Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Moskitiera
SKUTECZNA I BEZPIECZNA FORMA WALKI Z OWADAMI

Siatki przeciw owadom montowane na oknach to najbardziej ekologiczna i skuteczna forma walki z insektami. Decydując się na nasze moskitiery, nie używasz środków chemicznych służących do pozbycia się owadów. Moskitiery to też atrakcyjny produkt jeśli jesteś alergikiem. Stanowią skuteczną barierę. Jeśli szukasz skutecznej ochrony przed owadami, to powinnaś zamontować moskitierę na okno.
Moskitiera 3
Z CZEGO WYKONANA JEST MOSKITIERA?

Ramka moskitiery wykonana jest z lekkiego i trwałego aluminium, co zapewnia odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zamontowana w ramce siatka wykonana jest z włókna szklanego pokrytego warstwą PCV. Oczka w siatce o wymiarach 1 x 1 mm zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

Wysoka jakość komponentów, z których wykonana jest siatka przeciw insektom gwarantują trwałość naszych moskitier przez długie lata.
FUNKCJONALNOŚĆ MOSKITIER OKIENNYCH

Komary i uciążliwe muszki to owady, które zawsze znajdą drogę do Twojego mieszkania. Jest to wystarczający powód, aby założyć moskitierę dopasowaną do Twojego okna. Zdaj się na Doradcę Modnie w Oknie, który dokona bardzo precyzyjnego pomiaru, dzięki któremu, moskitiera będzie idealnie przylegała do Twojego okna uniemożliwiają wtargnięcie nieproszonym szkodnikom do Twojego domu. Od tej pory będziesz mogła się cieszyć pięknem letnich nocy, a Twoje dzieci spokojnym snem bez nieznośnego bzykania nad uchem i uciążliwego swędzenia po ukąszeniach owadów.

Warto dodać, że jeżeli masz rolety zewnętrzne to założenie moskitier w żaden sposób nie ogranicza ich działania. Moskitiera nie ogranicza również widoczności w świetle szyby.
Moskitiera1
Moskitiera 2
RODZAJE MOSKITIER OKIENNYCH I ICH KOLORYSTYKA

Bogactwo kolorów ramek aluminiowych gwarantuje dopasowanie produktu to praktycznie każdego koloru okien, jakie dostępne są na rynku. Stanowiąca wypełnienie siatka na owady dostępna jest w kolorze siwym i czarnym. Siwy kolor jest częściej wybierany niż czarny. Jest to kwestia niewidoczności koloru szarego na twojej szybie.

Moskitiery okienne produkowane na wymiar możemy podzielić na moskitiery ramkowe i moskitiery rolowane.

MOSKITIERA RAMKOWA – montowana do futryny okiennej za pomocą nieinwazyjnych zaczepów. Najlepiej się sprawdzi na oknach, których otwieranie służy tylko do zapewnienia cyrkulacji powietrza. Moskitiera ramkowa świetnie sprawdzi się na oknach o nietypowych kształtach takich jak trójkąt, trapez czy koło.

Występują w wielu wersjach kolorystycznych: biały, brąz, srebrny, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny).

MOSKITIERA ROLOWANA – wyposażona w prowadnice i mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Po rozwinięciu siatka montowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy.

Kolory moskitier okiennych rolowanych: biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, winchester).

Zapraszamy również na oficjalną stronę marki ANWIS. Skuteczna ochrona przed owadami w ciepłe dni zapewnia duży komfort. Dlatego skorzystaj z moskitiery okiennej.

Nasze realizacje