Żaluzje drewniane na wymiar - Kielce

Kielce - Żaluzje Drewniane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści w Kielcach. O żaluzjach wiedzą wszystko.

 • Alutor

  ul. M.Skłodowskiej-Curie 31 A,

  25-652 Kielce

  Alutor Kielce

  Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu firmę ALUTOR SYSTEMY ROLETOWE. Oto nasza oferta:

  Działalność firmy związana jest z szeroko pojętą techniką osłonową.

  W swojej ofercie posiadamy takie produkty jak:

  -
  rolety zewnętrzne aluminiowe
  - rolety antywłamaniowe
  - żaluzje fasadowe
  - rolety Screen
  - automatyka do rolet
  - rolety wewnętrzne materiałowe
  - markizy
  - plisy
  - żaluzje pionowe (wertikale)
  - żaluzje aluminiowe
  - żaluzje drewniane
  - moskitiery.

  Wszystkie wyroby dostępne są w wielu wersjach systemowych i kolorystycznych. Nasze produkty stanowią uniwersalne rozwiązanie umożliwiające zastosowanie ich do każdego rodzaju budynku zarówno podczas remontu, jak i nowopowstałych o nietypowych rozwiązaniach architektonicznych. Wszystkie oferowane przez nas produkty łączą w sobie bezpieczeństwo użytkowania, funkcjonalność oraz estetykę, a stabilne ceny, wysoka jakość, bogata oferta i przede wszystkim elastyczność w indywidualnym podejściu do każdego klienta sprawiają, że firma ALUTOR jest atrakcyjnym i wiarygodnym partnerem.

  Cena montażu od 50 zł

Żaluzje drewniane - co trzeba wiedzieć.

Jeśli jesteś zainteresowana żaluzjami drewnianymi, to świetnie trafiłaś. Dla wszystkich miłośników naturalnego wykończenia wnętrz nasz Doradca ma idealne rozwiązania. Żaluzje drewniane w Kielcach proponujemy w różnych odsłonach.

Szerokość lamel wynosi od 25, poprzez 50 aż do 70 mm. Listwy z egzotycznego drewna – abachi i basswood – nadają niezwykły charakter tej osłonie okiennej.

Ciekawą – jednocześnie bardzo popularną – alternatywą dla klasycznych żaluzji drewnianych są żaluzje bambusowe. W aranżacjach kieleckich domów i mieszkań z pewnością sprawdzi się jedno z naszych rozwiązań.

Na jaki rodzaj żaluzji się zdecydować? Poznaj jeszcze więcej ciekawych informacji na temat tej osłony okiennej. Z pewnością pozwolą one rozwiać Tobie wszelkie wątpliwości.

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy do naszej sekcji „Realizacje”, gdzie prezentujemy wiele najładniejszych zdjęć żaluzji drewnianych. To tam można poszukać inspiracji, a następnie skontaktować się z Doradcą z Kielc, który wykona profesjonalny pomiar oraz montaż.

Oprócz kolorystyki oraz szerokości lamel istotnym elementem w przypadku żaluzji drewnianych jest również drabinka. W wersji sznurkowej jest prawie niewidocznym akcentem. Jednak w formie tekstylnej może stanowić dodatkową ozdobę całego wnętrza.

Drabinka dostępna jest w następujących szerokościach: 10, 12, 25 oraz 38 mm. Może być idealnym uzupełnieniem dla lamel w danym kolorze lub stanowić dla nich zupełny kontrast.

Żaluzje drewniane mogą być zamontowane na kilka różnych sposobów – do ściany, sufitu lub w świetle szyby. Wszystko zależy od możliwości montażowych, a także preferencji w aranżacji całego wnętrza. Dlatego już na wstępnym etapie wyboru rodzaju żaluzji drewnianych w Kielcach warto polegać na doświadczeniu profesjonalnego specjalisty.

RODZAJE STEROWANIA

Drewniany rodzaj osłony przeciwsłonecznej ma swoich wielu zwolenników. Jest on doceniany przede wszystkim za swój wyjątkowy wpływ dekoracyjny. Trzeba jednak pamiętać, że w tym rozwiązaniu możesz zdecydować się również na różne opcje sterowania.

Oczywiście w przypadku tego rodzaju osłony okiennej najczęściej wybierane jest sterowania ręczne za pomocą sznurka lub łańcuszka.

Przy dużych gabarytach zdecydowanie wygodniejsze będzie zastosowanie sterowania elektrycznego. Jeśli w swoim wnętrzu zamierzasz zastosować żaluzję drewnianą o naprawdę dużym rozmiarze, to sterowanie ręczne może nie okazać się najbardziej komfortową opcją.

ŻALUZJE DREWNIANE KIELCE - POMIAR, MONTAŻ I DARMOWE PRÓBKI

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Doradcą w Kielcach, u którego od samego początku możesz liczyć na fachową poradę. Precyzyjny pomiar oraz staranny montaż są kluczowe w uzyskaniu pożądanego efektu. Mieszkańcom świętokrzyskiego polecamy tę drogę.

Jest również możliwość zupełnie bezpłatnego zamówienia próbek lamel. Do tego również gorąco zachęcamy. Kolor na ekranie monitora a w rzeczywistości zawsze będą się nieco różniły. Dlatego warto skorzystać także z tej opcji.