Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Dachowa 3
ROLETY NA OKNA DACHOWE - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE NA PODDASZE

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem poddasza, skosów, dostałaś w pakiecie okna dachowe. Z jednej strony masz mocno doświetlone pomieszczenie, z drugiej jednak, od wiosny do jesieni uciekasz przed światłem i upałami.
Najprostszym sposobem na tego typu uciążliwości są rolety do okien dachowych. Nasze rolety produkujemy wyłącznie na wymiar dlatego mogą być one zastosowane do wszystkich typów okien Fakro, Velux czy Roto. 


FUNKCJONALNOŚĆ ROLET DACHOWYCH

Roleta dachowa wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który sprawia, że roleta funkcjonuje przy wybranym nachyleniu okna i dodatkowo umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu.
Najważniejszą zaletą rolet jest ich funkcja zaciemniająca i chroniąca przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wysoka jakość materiału zapewnia Ci także ochronę Twojego wnętrza przed płowieniem.
Szczególnie do rolet dachowych proponujemy tkaniny odbijające promienie słoneczne, które nie dość, że dają 100 % zaciemnienia to dodatkowo znacząco redukują nagrzewanie się Twojego pomieszczenia. Rolety z tkaninami typu “black out” to również sprawdzone rozwiązanie do sypialni. Tylko przy ich zastosowaniu masz gwarancję całkowitego zaciemnienia Twojego wnętrza. 


Dachowa 2
Dachowa 1
ROLETA MATERIAŁOWA NA OKNA DACHOWE - POMIAR I MONTAŻ

Rolety dachowe to osłony wymagające precyzyjnego pomiaru przed jej zamówieniem. Ważny jest każdy milimetr. To produkt, który szczególnie wymaga konsultacji ze sprawdzonym fachowcem. Najbezpieczniej, jeśli skorzystasz z usług naszego Doradcy Modnie w Oknie. Ty wybierzesz kolor, on natomiast zajmie się pomiarem, a po złożeniu zamówienia zamontuje roletkę.

Rolety dachowe nadadzą Twojemu poddaszu wyjątkowego nastroju i barwy. Gwarancja idealnego oświetlenia i ochrony przed zbytnim nasłonecznieniem spowoduje, że chętniej będziesz przebywać w swoim domu, nawet w te najbardziej upalne dni..

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę ANWIS.