• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta zewnętrzna screen na wymiar to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala podkreślić indywidualną architekturę budynku. Zewnętrzna, designerska tkanina typu screen idealnie chroni wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. System ZIP gwarantuje funkcjonalne prowadzenie tkaniny. 

  Specjalny zamek zintegrowany z tkaniną osłony sprawia, że tkanina jest zawsze napięta i podczas użytkowania nie wypada z prowadnic. Nietypowa faktura tkanin o wyraźnym siateczkowym splocie zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń i profesjonalnie chroni wzrok przed ostrym słońcem. Zamki występują w trzech kolorach: białym, szarym oraz czarnym.

  • Nagroda Super produkt
  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Temperatura Ochrona przed utratą ciepła
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Na pilocika Możliwość sterowania pilotem
  • Sterowanie Możliwość sterowania elektrycznego
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 400 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 340 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Oszczędność energii

Nowa roleta zewnętrzna typu screen idealnie nadaje się do domów i firm. Chroni prywatność i zapewnia spokój. W odróżnieniu od innych przesłon zewnętrznych umożliwia obserwację widoku za oknem.

Tkaniny wykonane z najwyższej jakości surowców z włókien szklanych powlekanych PCV stanowią doskonałą izolację akustyczną, termiczną i powodują znaczne oszczędności zużywania energii podczas użytkowania urządzeń klimatyzacyjnych. Stanowią doskonałą ochronę przeciwsłoneczną oraz przed innymi warunkami atmosferycznymi. 
Funkcjonalność

Rolety screen natynkowe zip na wymiar są świetną barierą przed wiatrem, a także idealnie ochronią Twoje wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami. Prowadnice boczne zintegrowane z tkaniną zapewniają świetne zabezpieczenie dla podmuchów silnego wiatru.

Szeroki wybór tkanin - aż 47 - sprawia, że dopasujesz roletę do swojej aranżacji bez najmniejszych problemów.

Rolety screen wspierają pracę klimatyzatorów w upalne dni. Warto pamiętać, że bardzo dobrze sprawdzą się na dużych przeszkleniach, gdzie w pozycji zamkniętej ochronią wnętrze od promieni słonecznych.

Sterowanie elektryczne jest dedykowanym sposobem sterowania dla rolet screen. W przypadku tej osłony okiennej nie ma możliwości wyboru sterowania ręcznego.

Pomiar i montaż

Systemy rolet screen wymagają dużego doświadczenia od osób, które wykonują pomiar oraz montaż. Jeśli chcesz cieszyć się przez wiele lat ze swojej osłony przeciwsłonecznej, to zdecyduj się na profesjonalne doradztwo ze strony specjalistów Modnie w Oknie. Nasi Doradcy znajdują się na terenie całej Polski. 

Zainspiruj się