Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Moskitiera
MOSKITIERA NA OKNO - SKUTECZNA I BEZPIECZNA FORMA WALKI Z OWADAMI

Siatki przeciw owadom montowane na oknach to najbardziej ekologiczna i skuteczna forma walki z insektami. Decydując się na moskitiery Anwis, nie używasz środków chemicznych służących do pozbycia się owadów. 

Moskitiery to też atrakcyjny produkt, jeśli jesteś alergikiem. Stanowią skuteczną barierę. Jeżeli szukasz skutecznej ochrony przed owadami, to powinnaś zamontować moskitierę na okno. Zobacz, jakie są rodzaje moskitier okiennych i czym się różnią poszczególne rozwiązania.
Moskitiera 3
Z CZEGO WYKONANA JEST MOSKITIERA NA OKNO?

Ramka moskitiery wykonana jest z lekkiego i trwałego aluminium, co zapewnia odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zamontowana w ramce siatka wykonana jest z włókna szklanego pokrytego warstwą PCV. Oczka w siatce o wymiarach 1 x 1 mm zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

Ramka jest wykonana z profili PVC lub aluminiowych, na które naciągnięta jest siatka. Precyzyjnie naciągnięcie siatki gwarantuje ogromny komfort w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu zapewniona zostanie szczelna ochrona przed owadami. W upalne dni i długie letnie wieczory ze spokojem będziesz mogła otworzyć swoje okno.

Wysoka jakość komponentów, z których wykonana jest siatka przeciw insektom, gwarantuje trwałość naszych moskitier przez długie lata. Masz również możliwość łatwego demontażu przed okresem zimowym, dzięki czemu jeszcze bardziej przedłużysz żywotność swojej moskitiery.
FUNKCJONALNOŚĆ MOSKITIER OKIENNYCH

Komary i uciążliwe muszki to owady, które zawsze znajdą drogę do Twojego mieszkania. Jest to wystarczający powód, aby założyć moskitierę dopasowaną do Twojego okna. Zdaj się na Doradcę Modnie w Oknie. On dokona bardzo precyzyjnego pomiaru, dzięki któremu, moskitiera będzie idealnie przylegała do Twojego okna uniemożliwiają wtargnięcie nieproszonym szkodnikom do Twojego domu.

Od tej pory będziesz mogła się cieszyć pięknem letnich nocy, a Twoje dzieci spokojnym snem bez nieznośnego bzykania nad uchem i uciążliwego swędzenia po ukąszeniach owadów.

Warto dodać, że jeżeli masz rolety zewnętrzne to założenie moskitier okiennych w żaden sposób nie ogranicza ich działania. Moskitiera na okna nie ogranicza również widoczności w świetle szyby. Mnogość oferowanych przez nas rozwiązań sprawia, że dopasujemy z łatwością moskitierę także do Twoich okien.
Moskitiera1
Moskitiera 2
RODZAJE MOSKITIER OKIENNYCH I ICH KOLORYSTYKA

Bogactwo kolorów ramek aluminiowych gwarantuje dopasowanie produktu do praktycznie każdego koloru okien, jakie dostępne są na rynku. Stanowiąca wypełnienie siatka na owady dostępna jest w kolorze siwym i czarnym. Siwy kolor jest częściej wybierany niż czarny. Jest to kwestia niewidoczności koloru szarego na twojej szybie.

Moskitiery okienne Anwis na wymiar możemy podzielić na moskitiery ramkowe i moskitiery rolowane. Każda z nich znajdzie swoje szczególne zastosowanie w określonych warunkach. Czym się różnią? Sprawdź nasz szczegółowy opis.

MOSKITIERA ROLOWANA – wyposażona w prowadnice i mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Po rozwinięciu siatka montowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy.

Kolory moskitier okiennych rolowanych: biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, winchester). Tak bogaty wybór pozwala dobrać kolor, który idealnie wpasuje się do rodzaju okna, jakie masz w swoim mieszkaniu lub domu.

W przypadku moskitiery rolowanej elementy wykonane z PCV dostępne są w trzech kolorach: białym, brązowym oraz czarnym. Ten typ moskitiery pozwala na osłonięcie dosyć dużych powierzchni. Maksymalna szerokość ochrony wynosi 160 centymetrów, natomiast wysokość 240 centymetrów. Całkowita powierzchnia to: 3,84 m2. 
MOSKITIERA RAMKOWA – montowana do futryny okiennej za pomocą nieinwazyjnych zaczepów. Najlepiej sprawdzi się na oknach, których otwieranie służy tylko do zapewnienia cyrkulacji powietrza. Moskitiera ramkowa świetnie sprawdzi się na oknach o nietypowych kształtach takich jak trójkąt, trapez czy koło.

Moskitiery ramkowe występują w wielu wersjach kolorystycznych: biały, brąz, srebrny, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny). Ta druga opcja jest dostępna tylko i wyłącznie za dodatkową opłatą.

Moskitiery ramkowe występują na dwóch profilach – do dyspozycji naszych Klientów mamy rozwiązania na profilu „S” oraz „MR”. W tej pierwszej opcji nie ma możliwości wykonania osłony do okien o kształtach nietypowych. Jest to rozwiązanie do zastosowania tylko i wyłącznie na standardowych otworach okiennych.

Jeśli szukasz moskitiery do okien na wymiar o nietypowych kształtach, to skorzystaj z profilu „MR”. Otwiera on cały szereg dodatkowych możliwości. Moskitiery w kształtach trójkąta, półkola, ale nie tylko. Jest cały szereg możliwości, które najlepiej skonsultować z jednym z naszych Doradców. Dokładne ceny w tym przypadku są już ustalane indywidualnie, ponieważ wszystko zależy od rozwiązania, jakie Państwo potrzebujecie.

Zapraszamy również na oficjalną stronę marki ANWIS. Skuteczna ochrona przed owadami w ciepłe dni zapewnia duży komfort. Dlatego skorzystaj z moskitiery okiennej dostarczanej przez naszych Doradców, przedstawicieli Anwis.
Ramkowa

Moskitiera rolowana okienna - pomiar i montaż

Nasze realizacje