Żaluzje zewnętrzne na wymiar - Kraków

Kraków - Żaluzje zewnętrzne - Doradcy Modnie w Oknie

Żaluzje fasadowe w Krakowie. Najlepsi fachowcy w Polsce

 • Logo

  Zakopiańska 56 lok.17,

  30-418 Kraków

  Grala House Studio Kraków

  Nasza prężnie rozwijająca się firma działa na rynku Krakowskim od kilku lat. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami kilku kluczowych producentów, w tym partnerem firmy Anwis z Włocławka – producenta przesłon wewnętrznych i zewnętrznych.
  Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą i montażem wszelkiego typu przesłon wewnętrznych i zewnętrznych, które znajdą Państwo w ofercie Anwisu.
  W naszym salonie posiadamy ekspozycję wielu produktów, która za pewne ułatwi Państwu podjęcie właściwego wyboru.
  Nasi pracownicy zawsze chętnie korzystają z licznych szkoleń, podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę, aby być na bieżąco i móc fachowo rozmawiać o tym co w danej chwili jest na czasie.
  Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas wyznacznikiem działań na kolejne lata. Mamy na swoim koncie wiele ciekawych realizacji.
  Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu przy Zakopiańskiej 56.

  Cena montażu od 30 zł

 • Bramsteel krakow

  ul. Góra Libertowska 28,

  30-444 Kraków-Libertów

  Bramsteel Kraków

  Bramsteel należymy do Grupy FT BRAMY firmy o ugruntowanej pozycji na rynku w której z pasją kultywujemy rodzinne tradycje. Jesteśmy doświadczonym producentem bram segmentowych oraz wieloletnim partnerem ANWIS, pozwala nam to spełniać Państwa oczekiwania. Zajmujemy się kompleksową obsługą Naszych klientów począwszy od produkcji, instalacji, modernizacji naszych produktów. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewnią bezpłatny pomiar, ekspresową wycenę, wsparcie techniczne, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, solidny produkt oraz krótkie terminy realizacji.

  Cena montażu od 0 zł

Żaluzje fasadowe - co warto wiedzieć

Żaluzje fasadowe to typ osłony okiennej, która potrafi odmienić każdy budynek. Prezentują się efektowniej od tradycyjnych rolet zewnętrznych i są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez naszych Klientów z Krakowa i okolic.

Nasi doświadczeni Doradcy z Krakowa mają na swoim koncie wiele realizacji z żaluzjami zewnętrznymi w roli głównej. To bardzo ważne, ponieważ przy montażu akurat tej osłony okiennej doświadczenie, wprawa i precyzja mają ogromne znaczenie.

Oczywiście tak zwane „fasadówki” montowane są na zewnętrz budynku, ale przebywając wewnątrz docenisz ich design oraz walory dekoracyjne.

O zaletach żaluzji fasadowych można powiedzieć bardzo wiele. Na co polecamy przede wszystkim zwrócić uwagę?

- Pięknie prezentujące się lamele regulują ilość wpadającego światła do pomieszczenia
- Wspomagają pracę klimatyzacji
- Mogą spowodować zmniejszenie hałasu napływającego z zewnątrz

ŻALUZJE FASADOWE W SYSTEMIE PODTYNKOWYM SOLIDBOX

W ofercie firmy Anwis znajduje się żaluzje fasadowe Solidbox. Czym charakteryzuje się ten konkretny system? Należy się na niego zdecydować na etapie budowy, jeszcze przed położeniem ocieplenia i tynku na elewację.

Żaluzje w systemie Solidbox zapewniają nam możliwość swobodnego zabudowania skrzynki oraz prowadnic pod ociepleniem budynku. Dzięki temu widocznym elementem pozostają już tylko ruchome lamele. To oczywiście w całości tworzy kapitalny efekt. Cała obudowa systemu jest schowana pod elewacją, a my widzimy tylko ruchome lamele.

W przypadku systemu Solidbox do wyboru mamy dwa rozmiary prowadnicy i dodatkowy moduł dystansowy prowadnicy. Dwa rodzaje lamel – C-80 oraz Z-90.

JAKA JEST CENA ŻALUZJI ZEWNĘTRZNYCH W KRAKOWIE?

Na naszej stronie umieszczony jest konfigurator, za pomocą którego możesz poznać przybliżoną cenę żaluzji fasadowych.

Sprawdź:

Żaluzja fasadowa podtynkowa SOLIDBOX typ C
Żaluzja fasadowa podtynkowa SOLIDBOX typ Z
Żaluzja fasadowa natynkowa z kobrą
Żaluzja fasadowa natynkowa z silnikiem

Należy jednak pamiętać, że akurat w przypadku żaluzji fasadowych mamy do czynienia z wieloma składowymi na ostateczną cenę produktu. Dlatego warto w tym wypadku skorzystać z profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów z Krakowa. To oni ocenią możliwości montażowe, doradzą optymalne rozwiązanie, wykonają precyzyjny pomiar oraz finalnie dokładny montaż.

TYPY LAMEL

Podstawową częścią żaluzji zewnętrznych są aluminiowe lamele, które świetnie sprawdzają się, gdy poddane są czynnikom atmosferycznym.

Wszystkie dostępne lamele żaluzji fasadowych:

- lamele typ C
- lamele typ S
- lamele typ Z
- lamele typ F

Zdecydowanie najpopularniejszą opcją są lamele w kształcie litery C. Obracają się w zakresie 180 stopni.

W JAKI SPOSÓB STEROWAĆ ŻALUZJAMI FASADOWYMI?

Tak jak wieloma innymi osłonami marki Anwis, tak samo w przypadku żaluzji fasadowych można zdecydować się na sterowanie ręczne oraz elektryczne.

W tym pierwszym przypadku sterujesz osłoną za pomocą korby. Oczywiście w samym użytkowaniu jest to zdecydowanie mniej wygodne rozwiązanie, niż sterowanie elektryczne.

Napęd elektryczny żaluzji fasadowych:

- sterowanie przewodowe – osłoną sterujesz za pomocą przełącznika na ścianie. W tym wypadku jest konieczność kucia ścian w celu doprowadzenia kabli.

- sterowanie radiowe – jest to zdecydowanie najbardziej wygodny sposób sterowania. Ustawieniem żaluzji kierujesz za pomocą pilota.

Pamiętaj również o tym, że w przypadku żaluzji fasadowych możesz zdecydować się na czujnik słoneczny (w momencie intensywnego nasłonecznienia spowoduje opuszczenie żaluzji) lub czujnik wiatrowy (przy niesprzyjających warunkach i dużym wietrze żaluzje zostaną zwinięte).

ŻALUZJE FASADOWE W KRAKOWIE

Modnie w Oknie to Doradcy na terenie całego kraju, którzy świadczą usługi najwyższej jakości.

Oczywiście również w Krakowie oraz okolicach posiadamy doświadczonych i sprawdzonych Doradców.

GRALA HOUSE STUDIO KRAKÓW
BRAMSTEEL KRAKÓW
ALLBUD WIELICZKA
BRAMSTEEL RACIECHOWICE
BELUNO OLKUSZ

Żaluzje Fasadowe w Krakowie