Rolety plisowane na wymiar - Kraków

Kraków - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Krakowie. O Plisach wiedzą wszystko.

 • Zakopiańska 56 lok.17,

  30-418 Kraków

  Grala House Studio Kraków

  Nasza prężnie rozwijająca się firma działa na rynku Krakowskim od kilku lat. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami kilku kluczowych producentów, w tym partnerem firmy Anwis z Włocławka – producenta przesłon wewnętrznych i zewnętrznych.
  Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą i montażem wszelkiego typu przesłon wewnętrznych i zewnętrznych, które znajdą Państwo w ofercie Anwisu.
  W naszym salonie posiadamy ekspozycję wielu produktów, która za pewne ułatwi Państwu podjęcie właściwego wyboru.
  Nasi pracownicy zawsze chętnie korzystają z licznych szkoleń, podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę, aby być na bieżąco i móc fachowo rozmawiać o tym co w danej chwili jest na czasie.
  Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas wyznacznikiem działań na kolejne lata. Mamy na swoim koncie wiele ciekawych realizacji.
  Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu przy Zakopiańskiej 56.

  Cena montażu od 82 zł

 • ul. Góra Libertowska 28,

  30-444 Kraków-Libertów

  Bramsteel Kraków

  Bramsteel należymy do Grupy FT BRAMY firmy o ugruntowanej pozycji na rynku w której z pasją kultywujemy rodzinne tradycje. Jesteśmy doświadczonym producentem bram segmentowych oraz wieloletnim partnerem ANWIS, pozwala nam to spełniać Państwa oczekiwania. Zajmujemy się kompleksową obsługą Naszych klientów począwszy od produkcji, instalacji, modernizacji naszych produktów. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewnią bezpłatny pomiar, ekspresową wycenę, wsparcie techniczne, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, solidny produkt oraz krótkie terminy realizacji.

  Cena montażu od 0 zł

 • ul. Królowej Jadwigi 133,

  30-212 Kraków

  UPIN Kraków

  Firma UPIN dostarcza, montuje oraz serwisuje wszelkiego rodzaju osłony okienne - wewnętrzne, zewnętrzne i tarasowe. Doświadczony zespół zapewnia profesjonalny pomiar i doradztwo. Nasza firma obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych, a także prowadzi program współpracy z architektami. Szeroki asortyment pozwala dopasować osłony do każdego stylu wnętrza i ogrodu. UPIN zapewnia kompleksową obsługę i co najmniej 3 lata gwarancji na wszystkie produkty.

  Zespół UPIN sprawi, że w Twoim oknie będzie modnie!

  Cena montażu od 60 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Rolety Plisowane Plisy w Krakowie tylko u sprawdzonego doradcy. Żaluzje plisowane, harmonijki – z tym rodzajem osłony okiennej możesz spotkać się pod różnymi nazwami. Ich popularność nie słabnie, a bogaty wybór kolorystyczny tkanin sprawia, że znajdziesz rozwiązania praktycznie do każdego wnętrza.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PLIS

Plisy marki Anwis znajdują się w ofercie naszych Doradców z Krakowa oraz okolic. Wykonane są z najlepszych dostępnych surowców na świecie. Oprócz tkaniny charakterystycznym elementem żaluzji plisowanych są linki oraz sznurki, dzięki którym materiałem sterujemy bez najmniejszych problemów wzdłuż listew przyszybowych.

POSZCZEGÓLNE RODZAJE PLIS

Nasi Doradcy na terenie Krakowa i okolic mają na swoim koncie wiele realizacji z plisami w roli głównej. To właśnie w rozmowie ze specjalistą wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Co jednak powinieneś wiedzieć jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji?

Podstawową różnicą pomiędzy poszczególnymi rodzajami żaluzji plisowanych są sposoby sterowania. Plisy dzielimy na:

- plisy jednokierunkowe – w tym rozwiązaniu górna listwa przymocowana jest na stałe do ramy okiennej. Zatem tkaniną w płaszczyźnie góra-dół sterujemy jedynie za pomocą dolnej ruchomej rynny. Oczywiście takie rozwiązanie nie pozwala na przysłonięcie dowolnego fragmentu okna.

- plisy dwukierunkowe – najbardziej popularne rozwiązania i jednocześnie przebijające pozostałe swoją praktycznością w użytkowaniu. W przypadku plis dwukierunkowych sterowanie tkaniną odbywa się za pomocą dolnej i górnej listwy. W związku z tym możesz zasłonić dowolny fragment okna, za co właśnie ten typ przesłony jest głównie doceniany.

- plisy sterowane sznurkiem – żaluzje plisowane mogą być sterowane również za pomocą sznurka. Świetne rozwiązanie do dużych gabarytów. Plisa nie musi znajdować się w świetle szyby, natomiast sznurki są dopasowane kolorystycznie do tkaniny.

SPOSOBY STEROWANIA PLISAMI

Oczywiście najbardziej popularnym i najczęściej wybieranym systemem sterowania jest sterowanie ręczne. Rolety plisowane mogą być sterowane ręcznie za pomocą zgrabnych uchwytów zamontowanych w rynnie dolnej jak i za pomocą sznurka.

Jednak plisy w Krakowie wybierane u naszych Doradców coraz częściej sterowane są również elektrycznie. W tym wypadku ustawienie tkaniny regulujesz przy użyciu silników bateryjnych i elektrycznych sterowanych radiowo lub przewodowo.

JESZCZE WIĘCEJ O FUNKCJONALNOŚCI PLIS

Plisy to osłona okienna, przy wyborze której masz ogromne możliwości. Najlepiej zdecyduj się na kontakt telefoniczny z nami lub umów się na darmową konsultację z jednym z naszych Doradców za pomocą formularza.

Kolekcja tkanin firmy Anwis wynosi ponad 550 materiałów. Tkaniny transparentne, półprzezroczyste oraz zaciemniające – wszystko zależy od przeznaczenia oraz Twoich preferencji.

W jakim pomieszczeniu najlepiej skorzystać z żaluzji plisowanych? Będą one doskonałe tak naprawdę w każdym miejscu Twojego domu.

Rolety plisowane w jasnych i subtelnych kolorach świetnie sprawdzą się w łazienkach oraz kuchniach. Z kolei grubsze i ciemniejsze materiały będą doskonałe do wykorzystania w pokojach dziecięcych oraz sypialniach.

Plisy można wykorzystać także w pokojach dziennych czy salonach. Jest to na tyle uniwersalna osłona okienna, którą można połączyć również z innymi systemami osłon okiennych.

ROLETY PLISY I NIETYPOWE KSZTAŁTY OKIEN

Jeszcze jedna bardzo ważna informacja w odniesieniu do żaluzji plisowanych. Są one doskonałym rozwiązaniem do wykorzystania na oknach o nietypowym kształcie. Jeżeli jesteś posiadaczem okna w kształcie trapezu, trójkąta, wielokątu lub półkola, to właśnie żaluzje plisowane są idealnym wyborem.

Co więcej, żaluzje plisowane są również wykorzystywane przy osłonięciu okien dachowych zamiast tradycyjnych rolet dachowych.

PROFESJONALNE DORADZTWO W KRAKOWIE I OKOLICACH

W przypadku montażu żaluzji plisowanych najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy jednego z naszych Doradców.

W Krakowie i okolicach produkty marki Anwis znajdziesz w ofercie:

UPIN Kraków
Grala House Studio Kraków
Bramsteel Kraków / Raciechowice
Allbud Wieliczka
Beluno Olkusz

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Modnie w Oknie:

Telefon: +48885779933

E-mail: witaj@modniewoknie.pl

Formularz kontaktowy