Żaluzje drewniane na wymiar - Koło

Koło - Doradcy Modnie w Oknie

Nasi najlepsi partnerzy, kórzy doradzą jaki warianty przesłony wybrać, wykonają pomiar okien i zamontują Twoje nowe osłony okienne.

 • Marag logo

  Zegarowa 8,

  62-600 Koło

  Marag Koło

  Jesteśmy firmą zaopatrującą od 18 lat swoich klientów w towary i usługi sprawdzonych wiodących producentów, świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

  Cena montażu od 25 zł

Żaluzje drewniane - co warto o nich wiedzieć

ŻALUZJE DREWNIANE – GDZIE PASUJĄ?

Jeśli należysz do osób ceniących naturalne piękno drewna to jest to produkt stworzony z myślą o Tobie. Drewniane żaluzje Anwis produkowane są z dwóch rodzajów drewna basswood lub abachi. To egzotyczne drewno tworzy jedyny w swym rodzaju klimat, a odbite promienie słoneczne od lameli sprawią niepowtarzalny efekt i nadadzą Twojemu pomieszczeniu elegancki styl.

Staranne wykonanie, dbanie o najmniejszy detal od wyselekcjonowanych listewek drewnianych po profesjonalne mechanizmy sterujące, maskownice rynny górnej, pokrętła czy końcówki sznurka sprawiają, że żaluzje drewniane znajdują swych zwolenników nawet wśród najbardziej wymagających Klientów.

Żaluzje drewniane Anwis to przesłony okienne, które świetnie będą wyglądać w każdej aranżacji – nowoczesnej jak i klasycznej - retro. Zauważyliśmy, że architekci wnętrz coraz częściej proponują zastosowanie tego rozwiązania w restauracjach, hotelach czy kancelariach, aby podnieść atmosferę klasy i luksusu. I dzięki temu ten efekt udaje się uzyskać.

Drewniane żaluzje mają zwiększoną odporność na wilgoć. Mitem jest, iż zastosowanie osłon drewnianych w kuchni i łazience jest błędem. W takich pomieszczeniach również istnieje możliwość montażu tej wysokiej jakości osłony, która ochroni nas przed promieniami słonecznymi. Doradcy Modnie w Oknie mają wiele tego typu udanych realizacji na swoim koncie.