Żaluzje drewniane na wymiar - Tarnów

Tarnów - Żaluzje Drewniane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści w Tarnowie. O żaluzjach wiedzą wszystko.

Żaluzje drewniane - co trzeba wiedzieć.

Żaluzje drewniane mają swoich wielu zwolenników, ale to nie może nikogo dziwić. Jest to rodzaj osłony okiennej, który nadaje całemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Bogata kolorystyka oraz różna szerokość lamel sprawiają, że na pewno znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Pamiętaj, że już na wstępnym etapie możesz liczyć na fachową poradę naszego Doradcy z Tarnowa.

DOSTĘPNE ROZWIĄZANIA

Drewniane żaluzje oferowane przez firmę Anwis występują w trzech różnych szerokościach lamel – 70, 50 oraz 25 mm. Na który rodzaj najlepiej się zdecydować? To już jest zależne od indywidualnych preferencji, możliwości montażowych oraz aranżacji całego wnętrza.

Żaluzje drewniane 70 mm sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach i domach. Będą świetnym rozwiązaniem do zastosowania w firmowych gabinetach, kancelariach czy też stylowych restauracjach. Jest to opcja przeznaczona raczej do dużych przeszkleń. Maksymalny wymiar może osiągnąć 290 centymetrów szerokości x 360 centymetrów wysokości. Do wyboru jest siedem różnych kolorów lamel, które możesz sprawdzić w naszym salonie w Tarnowie lub zamawiając darmowe próbki drogą online.

Kolejnym rozmiarem są żaluzje drewniane 50 mm. Pasują do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Maksymalna szerokość całej osłony może wynieść do 360 centymetrów, tak samo w przypadku wysokości. Alternatywą do klasycznych żaluzji drewnianych są jeszcze żaluzje bambusowe, które powstają w procesie łączenia naturalnego bambusa. W odróżnieniu od drewnianych żaluzji, w wersji bambusowej pakiet listewek jest węższy po złożeniu.

25-milimetrowe lamele są kolejną opcją. Jest to najwęższy wymiar lamel, które w określonych aranżacjach sprawdzą się najlepiej.

MOŻLIWOŚCI STEROWANIA

Najbardziej popularną opcją jest oczywiście tradycyjna forma sterowania ręcznego. Wówczas regulujesz ustawieniem lamel za pomocą pokrętła, sznurka, koralika lub korby.

Przy żaluzjach drewnianych o szerokości lamel 50 lub 70 mm możesz zdecydować się na formę sterowania elektrycznego. Napęd bateryjny, przewodowy lub radiowy – wybór jest w tym wypadku bardzo bogaty.

W przypadku sterowania elektrycznego obsługa żaluzjami odbywa się za pomocą pilota, przełącznika umieszczonego na ścianie lub poprzez aplikację w telefonie. Ten ostatni sposób pozwala na regulację ustawieniem lamel z dowolnego miejsca na ziemi.

Sterowanie elektryczne znajdzie swoje zastosowanie w wielu przypadkach. Chociażby przy przesłonach o dużym gabarycie, kiedy to obsługa ręczna byłaby uciążliwa i ciężka.

ŻALUZJE DREWNIANE W TARNOWIE

Mnogość rozwiązań jest dosyć bogata, a zatem warto już na wstępnym etapie skorzystać z porady specjalisty. Wiele efektownych realizacji żaluzji drewnianych w Tarnowie ma na swoim koncie Doradca Modnie w Oknie – firma Sotar. Bezpośrednio w salonie podczas konsultacji poznasz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Wolisz konsultację zdalną? Zapraszamy do kontaktu:

Telefon – 885779933
E-mail – witamy@modniewoknie.pl
Formularz kontaktowy

Bez konieczności wychodzenia z domu masz także możliwość zamówienia zupełnie darmowych próbek lamel. Kolor na ekranie komputera nigdy nie odda w 100 procentach rzeczywistego odcienia lameli. W związku z tym warto skorzystać z tej możliwości.