Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Rolety dachowe
ROLETY DACHOWE - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE NA PODDASZE

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem poddasza, skosów, dostałaś w pakiecie okna dachowe. Z jednej strony masz mocno doświetlone pomieszczenie, z drugiej jednak, od wiosny do jesieni uciekasz przed światłem i upałami.  W związku z tym potrzebujesz odpowiedniej osłony przeciwsłonecznej. Rolety na okna dachowe to idealne rozwiązanie.

Dzięki roletom dachowym słonecznie dni nie będą żadną przeszkodą. Nasze rolety produkujemy wyłącznie na wymiar dlatego mogą być one zastosowane do wszystkich typów okien. Jest to roleta do okien dachowych Velux, Fakro czy Roto i nie tylko. Możesz ją zastosować w każdym pomieszczeniu - nawet w przypadku pokoju dziecięcego, jeśli znajduje się na poddaszu. To produkt na wymiar, co ma niebagatelne znaczenie w procesie montażu.

Dzięki temu otrzymujesz osłonę idealnie dopasowaną w przypadku okien dachowych, która powstrzymuje napływ promieni słonecznych.
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET DACHOWYCH

Roleta dachowa wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który sprawia, że roleta funkcjonuje przy wybranym nachyleniu okna i dodatkowo umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu. To niezwykle istotne w tym przypadku.

Najważniejszą zaletą rolet dachowych jest ich funkcja zaciemniająca i chroniąca przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wysoka jakość materiału zapewnia Ci także ochronę Twojego wnętrza przed płowieniem.

Szczególnie do rolet dachowych proponujemy tkaniny odbijające promienie słoneczne, które nie dość, że dają 100 % zaciemnienia to dodatkowo znacząco redukują nagrzewanie się Twojego pomieszczenia. 

Rolety z tkaninami typu “black out” to również sprawdzone rozwiązanie do sypialni. Tylko przy ich zastosowaniu masz gwarancję całkowitego zaciemnienia Twojego wnętrza. Dlatego możesz spotkać się również z określeniem roleta zaciemniająca. 
Roleta dachowa w sypialni
Kilka rolet dachowych
ROLETA MATERIAŁOWA NA OKNA DACHOWE - POMIAR I MONTAŻ

Rolety dachowe to osłony wymagające precyzyjnego pomiaru przed jej zamówieniem. Ważny jest każdy milimetr. To produkt, który szczególnie wymaga konsultacji ze sprawdzonym fachowcem.

Najbezpieczniej, jeśli skorzystasz z usług naszego Doradcy Modnie w Oknie. Ty wybierzesz kolor, on natomiast zajmie się pomiarem, a po złożeniu zamówienia zamontuje roletkę.

Rolety dachowe nadadzą Twojemu poddaszu wyjątkowego nastroju i barwy. Gwarancja idealnego oświetlenia i ochrony przed zbytnim nasłonecznieniem spowoduje, że chętniej będziesz przebywać w swoim domu, nawet w te najbardziej upalne dni.

STEROWANIE ROLETAMI DACHOWYMI

Właściwy montaż rolet dachowych wykonany jest w taki sposób, że bez problemów przy uchylonym oknie możesz zwijać lub rozwijać osłonę. 

Jeżeli dostęp do Twojego okna jest nieco utrudniony to możesz skorzystać ze sztycy. Dzięki temu nie masz problemów ze sterowaniem roletami na oknach znajdujących się nawet bardzo wysoko.
TKANINY I KOLORY

Jeśli jesteś już zdecydowana na rolety dachowe, to musisz pamiętać o jeszcze jednej rzeczy. W przypadku tej osłony przeciwsłonecznej ilość wzorów i kolorów materiałów jest ogromna.

To pozwala na aranżację każdego wnętrza. Od klasycznego po bardziej nowoczesne. Warto o tym pamiętać, ponieważ daje nam to nie tylko korzyść w postaci ograniczenia światła i ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem.

Po właściwym doborze tkanin nasze poddasze zyska efektowny detal w swojej aranżacji. W celu ułatwienia ostatecznego wyboru udostępniamy możliwość zamówienia darmowych próbek tkanin

Roleta dachowa - pomiar i montaż

Nasze realizacje