Plisy na wymiar - Wieliczka

Wieliczka - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Wieliczce. O Żaluzjach wiedzą wszystko.

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Żaluzje plisowane, rolety plisowane, plisy, harmonijki w Wieliczce. Bardzo popularny rodzaj osłony okiennej wewnętrznej, który doceniany jest za swoją uniwersalność oraz bogactwo tkanin do wyboru.

PLISY WIELICZKA – RODZAJE

Prosta forma osłonięcia okna. Żaluzje plisowane możemy podzielić na trzy typy ze względu na rodzaj sterowania.

I tym sposobem dochodzimy do żaluzji plisowanych dwukierunkowych, które są zdecydowanie najczęściej stosowanym rozwiązaniem. Czym dokładnie ta opcja się charakteryzuje?

Harmonijki dwukierunkowe pozwalają na osłonięcie dowolnego fragmentu szyby. Jest to możliwe dzięki ruchomym dolnej i górnej rynnie, które możesz ustawić w dowolny sposób. W wygodny i intuicyjny sposób przy użyciu specjalnych uchwytów osłaniasz wybraną część okna.

Innym rodzajem plis są te sterowane jednokierunkowo. W tym wypadku ustawienie tkaniny regulujesz przy użyciu ruchomej dolnej rynienki, ponieważ górna jest na stałe przymocowana do ramy okiennej.

Ostatnim rodzajem są żaluzje plisowane sterowane przy użyciu sznurka. Doskonałe chociażby do wykorzystania na dużych przeszkleniach. W tym wariancie warto wiedzieć, że osłona wyposażona jest w zabezpieczenie Child Safety. Zapobiega on tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym. Daje to 100-procentowe bezpieczeństwo w użytkowaniu przez dzieci.

ŻALUZJE PLISOWANE PLASTER MIODU

W ofercie firmy Anwis znajduje się bardzo dużo tkanin. Nasza kolekcja liczy sobie ponad 550 materiałów, co pozwoli na znalezienie i wybranie odpowiedniej tkaniny.

Ciekawym rozwiązaniem są tkaniny typu plaster miodu. Jest to rodzaj osłony, która składa się z dwóch warstw materiału. Dzięki temu żaluzje plisowane stanowią większą barierę termiczną i akustyczną.

Ponadto niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że sznurki oraz linki prowadzące są niewidoczne. Znajdują się pomiędzy tkaninami.

Czym jeszcze różnią się tkaniny typu plaster miodu od tradycyjnych? Można powiedzieć, że ich budowa zapewnia większe poczucie dyskrecji oraz intymności.

PLISY DO RÓŻNYCH RODZAJÓW OKIEN

Niewątpliwą zaletą popularnych harmonijek jest fakt, że możesz je dopasować do okien w nietypowym kształcie. Trapezy, trójkąty, wielokąty oraz półkola – w każdym z tych przypadków, kiedy nie wiesz jak osłonić okno, żaluzje plisowane mogą okazać się ratunkiem.

Ponadto żaluzje plisowane mogą okazać się świetnym rozwiązaniem do zastosowania również na oknach dachowych oraz przeszklonych konstrukcjach dachowych.

DARMOWE PRÓBKI TKANIN

Na etapie wyboru tkaniny mogą pojawić się u Ciebie wątpliwości, który rodzaj sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Oprócz fachowego doradztwa naszego specjalisty z Wieliczki w jego nowoczesnym salonie, możesz również podjąć decyzję całkowicie online.

Dlatego stworzyliśmy możliwość zamówienia za pośrednictwem naszej strony darmowych próbek materiałów oraz lamel – w przypadku żaluzji drewnianych.

Wejdź do zakładki „Próbki materiałów”, zamów interesujące Cię tkaniny i poczekaj na przesyłkę od nas. Najpóźniej kolejnego dnia zrealizujemy Twoje zamówienie.

PLISY W WIELICZCE

Klientów z Wieliczki oraz okolic zapraszamy do kontaktu z naszym sprawdzonym Doradcą. Umów się za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48885779933.

Allbud Wieliczka

Jeśli szukasz kompleksowo wszystkich informacji na temat żaluzji plisowanych, to zapraszamy również na naszego bloga.