• Opis

 • Dane techniczne

 • Absolutna nowość w naszej ofercie. Żaluzje fasadowe w systemie podtynkowym SOLIDBOX są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które umożliwia swobodne zabudowanie kasety oraz prowadnicy pod ociepleniem budynku.

  Jaka jest największa zaleta tego systemu? Przede wszystkim daje on zupełnie nowe możliwości w aranżacji domu na zewnątrz. Ruchome lamele żaluzji fasadowych w 100 procentach chowają się pod elewacją budynku. 

  • Szerokosc Maksymalna szerokość 400 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 350 cm
  • Nagroda Super produkt
  • Temperatura Ochrona przed utratą ciepła
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Zaluzje fasadowe przy zapalonym swietle
System podtynkowy

Żaluzje fasadowe SOLIDBOX są nowością w naszej ofercie. Otwierają one nowe możliwości i pozwalają na jeszcze bardziej estetyczne wykończenie każdego budynku. Konstrukcja pozwala na swobodne zabudowanie skrzynki oraz prowadnic pod warstwą ocieplenia budynku – na przykład styropianem. W momencie całkowitego podniesienia żaluzji lamele znajdują się w skrzynce, która jest niewidoczna i znajduje się pod elewacją.

Istnieje możliwość dopasowania produktu do każdego rodzaju ocieplenia. Umożliwiają to dwa rozmiary prowadnicy, a także dodatkowy moduł dystansowy prowadnicy. W systemie podtynkowym dostępne są lamele C-80 oraz Z-90. 
Klasyczne lamele „C”

Żaluzje fasadowe z lamelami w kształcie litery „C” są zbliżone swoim wyglądem do wewnętrznych żaluzji aluminiowych. Charakterystyczną cechą tego systemu jest możliwość otwierania oraz zamykania żaluzji w zakresie 180°.

Dzięki żaluzjom fasadowym z lamelami w kształcie litery „C” w łatwy sposób regulować będziesz ilość wpadającego światła do pomieszczenia.

Lamele występują w bogatej palecie kolorystycznej. Z łatwością dobierzesz zatem kolor do elewacji swojego budynku. Żaluzje fasadowe SOLIDBOX będą doskonałym dopełnieniem zewnętrznego wyglądu Twojego domu czy powierzchni komercyjnej.
Siwa lamela zaluzji fasadowych
Zaluzje zewnetrzne w nowoczesnym domu
Pomiar i montaż żaluzji fasadowych

Z pewnością montaż żaluzji fasadowych wymaga ogromnej precyzji oraz doświadczenia. Dlatego już na etapie budowy warto skonsultować się z jednym z naszych Doradców, który pomoże w doborze optymalnego rozwiązania.

Montaż żaluzji fasadowych z systemem podtynkowym SOLIDBOX należy zaplanować na etapie planowania budowy. Przed wykonaniem ocieplenia elewacji bezproblemowo nasi specjaliści wykonają montaż.

Zainspiruj się