Żaluzje drewniane na wymiar - Kraków

Kraków - Żaluzje Drewniane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści w Krakowie. O żaluzjach wiedzą wszystko.

 • Logo

  Zakopiańska 56 lok.17,

  30-418 Kraków

  Grala House Studio Kraków

  Nasza prężnie rozwijająca się firma działa na rynku Krakowskim od kilku lat. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami kilku kluczowych producentów, w tym partnerem firmy Anwis z Włocławka – producenta przesłon wewnętrznych i zewnętrznych.
  Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą i montażem wszelkiego typu przesłon wewnętrznych i zewnętrznych, które znajdą Państwo w ofercie Anwisu.
  W naszym salonie posiadamy ekspozycję wielu produktów, która za pewne ułatwi Państwu podjęcie właściwego wyboru.
  Nasi pracownicy zawsze chętnie korzystają z licznych szkoleń, podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę, aby być na bieżąco i móc fachowo rozmawiać o tym co w danej chwili jest na czasie.
  Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas wyznacznikiem działań na kolejne lata. Mamy na swoim koncie wiele ciekawych realizacji.
  Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu przy Zakopiańskiej 56.

  Cena montażu od 103 zł

 • Bramsteel krakow

  ul. Góra Libertowska 28,

  30-444 Kraków-Libertów

  Bramsteel Kraków

  Bramsteel należymy do Grupy FT BRAMY firmy o ugruntowanej pozycji na rynku w której z pasją kultywujemy rodzinne tradycje. Jesteśmy doświadczonym producentem bram segmentowych oraz wieloletnim partnerem ANWIS, pozwala nam to spełniać Państwa oczekiwania. Zajmujemy się kompleksową obsługą Naszych klientów począwszy od produkcji, instalacji, modernizacji naszych produktów. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewnią bezpłatny pomiar, ekspresową wycenę, wsparcie techniczne, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, solidny produkt oraz krótkie terminy realizacji.

  Cena montażu od 0 zł

Żaluzje drewniane - co należy wiedzieć.

Żaluzje drewniane są osłoną okienną, która cieszy się ogromną popularnością. Jest to świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie naturalny wystrój wnętrza. Przy produkcji żaluzji drewnianych korzystamy z dwóch różnych rodzajów drewna - basswood oraz abachi.

Wykonane z największą starannością znajdują swoich zwolenników u najbardziej wymagających klientów. Od samego początku warto skorzystać z usług doświadczonego Doradcy. Jest możliwość umówienia się z profesjonalistą w Krakowie, który od etapu doradztwa, przez pomiar oraz finalnie montaż przeprowadzi cały proces.

Najwyższej jakości lamele drewniane nadają całemu wnętrzu wyjątkowego klimatu.

JAKIE RODZAJE ŻALUZJI DREWNIANYCH?

Jeśli chodzi o żaluzje drewniane, to wybór w tym wypadku jest bogaty. Począwszy od kolorystyki poprzez różne rodzaje lamel - znajdziemy rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrza.

70 mm - najszerszy rodzaj lamel, który w pewnych pomieszczeniach sprawdza się doskonale. Największy gabaryt w tym przypadku wynosi 290 centymetrów szerokości na 360 centymetrów wysokości.

50 mm - najpopularniejszy rodzaj żaluzji drewnianych. Szerokość lamel w tym wypadku wynosi 50 mm. Kapitalnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

25 mm - rodzaj żaluzji wykonany z cienkich, 25-milimetrowych lameli z drewna naturalnego. Ten typ lamel znajduje swoich wielu zwolenników.

Oprócz tradycyjnych żaluzji drewnianych w naszej ofercie znajdują się także żaluzje bambusowe. Doskonała opcja dla osób ceniących sobie naturalne i ekologiczne wykończenia wnętrz.

Do wyboru mamy również żaluzje faux wood, które doskonale sprawdzą się w takich pomieszczeniach, jak kuchnia oraz łazienka. Wykonane z drewna naturalnego i kompozytu PVC - dlatego są bardziej odporne na odkształcenia, wypaczenia oraz rozwarstwienia.

Ważnym elementem w całej konstrukcji żaluzji jest drabinka, która umożliwia sterowanie żaluzjami, a także utrzymuje lamele w pozycji poziomej. Drabinka występuje w wersji sznurkowej - opcja mniej widoczna - lub w wersji tekstylnej. W tym drugim wypadku staje się dodatkową ozdobą całego wnętrza.

Drabinka występuje w kilku szerokościach - 10, 12, 25 oraz 38 mm. Może zostać dobrana w takim samym kolorze, jak lamele lub w zupełnym kontraście. To już jest kwestia indywidualna, którą należy rozważyć w perspektywie aranżacji całego pomieszczenia.

JAKA JEST CENA ŻALUZJI DREWNIANYCH?

W łatwy sposób możesz wycenić sobie żaluzje drewniane na naszej stronie. Każdy z rodzajów sterowania, szerokość lamel, różna kolorystyka – za pomocą specjalnego konfiguratora poznasz przybliżoną cenę osłony.

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic będziesz miał również możliwość wybrania Doradcy, z którym umówisz się na precyzyjny pomiar. W trakcie rozmowy poznasz ostateczną cenę żaluzji oraz koszt montażu.

DARMOWE PRÓBKI LAMEL

Rozumiemy, że na etapie wyboru ostateczna decyzja o odcieniu lamel może być trudna. Dlatego bez względu na to, czy jesteś z Krakowa, czy z innego miejsca w Polsce, udostępniliśmy naszym klientom możliwość zamawiania darmowych próbek.

Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „próbki materiałów” i tam wybierzesz rodzaj osłony, którą jesteś zainteresowany. Wysyłamy do pięciu dowolnych próbek lamel. Jeśli nie jesteś przekonany, czy odcień na ekranie komputera odpowiada rzeczywistości, to będzie to dla Ciebie najlepsza opcja.

RODZAJE STEROWANIA

Dostępne w dwóch rodzajach sterowania. Jeśli chodzi o żaluzje drewniane, to możesz zdecydować się na tradycyjny sposób sterowania ręcznego. Dużą popularnością cieszy się jednak także sterowanie elektryczne. Będzie on szczególnie pomocny, gdy: rozmieszczenie okien utrudnia zastosowanie ręcznego sterowania lub ciężar lamel jest tak duży, że regulacja elektryczna będzie znacznie wygodniejsza. Żaluzje drewniane Kraków - dopasujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.