Żaluzje drewniane na wymiar - Łódź

Łódź - Żaluzje Drewniane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści w Łodzi. O żaluzjach wiedzą wszystko.

 • Adanrolety logo

  Bratysławska 5B,

  94-032 Łódź

  Adan Łódź

  Jesteśmy firmą realizującą usługi w zakresie sprzedaży i montażu osłon okiennych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci sprawia, że jesteśmy firmą dynamiczną, stale rozwijającą się. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i pragniemy, aby korzystający z naszych usług  byli w pełni usatysfakcjonowani.  Nasze motto brzmi: "Klient nasz Pan". Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, a my staramy się w jak największym stopniu im sprostać. Zapraszamy do kontaktu !

  Cena montażu od 20 zł

 • Konieczny

  Rzgowska 145,

  93-303 Łódź

  Okna Konieczny Łódź

  Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu osłon wewnętrznych i zewnętrznych oraz stolarki okiennej.
  Pomagamy w doborze najbardziej funkcjonalnych, innowacyjnych systemów.
  Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i biznesowym - projektanci wnętrz, architekci, firmy budowlane.
  Zapraszamy !

  Cena montażu od 15 zł

Żaluzje drewniane - co trzeba wiedzieć.

Żaluzje drewniane są jedną z tych osłon przeciwsłonecznych, która potrafi kompletnie odmienić aranżację każdego wnętrza. Nasi Klienci bardzo często doceniają ten rodzaj przesłony za wyjątkowy styl i klasę. Jeśli szukasz żaluzji drewnianych w Łodzi, to jesteś w idealny. Możesz liczyć na naszych sprawdzonych Doradców.

ŻALUZJE DREWNIANE ŁÓDŹ - RÓŻNE RODZAJE

Nasze żaluzje możemy podzielić na różne szerokości lamel:

- żaluzje drewniane 70 mm - bardzo dobry rodzaj osłony przeciwsłonecznej do wykorzystania w stylowych wnętrzach, jak prestiżowe restauracje, biurowe gabinety lub kancelarie. Ze względu na swoją budowę przeznaczone są przede wszystkim do dużych przeszkleń, na których wyglądać będą najlepiej. Maksymalny wymiar tej osłony może wynieść 290 centymetrów szerokości x 360 centymetrów wysokości.

- żaluzje drewniane 50 mm - bardzo bogata kolorystyka do wyboru. Dzięki temu znajdziesz z łatwością rozwiązanie pasujące zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych bardziej klasycznych. Lamele naszych żaluzji drewnianych wykonane są z naturalnego, litego drewna. Całość tworzy świetny efekt wraz z elementami pasmanteryjnymi, jak sznurek czy drabinka. Możliwość montażu zarówno do ściany jak i do sufitu.

- żaluzje drewniane 25 mm - najwęższy rodzaj lamel. Idealne do zamontowania w świetle szyby. Dla Klientów z Łodzi żaluzje drewniane o tym wymiarze proponujemy zawsze, gdy cała przesłona ma idealnie wkomponować się w ramę okna. Ważnym elementem będzie zamontowana z boku żyłka, która zapobiegać będzie odstawaniu żaluzji w momencie, jak zdecydujesz się na otworzenie okna.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

Oczywiście nie sposób po raz kolejny nadmienić, że żaluzje drewniane są świetnym wykończeniem i dodatkiem do wielu wnętrz. Będą prawdziwą ozdobą, która może zostać nawet głównym bohaterem Twojej aranżacji.

Ruchome lamele, bez względu na ich szerokość, pozwolą na precyzyjną regulację ilości wpuszczanego światła do wnętrza. Dzięki żaluzjom drewnianym z Łodzi z łatwością uchronisz się także przed spojrzeniami z zewnątrz. Do tego masz zapewnioną cyrkulację powietrza.

Nasi doradcy z Łodzi żaluzje drewniane przygotowują pod konkretny wymiar okien. Dzięki temu masz gwarancję idealnie dobranej przesłony pod Twoje okna.

KOSZT ŻALUZJI DREWNIANYCH W ŁODZI

Wstępną wycenę możesz dokonać dzięki naszemu portalowi. Wystarczy, że wprowadzisz przybliżone wymiary, a dzięki temu otrzymasz przybliżoną cenę całej przesłony. Do tego dochodzą jeszcze koszty montażu.

Ostatecznie najlepiej jednak zgłosić się bezpośrednio do nas. Wówczas wybieramy dla naszych Klientów najlepszych Doradców z Łodzi i okolic. Żaluzje drewniane mogą być również sterowane elektrycznie, co oczywiście również wpływa na ostateczną wycenę.

ŻALUZJE DREWNIANE W ŁODZI

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 885779933

E-mail: witamy@modniewoknie.pl

Nasi Doradcy w Łodzi to:

Żaluzje drewniane w Łodzi