Moskitiery drzwiowe na wymiar - Miastko

Miastko - Doradcy Modnie w Oknie

Nasi najlepsi partnerzy, kórzy doradzą jaki warianty przesłony wybrać, wykonają pomiar okien i zamontują Twoje nowe osłony okienne.

 • Malek logo

  Koszalińska 23,

  77-200 Miastko

  Małek Miastko

  Nasze życie zmienia się za pomocą technologii, a zatem z dnia na dzień wymaga więcej. Chcemy dostosować środowisko życia do naszych potrzeb, zwiększyć wygodę i komfort. Zarówno w mieszkaniach i biurach, systemy stają się bardziej inteligentne i zintegrowane. Stanowi to wyzwanie dla konstruktorów, ale także klientów, monterów i instalatorów. Wciąż uważnie monitorujemy wydarzenia na rynku, aby móc reagować na stale rosnące potrzeby i wymagania naszych klientów.
  Nasza oferta jest rezultatem rozwijających się trendów. Do tworzenia naszej gamy produktów szukamy inspiracji w modzie, architekturze i przyrodzie. Nie patrzymy tylko na dzisiejsze trendy, ale również na klasyki. To co widzimy i czujemy pokazujemy w naszych produktach. W rezultacie nasze kolekcje są innowacyjne i ponadczasowe.
  W nowoczesnej architekturze, wewnątrz i na zewnątrz, nie są uważane za dwa różne miejsca. Architekci starannie zwracają uwagę na detale takie jak prywatność, swoboda oglądania TV czy filtrowanie światła przez osłony okienne. Stopień światła oraz sposób w jaki wpada do domu jest ważny dla tego jak dom i przestrzeń jest postrzegana pod kątem przyjemności z mieszkania lub pracowania. Dodatkowo do aspektu funkcjonalnego, wartość estetyczna staje się bardziej istotna. Nie jest to samoistny element, tylko część architektury.

  Cena montażu od 20 zł

Moskitiery drzwiowe - co warto o nich wiedzieć

MOSKITIERY DRZWIOWE OCHRONIĄ PRZED OWADAMI

Długie ciepłe wieczory przy otwartych drzwiach balkonowych lub tarasowych i dom wolny od komarów, much, meszek i pająków? Jest to możliwe dzięki zastosowaniu moskitiery drzwiowej na wymiar.

FUNKCJONALNOŚĆ MOSKITIER DRZWIOWYCH

Różnorodność w doborze moskitiery drzwiowej pozwoli na przysłonięcie każdych drzwi. Modułowa budowa moskitiery rolowanej lub plisowanej pozwala ją składać w system dwuskrzydłowy, dzięki czemu możemy taką siatkę zastosować w miejscach o dużych przeszkleniach, dużych drzwiach na taras, patio czy ogrodów zimowych. Łatwy demontaż i montaż moskitiery drzwiowej pozwoli nam na bezpieczne przechowywanie moskitiery w okresie posezonowym.

Moskitiery drzwiowe Anwis możesz zastosować zarówno na drzwiach balkonowych, jak i tarasowych. Precyzyjne wykonanie sprawia, że uchronisz swoje wnętrze przed niechcianym gośćmi, jednocześnie mając wciąż zapewnioną cyrkulację powietrza.

Moskitiery na balkon oraz moskitiery na taras - jeśli jesteś w trakcie poszukiwania, to świetnie trafiłaś.