Żaluzje aluminiowe na wymiar - Miastko

Miastko - Doradcy Modnie w Oknie

Nasi najlepsi partnerzy, kórzy doradzą jaki warianty przesłony wybrać, wykonają pomiar okien i zamontują Twoje nowe osłony okienne.

 • Malek logo

  Koszalińska 23,

  77-200 Miastko

  Małek Miastko

  Nasze życie zmienia się za pomocą technologii, a zatem z dnia na dzień wymaga więcej. Chcemy dostosować środowisko życia do naszych potrzeb, zwiększyć wygodę i komfort. Zarówno w mieszkaniach i biurach, systemy stają się bardziej inteligentne i zintegrowane. Stanowi to wyzwanie dla konstruktorów, ale także klientów, monterów i instalatorów. Wciąż uważnie monitorujemy wydarzenia na rynku, aby móc reagować na stale rosnące potrzeby i wymagania naszych klientów.
  Nasza oferta jest rezultatem rozwijających się trendów. Do tworzenia naszej gamy produktów szukamy inspiracji w modzie, architekturze i przyrodzie. Nie patrzymy tylko na dzisiejsze trendy, ale również na klasyki. To co widzimy i czujemy pokazujemy w naszych produktach. W rezultacie nasze kolekcje są innowacyjne i ponadczasowe.
  W nowoczesnej architekturze, wewnątrz i na zewnątrz, nie są uważane za dwa różne miejsca. Architekci starannie zwracają uwagę na detale takie jak prywatność, swoboda oglądania TV czy filtrowanie światła przez osłony okienne. Stopień światła oraz sposób w jaki wpada do domu jest ważny dla tego jak dom i przestrzeń jest postrzegana pod kątem przyjemności z mieszkania lub pracowania. Dodatkowo do aspektu funkcjonalnego, wartość estetyczna staje się bardziej istotna. Nie jest to samoistny element, tylko część architektury.

  Cena montażu od 20 zł

Żaluzje aluminiowe - co warto o nich wiedzieć

ŻALUZJE ALUMINIOWE NA WYMIAR – JAK PREZENTUJĄ SIĘ DZISIAJ

Znane każdemu żaluzje na okna wracają do łask dekoratorów wnętrz. Nic w tym dziwnego. Nie są to bowiem te same żaluzje aluminiowe, które znamy z okien naszego dzieciństwa. Lekko zaokrąglony kształt oraz idealny sposób pokrywania lamel dają zupełnie inny, nowoczesny wygląd.

Dzisiaj wybór jest o wiele szerszy zarówno pod względem kolorystycznym jak i funkcjonalnym. Ich zaleta jest jednak niezmienna. Umożliwiają płynną regulację ilości światła bez konieczności ich podnoszenia. Żaluzje aluminiowe na wymiar nadal należą do bardzo często wybieranych osłon okiennych. 

Jesteśmy sprawdzonym producentem żaluzji, którego Doradcy znajdują się na terenie całego kraju. Zapewniamy, że razem z nami będziesz w stanie dopasować żaluzje, jak i inne osłony okienne, do swojego wnętrza.