Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Mosk.drzw.1
PROSTA I FUNKCJONALNA OCHRONA DOMU PRZED OWADAMI, KURZEM I PYŁKAMI

Długie ciepłe wieczory przy otwartych drzwiach balkonowych lub tarasowych i dom wolny od komarów, much, meszek i pająków? Jest to możliwe dzięki zastosowaniu moskitiery drzwiowej otwieranej.

FUNKCJONALNOŚĆ MOSKITIER DRZWIOWYCH

Różnorodność w doborze moskitiery drzwiowej pozwoli na przysłonięcie każdych drzwi. Modułowa budowa moskitiery rolowanej lub plisowanej pozwala ją składać w system dwuskrzydłowy dzięki czemu możemy taką siatkę zastosować w miejscach o dużych przeszkleniach, dużych drzwiach na taras, patio czy ogrodów zimowych. Łatwy montaż i demontaż moskitiery drzwiowej pozwoli nam na bezpieczne przechowywanie moskitiery w okresie posezonowym.

Moskitiery drzwiowe możesz zastosować zarówno na drzwiach balkonowych, jak i tarasowych. Precyzyjne wykonanie sprawia, że uchronisz swoje wnętrze przed niechcianym gośćmi, jednocześnie mając wciąż zapewnioną cyrkulację powietrza.
Z CZEGO WYKONANA JEST MOSKITIERA DRZWIOWA?

Profil moskitiery wykonany jest z aluminium a dostępna paleta kolorów pozwala na jego dopasowanie kolorystyczne do każdej stolarki okiennej. Siatka w moskitierze drzwiowej wykonana jest z włókna szklanego pokrytego warstwą PCV i występuje w kolorze szarym lub czarnym. Dla miłośników zwierząt mamy siatkę aluminiową, która jest odporna na ostre pazury.
Mosk.przesuwna.2
RODZAJE MOSKITIER DRZWIOWYCH

Otwierana – mocowana jest za pomocą zawiasów do futryny lub fasady budynku. Specjalne wzmocnienie dolne tzw. kopniak, poprzeczny szpros oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamknięcia dają gwarancję stabilności konstrukcji, 100% szczelność i zabezpieczają siatkę moskitiery przed uszkodzeniem. Zastosowanie samozamykacza pozwoli na samoczynne i komfortowe zamykanie moskitiery.

Rolowana – najczęstsze rozwiązanie do drzwi balkonowych lub tarasowych. Wyposażona jest w prowadnice aluminiowe, wałek z systemem sprężynowym, który pozwala zwijać i rozwijać siatkę moskitiery do kasety oraz listwę magnetyczną dzięki której mamy szczelne zamknięcie. Modułowa budowa moskitiery pozwala zasłonić otwór drzwiowy do 3m szerokości – moskitiera dwuskrzydłowa. 

Plisowana – inaczej zwana moskitierą harmonijkową. Siatka moskitiery wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa PET, napinana za pomocą specjalnych sznurków co sprawia, że konstrukcja jest mocna a moskitiera prowadzi się lekko i stabilnie. Moskitiera może być montowana sama lub w futrynie. Świetnie nadaje się do okien przesuwnych typu HS.
MONTAŻ MOSKITIER DRZWIOWYCH

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie wybrać możesz skorzystać z naszej pomocy. Uzupełnij prosty formularz zgłoszenia a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i wesprze w podjęciu najlepszej decyzji.
 
Zapraszamy również na oficjalną stronę marki ANWIS. Jeśli chodzi o moskitiery, to mamy bardzo bogaty wybór i z łatwością zasłonisz zarówno swoje okna i drzwi.
ILE KOSZTUJĄ MOSKITIERY DRZWIOWE?

Moskitierę drzwiową można już kupić za 311 złotych. Jednakże w zależności od rodzaju, moskitiery mogą kosztować znacznie więcej. Najlepszym sposobem na sprawdzenie kosztu jest skorzystanie z dostępnego na naszej stronie konfiguratora. Wystarczy wpisać orientacyjną szerokość i wysokość produktu. Następnie dokonać wyboru i wreszcie zyskać świetną ochronę przeciw owadom.