Check

Cięzko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Dzien noc 4
CO TO SĄ ROLETY DZIEŃ NOC?

Połączenie funkcjonalności rolet tekstylnych i klasycznych żaluzji poziomych. Rolety wykonane są z podwójnie podwieszonej tkaniny w poziome pasy o szerokości około 60 mm, które na przemian są przezierne i zaciemniające. Jeden koniec tkaniny jest przymocowany na stałe w kasecie rolety, a drugi biegnie poprzez obrotowy dolny obciążnik i jest przytwierdzony do wałka nawojowego.

Sterowanie rolety odbywa się za pomocą łańcuszka, a nawijając tkaninę na wałek możesz sprawić, że fragmenty tkaniny przesuwają się równolegle do siebie. Kiedy ustawisz dwa pasy przezroczysty i zaciemniający naprzeciw siebie, uzyskasz efekt zaciemnienia.

Na rynku możesz się spotkać z takimi nazwami tych rolet jak zebra czy impresja, które mogą być kojarzone z omawianym produktem.
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET DZIEŃ NOC

Ustawione na przemian pasy poziome przezroczyste i zaciemniające dają Ci możliwość precyzyjnego regulowania światłem słonecznym. Wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie łańcuszkiem sterującym, a w Twoim pomieszczeniu następuje półmrok lub całkowita ciemność. Stąd nazwa dzień – noc.

Rolety dzień noc idealnie sprawdzą się nie tyko w domach czy mieszkaniach, ale również w hotelach i biurach. 

Wiemy, że tylko precyzyjnie dobrany rozmiar rolety do Twojego okna uczyni go w pełni funkcjonalnym, dlatego każda roleta dzień noc produkowana jest na wymiar. Dopasowane rolety będą nie tylko piękniej się prezentować w Twoim oknie ale również posłużą Ci przez kilka kolejnych lat. Najlepiej znajdź Doradcę Modnie w Oknie w swoim mieście i umów się na konsultację. Zaproponuje On najlepszy model dopasowany do Twojego okna i pomieszczenia, zajmie się pomiarem, a po złożeniu przez Ciebie zamówienia zamontuje rolety.

Dzien noc 1
Dzien noc 2
ZALETY

Zalet rolet dzień i noc jest wiele. Możesz obserwować co się dzieje na zewnątrz, będąc samemu niewidocznym. Osłony te chronią Twoje wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów.

Z racji połączonych funkcji żaluzji, rolety, firany i zasłony, możesz operować ilością wpadającego światła do twojego pomieszczenia bez konieczności całkowitego zwijania przesłony.

Tworzą niepowtarzalny nastrój i klimat w Twoich pomieszczeniach, a dzięki odpowiedniemu doborowi tkaniny, możesz kreować wizualne wrażenie wnętrza, korygować proporcje zarówna okna jak i całego pomieszczenia.

W kwestii doboru odpowiedniej tkaniny, najlepiej jak poradzisz się doświadczonego Specjalisty do czego Cię serdecznie namawiamy.

DOSTĘPNE RODZAJE ROLET

Rolety dzień-noc podobnie jak pozostałe rolety występują w wersji:

Rolety Dzień Noc Wolnowiszące

Rolety Dzień Noc w Kasecie

Rolety Dzień Noc na wnękę

Cenę rolet dzień noc poznasz wchodząc na kalkulator poszczególnych rodzajów osłon.

Dzien noc 3