• Opis

 • Dane techniczne

 • Rolety dzień noc, zwane też roletami podwójnymi, są rodzajem przesłony okiennej łączącej w sobie funkcjonalność popularnych rolet materiałowych z możliwościami regulacji nasłonecznienia inspirowanymi żaluzjami. Na rolce obracają się dwie warstwy tkaniny składające się z poziomych pasów, transparentnych na przemian z nieprzezroczystymi. Jednym z rodzajów są rolety wewnętrzne montowane we wnęce okiennej.

  Zmieniając układ pasów względem siebie, można zadecydować ile światła ma być w pomieszczeniu. Możesz wpuszczać do wnętrza rozproszone promienie słoneczne, częściowo przesłaniając okno, zaciemnić je bądź całkowicie odsłonić.  Roleta we wnęce okiennej jest praktycznym rozwiązaniem i alternatywą dla rolet w kasetach.

  Informacje dodatkowe

  • Bezpieczne dla dzieci
  • Szeroka gama kolorów
  • Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Możliwość sterowania pilotem
  • Możliwość sterowania elektrycznego
  • Możliwość sterowania łańcuszkiem
  • Maksymalna szerokość 260 cm
  • Maksymalna wysokość 250 cm

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Rolety montowane we wnęce okiennej

 

Rolety dzień i noc na wymiar montowane na wnęce okiennej mogą być przymocowane za pomocą specjalnych, metalowych uchwytów zarówno do ściany jak i do sufitu. Ten rodzaj rolet służy do zasłaniania większych powierzchni. Maksymalna szerokość rolety jaką możesz zamówić to 2,6 m przy długości dochodzącej do 2,5 metra. Dzięki temu warto wybrać ten rodzaj przesłony, ponieważ pozwala ona na osłonięcie przeszkleń o naprawdę sporych gabarytach.

Rolety wyposażone są w samohamujący mechanizm, dzięki któremu możesz zwinnie regulować ułożenie pasów tkaniny. Pozwala to na optymalne regulowanie ilości wpuszczanego światła do Twojego pomieszczenia.

Jest to świetna osłona przeznaczona do większych powierzchni. Alternatywą dla rolet dzień noc na wnękę są rolety w kasecie oraz wolnowiszące.Rolety dzień noc we wnęce zamiast firan

 

Rolety we wnęce okiennej idealnie sprawdzą się w witrynach i dużych przeszkleniach nadając pomieszczeniom stylu i ekskluzywności. Dopasowuje się ona do otoczenia i swoim charakterem w niebanalny sposób dekoruje Twoje wnętrza. 

Mnogość barw od pasteli po ciemne, designerskie odcienie pozwoli uzyskać Ci efekt jasnego, przestronnego pomieszczenia lub nadać głębi i charakteru dobierając ciemniejsze tkaniny. Taki rodzaj tkanin to nie tylko osłona, ale również ozdoba dla Twojego okna. To idealny zamiennik coraz mniej modnych firan.

Doradztwo, pomiar i montaż

 

Rodzajów rolet dzień noc jest kilka. Jednym z podziałów, jaki stosujemy to: w kasecie, na wnękę oraz wolnowiszące. W momencie wyboru warto skorzystać z konsultacji z doświadczonym Doradcą. Nasi specjaliści pomogą nie tylko dobrać najlepszą tkaninę, ale także sposób montażu czy też rodzaj osłony. Działamy na terenie całego kraju.Darmowe próbki tkanin

 

W przypadku rolet dzień i noc mamy do wyboru naprawdę bogaty wybór zróżnicowanych tkanin. Największy wybór materiałów mamy spośród tkanin, w których szerokość pasów wynosi 60 milimetrów. Warto jednak wiedzieć, że pod tym względem wartości wahają się od 45 do 130 milimetrów.

Wybór materiału jest kluczową decyzją w przypadku rolet dzień i noc. Dlatego w tym wypadku, podobnie jak w innych naszych osłonach wewnętrznych, udostępniamy opcję zamówienia darmowych próbek tkanin. Będzie to bardzo pomocne w doborze materiału do naszej rolety we wnęce okiennej. 


Zainspiruj się

Twój doradca to:

Zegarowa 8
62-600 Koło