Małek Miastko - wybierz swoje przesłony

Dane kontaktowe

Górna 35,
77-200 Miastko

+48 602 442 741

Godziny otwarcia

09:00 - 17:00

Czas realizacji zapytań

Realizujemy zapytania w ciągu 4h
od otrzymania wiadomości.

O nas

Nasze życie zmienia się za pomocą technologii, a zatem z dnia na dzień wymaga więcej. Chcemy dostosować środowisko życia do naszych potrzeb, zwiększyć wygodę i komfort. Zarówno w mieszkaniach i biurach, systemy stają się bardziej inteligentne i zintegrowane. Stanowi to wyzwanie dla konstruktorów, ale także klientów, monterów i instalatorów. Wciąż uważnie monitorujemy wydarzenia na rynku, aby móc reagować na stale rosnące potrzeby i wymagania naszych klientów.
Nasza oferta jest rezultatem rozwijających się trendów. Do tworzenia naszej gamy produktów szukamy inspiracji w modzie, architekturze i przyrodzie. Nie patrzymy tylko na dzisiejsze trendy, ale również na klasyki. To co widzimy i czujemy pokazujemy w naszych produktach. W rezultacie nasze kolekcje są innowacyjne i ponadczasowe.
W nowoczesnej architekturze, wewnątrz i na zewnątrz, nie są uważane za dwa różne miejsca. Architekci starannie zwracają uwagę na detale takie jak prywatność, swoboda oglądania TV czy filtrowanie światła przez osłony okienne. Stopień światła oraz sposób w jaki wpada do domu jest ważny dla tego jak dom i przestrzeń jest postrzegana pod kątem przyjemności z mieszkania lub pracowania. Dodatkowo do aspektu funkcjonalnego, wartość estetyczna staje się bardziej istotna. Nie jest to samoistny element, tylko część architektury.

Napisz do nas