Żaluzje drewniane na wymiar - Bytów

Bytów - Doradcy Modnie w Oknie

Nasi najlepsi partnerzy, kórzy doradzą jaki warianty przesłony wybrać, wykonają pomiar okien i zamontują Twoje nowe osłony okienne.

 • Malek logo

  Jana Pawła II 15,

  77-100 Bytów

  Małek Bytów

  Nasze życie zmienia się za pomocą technologii, a zatem z dnia na dzień wymaga więcej. Chcemy dostosować środowisko życia do naszych potrzeb, zwiększyć wygodę i komfort. Zarówno w mieszkaniach i biurach, systemy stają się bardziej inteligentne i zintegrowane. Stanowi to wyzwanie dla konstruktorów, ale także klientów, monterów i instalatorów. Wciąż uważnie monitorujemy wydarzenia na rynku, aby móc reagować na stale rosnące potrzeby i wymagania naszych klientów.

  Cena montażu od 20 zł

Żaluzje drewniane - co warto o nich wiedzieć

ŻALUZJE DREWNIANE – GDZIE PASUJĄ?

Jeśli należysz do osób ceniących naturalne piękno drewna to jest to produkt stworzony z myślą o Tobie. Drewniane żaluzje Anwis produkowane są z dwóch rodzajów drewna basswood lub abachi. To egzotyczne drewno tworzy jedyny w swym rodzaju klimat, a odbite promienie słoneczne od lameli sprawią niepowtarzalny efekt i nadadzą Twojemu pomieszczeniu elegancki styl.

Staranne wykonanie, dbanie o najmniejszy detal od wyselekcjonowanych listewek drewnianych po profesjonalne mechanizmy sterujące, maskownice rynny górnej, pokrętła czy końcówki sznurka sprawiają, że żaluzje drewniane znajdują swych zwolenników nawet wśród najbardziej wymagających Klientów.

Żaluzje drewniane Anwis to przesłony okienne, które świetnie będą wyglądać w każdej aranżacji – nowoczesnej jak i klasycznej - retro. Zauważyliśmy, że architekci wnętrz coraz częściej proponują zastosowanie tego rozwiązania w restauracjach, hotelach czy kancelariach, aby podnieść atmosferę klasy i luksusu. I dzięki temu ten efekt udaje się uzyskać.

Drewniane żaluzje mają zwiększoną odporność na wilgoć. Mitem jest, iż zastosowanie osłon drewnianych w kuchni i łazience jest błędem. W takich pomieszczeniach również istnieje możliwość montażu tej wysokiej jakości osłony, która ochroni nas przed promieniami słonecznymi. Doradcy Modnie w Oknie mają wiele tego typu udanych realizacji na swoim koncie.

Realizacje naszych doradców