Żaluzje zewnętrzne na wymiar - Gdynia

Gdynia - Żaluzje Zewnętrzne - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści w Gdyni. O żaluzjach wiedzą wszystko.

 • Logo 02.11.2015

  Helska 8 , lok.40,

  81-056 Gdynia

  Pol-blinds Gdynia Star 5,0

  Obsługujemy klientów na terenie województwa pomorskiego oraz w całej Polsce.
  Równie chętnie realizujemy zamówienia dużych deweloperów jak i osób prywatnych.
  Zadowolenie klienta jest naszym nadrzędnym celem. Cały czas aktualizujemy swoją ofertę o najnowsze systemy z Europy.
  Wszystkim zainteresowanym naszymi produktami proponujemy bezpłatny dojazd i pomiar w wybranym miejscu o dogodnej porze.
  Obsługujemy klientów na terenie województwa pomorskiego oraz w całej Polsce:

  Cena montażu od 50 zł

 • Logo magas

  Dąbrowskiego 25c,

  84-230 Rumia

  Magas Rumia Star 5,0

  Magas od 2000 r. oferuje sprzedaż i montaż nowoczesnych systemów żaluzjowo-roletowych, bram i krat rolowanych oraz markiz.

  Nasze produkty są bezpieczne, zachowują kształt i kolor przez długie lata bez względu na warunki termiczne.

  Cena montażu od 20 zł

Żaluzje fasadowe - co trzeba wiedzieć.

Żaluzje fasadowe to rodzaj osłony okiennej, która w niebanalny sposób potrafi odmienić zewnętrzny wygląd każdego budynku. Poza tym, że spełniają podstawowe funkcje zewnętrznej osłony okiennej, to pod względem aranżacyjnym wyróżniają się na tle innych rozwiązań ogromną elegancją.

Żaluzje fasadowe w Gdyni – nasz Doradca firma Pol-Blinds – ma na swoim koncie wiele realizacji z tym produktem w roli głównej. Chcesz poznać podstawową charakterystykę tej osłony okiennej?

RODZAJE ŻALUZJI FASADOWYCH

Absolutną nowością i hitem w ofercie firmy Anwis są żaluzje fasadowe podtynkowe w systemie SOLIDBOX. To rozwiązanie otwiera nowe możliwości w zewnętrznej aranżacji całego budynku. Dlaczego? Otóż w momencie zwijania lamele w całości chowają się pod ociepleniem całego budynku. Kaseta oraz prowadnice zabudowane są pod elewacją.

Żaluzje zewnętrzne w systemie podtynkowym SOLIDBOX są coraz popularniejszym rozwiązaniem. Jednak oczywiście w określonych warunkach warto również zdecydować się na nasz dotychczasowy system.

RODZAJE LAMEL

Podstawowym elementem żaluzji fasadowych są oczywiście lamele, które występują w czterech różnych kształtach: liter C, S, F oraz Z.

Na który rodzaj lamel najlepiej się zdecydować? Jest to oczywiście indywidualna decyzja, a przed jej podjęciem najrozsądniejszym będzie kontakt z naszym Doradcą z Gdyni. Wieloletnie doświadczenie pozwoli na fachowe doradztwo już na wstępnym etapie inwestycji.

Od siebie dodamy jedynie, że najczęściej wybieranym rozwiązaniem są lamele w kształcie litery C. Jednak jeśli zależy Tobie na jak największym efekcie zaciemnienie Twojego pomieszczenia, to tutaj raczej byśmy polecali lamele w kształtach liter S lub Z.

SPOSOBY STEROWANIA

W przypadku żaluzji zewnętrznych, jak w dużej ilości naszych osłon, możesz zdecydować się na dwa typy sterowania – ręczne oraz elektryczne.

Wszystko zależy od budżetu, jaki masz do swojej dyspozycji. Sterowanie ręczne oczywiście jest jak najbardziej możliwe, ale nie ukrywamy, że akurat w tym rodzaju osłony sterowanie elektryczne będzie znacznie wygodniejsze.

Żaluzjami fasadowymi firmy Anwis możesz sterować przewodowo za pomocą przełącznika umieszczonego na ścianie. Decydując się z kolei na sterowanie radiowe ustawienie swojej żaluzji regulujesz za pomocą pilota.

Oczywiście istnieje również możliwość podłączenia całego systemu do aplikacji, dzięki czemu sterowanie odbywać się będzie przy użyciu telefonu.

Z dodatków ułatwiających użytkowanie żaluzji oferujemy chociażby czujnik słoneczny oraz czujnik wiatru.

ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE W GDYNI

Inwestycja w żaluzje fasadowe jest świetnym wyborem, ale jednocześnie warto już od samego początku postawić na doradztwo profesjonalistów. W Gdyni żaluzje zewnętrzne oferuje nasz sprawdzony Doradca.

Zapraszamy do salonu w Gdyni lub do pierwszego kontaktu drogą zdalną. Jesteśmy dostępni tutaj:

Telefon – 885779933
E-mail – witamy@modniewoknie.pl
Formularz kontaktowy
Chat oraz videochat na stronie

Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy obszerny poradnik, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie najpopularniejsze pytania odnośnie żaluzji fasadowych. Żaluzje fasadowe – wszystko co powinieneś o nich wiedzieć.