Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Dzien noc 4 min
CO TO SĄ ROLETY DZIEŃ NOC?

Połączenie funkcjonalności rolet tekstylnych i klasycznych żaluzji poziomych. Rolety wykonane są z podwójnie podwieszonej tkaniny w poziome pasy o szerokości około 60 mm, które na przemian są przezierne i zaciemniające. Jeden koniec tkaniny jest przymocowany na stałe w kasecie rolety, a drugi biegnie poprzez obrotowy dolny obciążnik i jest przytwierdzony do wałka nawojowego.

Sterowanie rolety odbywa się za pomocą łańcuszka, a nawijając tkaninę na wałek możesz sprawić, że fragmenty tkaniny przesuwają się równolegle do siebie. Kiedy ustawisz dwa pasy przezroczysty i zaciemniający naprzeciw siebie, uzyskasz efekt zaciemnienia.

Kluczowy w doborze rolety dzień i noc jest precyzyjny pomiar. Nasze impresje to produkt na wymiar, co ma znaczenie w estetycznym nakładaniu się na siebie poziomych pasów.
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET DZIEŃ NOC

Ustawione na przemian pasy poziome przezroczyste i zaciemniające dają Ci możliwość precyzyjnego regulowania światłem słonecznym. Wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie łańcuszkiem sterującym, a w Twoim pomieszczeniu następuje półmrok lub całkowita ciemność. Stąd nazwa dzień – noc.

Rolety dzień noc idealnie sprawdzą się nie tyko w domach czy mieszkaniach, ale również w hotelach i biurach. 

Wiemy, że tylko precyzyjnie dobrany rozmiar rolety do Twojego okna uczyni go w pełni funkcjonalnym, dlatego każda roleta dzień noc produkowana jest na wymiar. Dopasowane rolety będą nie tylko piękniej się prezentować w Twoim oknie ale również posłużą Ci przez kilka kolejnych lat. Najlepiej znajdź Doradcę Modnie w Oknie w swoim mieście i umów się na konsultację. Zaproponuje On najlepszy model dopasowany do Twojego okna i pomieszczenia, zajmie się pomiarem, a po złożeniu przez Ciebie zamówienia zamontuje rolety.

Dzien noc 1 min
Dzien noc 2 min
ZALETY

Zalet rolet dzień i noc jest wiele. Możesz obserwować co się dzieje na zewnątrz, będąc samemu niewidocznym. Osłony te chronią Twoje wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów.

Z racji połączonych funkcji żaluzji, rolety, firany i zasłony, możesz operować ilością wpadającego światła do twojego pomieszczenia bez konieczności całkowitego zwijania przesłony.

Tworzą niepowtarzalny nastrój i klimat w Twoich pomieszczeniach, a dzięki odpowiedniemu doborowi tkaniny, możesz kreować wizualne wrażenie wnętrza, korygować proporcje zarówna okna jak i całego pomieszczenia.

W kwestii doboru odpowiedniej tkaniny, najlepiej jak poradzisz się doświadczonego Specjalisty do czego Cię serdecznie namawiamy.

Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety tego rozwiązania, to zapraszamy także na naszego bloga
DOSTĘPNE RODZAJE ROLET

Rolety dzień-noc podobnie jak pozostałe rolety występują w wersji:

Rolety Dzień Noc Wolnowiszące

Rolety Dzień Noc w Kasecie

Rolety Dzień Noc na wnękę

Cenę rolet dzień noc poznasz wchodząc na kalkulator poszczególnych rodzajów osłon. Skorzystaj również z profesjonalnej porady jednego z naszych Doradców, dzięki czemu otrzymasz rolety dzień i noc na wymiar.
Dzien noc 3 min

Nasze realizacje