Rolety dzień i noc na wymiar - Łódź

Łódź - Rolety Dzień i Noc - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi specjaliści w Łodzi. O roletach wiedzą wszystko.

 • Adanrolety logo

  Bratysławska 5B,

  94-032 Łódź

  Adan Łódź

  Jesteśmy firmą realizującą usługi w zakresie sprzedaży i montażu osłon okiennych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci sprawia, że jesteśmy firmą dynamiczną, stale rozwijającą się. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i pragniemy, aby korzystający z naszych usług  byli w pełni usatysfakcjonowani.  Nasze motto brzmi: "Klient nasz Pan". Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, a my staramy się w jak największym stopniu im sprostać. Zapraszamy do kontaktu !

  Cena montażu od 20 zł

 • Konieczny

  Rzgowska 145,

  93-303 Łódź

  Okna Konieczny Łódź

  Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu osłon wewnętrznych i zewnętrznych oraz stolarki okiennej.
  Pomagamy w doborze najbardziej funkcjonalnych, innowacyjnych systemów.
  Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i biznesowym - projektanci wnętrz, architekci, firmy budowlane.
  Zapraszamy !

  Cena montażu od 15 zł

Rolety Dzień i Noc - co trzeba wiedzieć.

ROLETY DZIEŃ I NOC – CO TO ZA OSŁONA OKIENNA?

Rolety dzień noc często nazywane zebrami lub w ofercie Anwis impresjami to połączenie rolety i żaluzji. Ta osłona słoneczna to roleta materiałowa z funkcją żaluzji, czyli roleta i żaluzja w jednym. W oknie mamy materiał, ale dzięki jego budowie możemy precyzyjnie regulować dostęp światła do pomieszczenia jak w przypadku żaluzji.  Przy żaluzji efekt ten otrzymujesz przez odpowiednie ustawienie lamel a w przypadku rolet dzień i noc przez ułożenie względem siebie pasów materiału.

W zależności od gabarytu przeszklenia możesz dobrać tego typu rolety w formie:

- montowanej do ramy okna: wolnowisząca lub w kasecie z prowadnicami

-  montowanej do ściany bądź sufitu: wolnowisząca lub wolnowisząca w kasecie
Wybór odpowiedniej rolety możesz skonsultować z naszym Doradcą z Łodzi.

TKANINY – DZIEŃ I NOĆ - NA CZYM TO POLEGA?

Sama nazwa rolety dzień noc wskazuje, że będziemy mieli materiał – dzień, czyli jasny, przezierny i noc – zaciemniający. Materiały są ze sobą połączone w naprzemiennie ułożone pasy. Pasy mogą być różnej szerokości od 4 nawet do 12 cm. Tkanina dzień to materiał przezierny, siateczkowy dzięki któremu do pomieszczenia dostają się promienie słoneczne i jest ono dobrze doświetlone. Tkanina noc natomiast to materiał nieprzezierny, gładki. Może być on pół lub całkowicie zaciemniający. Pasy w rolecie przesuwają się równolegle względem siebie i w zależności od ich ustawienia wpuszczasz do pomieszczenia tyle światła, ile chcesz.

Materiały użyte do produkcji rolet dzień i noc to tkaniny najwyższej jakości. Tkanina jest trwała, nie strzępi się. Podzielone są one na grupy kolorystyczne: biele, kremy, beże, brązy, szarości, czarne, zielone i niebieskie, żółte i brązowe, czerwone i różowe. Osobną grypę tkanin stanowią materiały całkowicie zacieniające tzw. blackout. Oprócz szerokiego wyboru kolorów, tkaniny różnią się między sobą strukturą i szerokością pasów. Wszystkie dostępne materiały zobaczysz w naszym katalogu.

Na naszej stronie Modnie w Oknie możesz dodatkowo zamówić darmowe próbki. Listem wysyłamy je na podany adres. W domu sprawdzisz, jak tkanina wygląda na Twoim oknie i czy pasuje do wystroju wnętrza.

Również w salonach naszego Doradcy w Łodzi może zobaczyć katalog tkanin i wybrać coś dla siebie.

MONTAŻ ROLET DZIEŃ I NOC

W swojej ofercie Anwis posiada szeroki wybór rolet dzień i noc. W zależności od wielkości przeszklenia możesz tego typu roletę montować do ramy okna lub do ściany/sufitu. Najprostszą formą są rolety wolnowiszące montowane na haczykach na górnej krawędzi ramy okna. Jeżeli zależy Ci na większym zaciemnieniu to możesz wybrać rolety w kasecie z prowadnicami. Mogą być one do ramy okna przyklejane lub przykręcane. Dodając do tego typu rolety materiał blackout otrzymasz prawie całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Dodatkowo kaseta i prowadnice mogą być kolorem dopasowane do stolarki okiennej. W swoje ofercie Anwis posiada szeroki wybór kolorów oprzętu w tym kolory drewnopodobne. Przy większych gabarytach lub przy braku możliwości montażu do ramy okna możesz wybrać roletę wolnowiszącą montowaną do ściany lub sufitu. Maksymalna szerokość tego typu rolety to 260 cm przy wysokości 300 cm. Dodatkowo roleta może mieć kasetę i sterowanie automatyczne za pomocą silnika sterowanego pilotem lub przełącznikiem.

Na terenie Łodzi usługi profesjonalnego pomiaru i montażu świadczą nasi Doradcy.

ILE KOSZTUJE OSŁONA OKIENNA TYPU DZIEŃ I NOC?

Na cenę rolety dzień noc składa się kilka rzeczy jak: typ rolety, rozmiar, czyli szerokość i wysokość oraz rodzaj użytego materiału. Wszystkie rolety Anwis w tym rolety dzień i noc robione są na wymiar. Dzięki temu idealnie będą one pasować do Twojego przeszklenia. Jeżeli chcesz szybko poznać koszt rolety dzień i noc możesz skorzystać z naszego kalkulatora. Wybierz typ rolety, wpisz wymiar i pokaże się orientacyjna cena.

Możesz również umówić się na wycenę z naszym Doradcą w Łodzi. Nasi Doradcy świadczą również usługi pomiaru i montażu

Rolety Dzień i Noc w Łodzi