Rolety dzień i noc na wymiar - Warszawa

Warszawa - Rolety Dzień i Noc - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści w Warszawie. O roletach wiedzą wszystko.

 • Logo

  Broniewskiego 74,

  01-854 Warszawa

  Lira dom

  FIRMA LIRA DOM ISTNIEJE OD 1996 ROKU.
  Od 22 lat oferujemy nowoczesne rozwiązania przesłon okiennych, zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania
  Z zaangażowaniem śledzimy potrzeby naszych klientów, stale poszerzając ofertę.
  Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało zadowoleniem ponad 12 000 klientów indywidulanych
  oraz wielu instytucji i firm jak Orange, Bank Millenium, Politechnika Warszawska, Hotel Eris, Hotel Gromada,
  Uniwersytet Warszawski, Tramwaje Warszawskie, Erbud, Intstal Rzeszów, FBI Tasbud, ABB, Budimex i inne.
  Oferujemy współpracę i doradztwo klientom indywidualnym, firmom budowlanym, projektantom
  w zakresie doboru produktów, projektowania i wykonawstwa.
  Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe
  Zapraszamy do współpracy

  Cena montażu od 49 zł

 • Borwis

  Bartycka 26,

  00-716 Warszawa

  Borwis Warszawa

  Cechuje nas rzetelne i rzeczowe podejście do każdego kienta, fachowe doradztwo i pomoc techniczna w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W ofercie posiadamy zarówno osłony przeciwsłoneczne wewnętrzne jak i zewnętrzne. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów indywidualnych jak i inwestycyjnych. Bacznie śledzimy nowości rynkowe by w trosce o klientów wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

  Zapraszamy do współpracy.

  Cena montażu od 49 zł

 • Logorolbest

  ul. Trakt Brzeski 94/94 a,

  05-077 Warszawa Wesoła

  Rolbest Warszawa

  -

  Cena montażu od 0 zł

 • Logo rolety cmyk

  Al. Krakowska 36B/3,

  05-090 Raszyn

  Rolety Plus Raszyn

  Firma założona w 2001 roku. Niezmiennie specjalizuje się w osłonach okiennych oferując pełen zakres produktów zarówno do wnętrza jak i na zewnątrz budynków. Oferujemy doświadczenie poparte tysiącami realizacji. Szczególną uwagę zwracamy na pomoc klientowi w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej. Klienci to doceniają wracając do nas ponownie i polecając nasze usługi innym. Z tego względu nowi klienci trafiają do nas  głównie z polecenia. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i instytucje oraz firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Cena montażu od 30 zł

Rolety Dzień i Noc - co trzeba wiedzieć.

ZALETY ROLET DZIEŃ I NOC

Główną zaletą rolet dzień i noc to połączenie funkcjonalności dwóch osłon słonecznych w jedną, czyli połączenie rolet materiałowych z żaluzjami. Można je w skrócie nazwać rolety żaluzje. To połącznie polega na wykorzystaniu wyglądu klasycznej rolety z funkcją jaką mają żaluzje, czyli precyzyjnej regulacji dostępu światła do pomieszczenia.

W przypadku żaluzji efekt ten uzyskujesz obracając lamelami natomiast w rolecie dzień i noc jest to możliwe dzięki dwóm materiałom przesuwanym równolegle względem siebie. Materiał składa się z pasów tkaniny przeziernej i zaciemniającej. Przesuwanie tych pasów powoduje, że Twoje wnętrze jest odpowiednio doświetlone bądź zabezpieczone przed promieniami słonecznymi. Dodatkowym atutem jest możliwość ustawienia tkaniny na dowolnej wysokości okna lub całkowite zwinięcie tak jak w przypadku tradycyjnej rolety materiałowej. Można powiedzieć, że rolety dzień i noc to firanka z zasłonką w jednym.

I podobnie jak ten typ osłon okiennych oprócz montażu do ramy okiennej mogą być one montowane do ściany. Taka roleta dzień noc znakomicie sprawdzi się na przeszkleniach o dużych gabarytach. Możesz przy nich dla lepszego komfortu użytkowania zastosować sterowanie automatyczne z silnikiem obsługiwanym pilotem lub przełącznikiem.

RODZAJ ROLET DZIEŃ NOC

Rolety dzień i noc Anwis – zwane impresjami możemy podzielić na 3 rodzaje:

- roletki mini – czyli rolety wolnowiszące montowane na ramie okna

- rolety w kasecie z prowadnicami

- rolety wolnowiszące montowane do ściany lub sufitu

Wybór odpowiedniej rolety zależy od wielkości Twojego przeszklenia i rodzaju montażu na jaki się zdecydujesz. W wyborze odpowiedniej osłony okiennej pomoże Ci nasz Doradca z Warszawy.

MONTAŻ ROLET DZIEŃ NOC

Roletki mini to najprostsza forma montowana bezinwazyjnie do ramy okna. Za pomocą specjalnych haczyków zaczepiasz roletę o górną krawędź ramy. Do ramy okna zamontujesz również rolety w kasecie z prowadnicami. W swojej ofercie Anwis posiada kasety i prowadnice w rożnych kolorach, dzięki czemu możesz kolor osprzętu dopasować do koloru stolarki okiennej. Ładnie się to komponuje i stanowi spójność z ramą okna.

Wybierając roletę w kasecie możesz uzyskać lepsze zaciemnienie i lepszą ochronę przed promieniami słonecznymi. Oczywiście nie będzie to zaciemnienie całkowite jak w przypadku rolet zewnętrznych, ale przy wyborze materiału typu blackout będzie ono znaczne. Ten typ rolety możesz montować na dwa sposoby.  Inwazyjnie przykręcając kasetę do listew przyszybowych lub jeżeli nie chcesz ingerować w ramę okna możesz ją przykleić tak jak prowadnice. 

Przy większych gabarytach wybieramy rolety wolnowiszące montowane inwazyjnie do ściany lub sufitu. Nasi Doradcy na terenie Warszawy świadczą usługi profesjonalnego pomiaru i montażu.

ILE KOSZTUJE ROLETA DZIEŃ I NOC?

Znając szerokość i wysokość przeszklenia cenę rolety sprawdzisz w naszym kalkulatorze

Wybierasz rodzaj osłony okiennej, preferowany materiał, wpisujesz wymiar a kalkulator wylicza dla Ciebie koszt takiej rolety. Dodatkowo wycenę możesz otrzymać od naszego Doradcy z Warszawy.