• Opis

 • Dane techniczne

 • Moskitiera rolowana na drzwi balkonowe wyposażona jest w siatkę oraz system sprężynowy, który umożliwia płynne zwijanie i rozwijanie do kasety. Kaseta zamontowana jest do bocznej ściany balkonu, a siatka porusza się w zamocowanych szynach, co zabezpiecza przed bujaniem się na boki.

  Jest to idealne zamknięcie dla okien balkonowych i tarasowych. Moskitiera blokowana jest przy pomocy taśmy magnetycznej, co pozwala w sposób prosty i szybki zwinąć i rozwinąć siatkę. To w istotny sposób wpływa na efektywność i wygodę w użytkowaniu.

  Informacje dodatkowe

  • Korzystna cena
  • Ochrona bezpieczeństwa
  • Maksymalna szerokość 150 cm
  • Maksymalna wysokość 240 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Funkcjonalność 

 

Ten typ moskitiery na drzwi najlepiej sprawdza się w przypadku drzwi balkonowych oraz tarasowych. System, który pozwala na zasłonięcie szerokich otworów drzwiowych. W momencie zdecydowania się na model dwuskrzydłowy, możesz zasłonić drzwi tarasowe o szerokości do nawet 300 centymetrów. Skorzystanie z jednego skrzydła pozwala na osłonięcie o szerokości do 150 centymetrów.

Moskitiera drzwiowa rolowana na wymiar pozwoli Ci na wygodę w użytkowaniu. Warto zaznaczyć, że jej maksymalna wysokość dochodzi do 240 centymetrów. To daje zatem możliwość do ochrony naprawdę dużych powierzchni.

Moskitiery rolowane na drzwi można podzielić na: moskitiery rolowane pojedyncze oraz moskitiery rolowane podwójne.


Parametry moskitiery na drzwi

 

Kaseta moskitiery wykonana jest z aluminium, natomiast siatka z włókna szklanego. Występuje w dwóch kolorach: szarym oraz czarnym.

Elementy wykonane z PVC dostępne są w trzech kolorach: białym, brązowym oraz czarnym. Z pewnością dobierzesz rozwiązanie pasujące do Twojego stolarki okiennej.

Moskitiery na wymiar - cena, pomiar i montaż

 

W przypadku zamontowania jakiejkolwiek moskitiery kluczową sprawą jest dokładny pomiar. Drobna pomyłka na tym etapie może sprawić, że nasze wnętrze nie będzie chronione skutecznie przed owadami. 

Dlatego już na etapie doradztwa oraz precyzyjnego pomiaru warto skorzystać z porady fachowca. Doradcy Modnie w Oknie znajdują się na terenie całego kraju. Są do Twojej dyspozycji od momentu doradztwa, przez pomiar oraz montaż. Również w przypadku moskitier możesz liczyć na ich fachową pomoc.


Zainspiruj się