• Opis

 • Dane techniczne

 • Żaluzje fasadowe w systemie SOLIDBOX są nowością w naszej ofercie. Największą zaletą tego systemu podtynkowego jest fakt, że kaseta oraz prowadnice znajdują się pod ociepleniem budynku. 

  Jeśli zdecydujesz się na podniesienie swojej żaluzji, to lamele w całości chowają się pod elewacją budynku. Kaseta jest niewidoczna. Finalny efekt, szczególnie w połączeniu z nowoczesnymi budynkami, bez wątpienia robi duże wrażenie.

  • Nagroda Super produkt
  • Temperatura Ochrona przed utratą ciepła
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 350 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 400 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Zaluzje zewnetrzne w domu pietrowym
Nowość w ofercie

Żaluzje fasadowe w każdym wydaniu wyglądają imponująco. System podtynkowy SOLIDBOX otwiera nowe możliwości pod względem aranżacji całego budynku. W świetle szyby widoczne są tylko lamele, które sterowane elektrycznie w efektownym stylu podciągane są do kasety umieszczonej pod elewacją.

Występują dwa rozmiary prowadnicy oraz dodatkowy moduł dystansowy prowadnicy. To sprawia, że na etapie projektu oraz ostatecznego montażu zapewniona jest duża elastyczność. 
Lamele Z-90

W przypadku żaluzji fasadowych dostępne są dwa typy lamel - C-80 oraz Z-90. Czym przede wszystkim charakteryzuje się to drugie rozwiązanie?

Lamela w kształcie litery „Z” zapewnia obrót lameli o 90°. Co więcej, akurat w tym przypadku zastosowana została dodatkowo uszczelka wyciszająca. Zwiększa to jeszcze bardziej komfort wewnątrz, jeśli zasłaniane pomieszczenie znajduje się przy ruchliwej ulicy.

Lamela Z-90 gwarantuje prawie całkowite zaciemnienie pomieszczenia.
Lamela z zaluzji zewnetrznych
Zaluzje fasadowe w ciemnym kolorze
Pomiar i montaż

Żaluzje fasadowe są typem produktu, w którym szczególnie ważna jest specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie. Dlatego warto już na etapie budowy skonsultować się z jednym z naszych Doradców. Precyzyjny pomiar, a następnie montaż mają tutaj kluczowe znaczenie dla ostatecznego efektu.

Zainspiruj się