Moskitiera przesuwna

Montaż moskitier przesuwnych sprawdzi się najlepiej na  dużych przeszkleniach, przesuwnych drzwiach balkonowych i tarasowych. Kilka typów konstrukcyjnych pozwoli dopasować produkt do różnych typów okien i drzwi. Przesuwanie odbywa się za pomocą specjalnie zaprojektowanego profilu, którego konstrukcja ułatwia chwytanie moskitiery w dowolnym miejscu.  Moskitiery przesuwne w żaden sposób nie przeszkadzają w pracy zamontowanych rolet zewnętrznych.

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

SKUTECZNA OCHRONA PRZED OWADAMI

W trakcie ciepłych dni walka z owadami jest powszechna w każdym domu. Jeśli musisz zakryć dużą przeszkloną powierzchnię na przykład na swoim tarasie, to moskitiera przesuwna na wymiar jest idealnym rozwiązaniem. Poznaj dokładne cechy charakteryzujące tę osłonę przed natrętnymi owadami.

FUNKCJONALNOŚĆ MOSKITIERY PRZESUWNEJ

Jeśli chodzi o moskitiery przesuwne, to występują one w różnych wariantach. Można spotkać się z rozwiązaniami jedno lub dwuskrzydłowymi, które oczywiście rozsuwają się na boki. Jest to idealna opcja do zabezpieczenia Twojego pomieszczenia, do którego wchodzisz przez duże przeszklone drzwi.

Skrzydło moskitiery przemieszcza się na prowadnicach jedno lub dwutorowych. Maksymalnie jedno skrzydło moskitiery dochodzi do 2 metrów szerokości, a zatem stosując dwa skrzydła możemy ochronić nawet 4-metrowe przeszklenia przed owadami.

Moskitiery przesuwne posiadają profil aluminiowy oraz siatkę w dwóch kolorach. Ich dużą zaletą jest fakt, że nie zasłaniają światła okna. 

W najbardziej rozbudowanej opcji moskitiery przesuwne osiągają wymiary – 2 metry szerokości oraz 2,5 metra wysokości. Jeżeli zastosujesz dwa skrzydła, to możesz zabezpieczyć przed natrętnymi insektami powierzchnię nawet do 4 metrów szerokości. 

Pomimo tak dużego rozmiaru całego skrzydła nadal zapewniona jest duża stabilność oraz szczelność konstrukcji. Dzięki temu podczas użytkowania możesz cieszyć się świeżym powietrzem bez obawy przed insektami.
SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Moskitiera przesuwna jednoskrzydłowa – w tym przypadku szerokość skrzydła wynosi maksymalnie 2 metry, natomiast dopuszczalna najwyższa wysokość to 2,5 metra. Moskitiera przesuwna jednoskrzydłowa pozwala zatem na zasłonięcie dosyć dużych powierzchni. 

W tym przypadku moskitiery występują na trzech różnych profilach prowadnicy. Wyróżniamy w tym rozwiązaniu prowadnicę typu Z, U oraz F1. Szczegółowo wszystko wyjaśni nasz Doradca na etapie doboru finalnego produktu.

Profile występują w różnych kolorach. W wersji standardowej są to biały, brąz, antracyt oraz bazaltowy szary. Okleina za dopłatą w kolorach złoty dąb, orzech i winchester.

Moskitiera przesuwna dwuskrzydłowa na wymiar – podobnie jak w wersji jednoskrzydłowej, tak samo tutaj jedno skrzydło może osiągnąć maksymalny wymiar 2 metry szerokości na 2,5 metra wysokości. 

W związku z tym w najbardziej rozbudowanej opcji możemy osłonić powierzchnię o szerokości do 4 metrów. Profile występują w identycznych kolorach, jak w przypadku moskitiery przesuwnej jednoskrzydłowej.
INNE ZALETY MOSKITIERY PRZESUWNEJ

Jeśli jesteś posiadaczem rolet zewnętrznych, to bez większych problemów możesz zdecydować się na montaż moskitiery przesuwnej. W takim wypadku zapewnisz sobie także ochronę przed owadami.

Możesz dopasować produkt do wielu rodzajów okien i drzwi. Co ważne, w ciepłe dni i wieczory zapewniasz sobie swobodną cyrkulację powietrza. 

Ponadto pamiętaj, że montaż i demontaż moskitiery przesuwnej jest banalnie prosty i z pewnością nie sprawi Tobie żadnych problemów. Dlatego na przykład przed okresem zimowym możesz zdecydować się na zdemontowanie moskitiery tak, aby przedłużyć jej żywotność.
GDZIE KUPIĆ MOSKITIERY PRZESUWNE NA WYMIAR?

Znajdź Doradcę

Moskitiery przesuwne - pomiar i montaż

Nasze realizacje