Plisy na wymiar - Warszawa

Warszawa - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Warszawie. O Żaluzjach wiedzą wszystko.

 • Logo

  Broniewskiego 74,

  01-854 Warszawa

  Lira dom

  FIRMA LIRA DOM ISTNIEJE OD 1996 ROKU.
  Od 22 lat oferujemy nowoczesne rozwiązania przesłon okiennych, zapewniające bezpieczeństwo i komfort użytkowania
  Z zaangażowaniem śledzimy potrzeby naszych klientów, stale poszerzając ofertę.
  Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało zadowoleniem ponad 12 000 klientów indywidulanych
  oraz wielu instytucji i firm jak Orange, Bank Millenium, Politechnika Warszawska, Hotel Eris, Hotel Gromada,
  Uniwersytet Warszawski, Tramwaje Warszawskie, Erbud, Intstal Rzeszów, FBI Tasbud, ABB, Budimex i inne.
  Oferujemy współpracę i doradztwo klientom indywidualnym, firmom budowlanym, projektantom
  w zakresie doboru produktów, projektowania i wykonawstwa.
  Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe
  Zapraszamy do współpracy

  Cena montażu od 49 zł

 • Borwis

  Bartycka 26,

  00-716 Warszawa

  Borwis Warszawa

  Cechuje nas rzetelne i rzeczowe podejście do każdego kienta, fachowe doradztwo i pomoc techniczna w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W ofercie posiadamy zarówno osłony przeciwsłoneczne wewnętrzne jak i zewnętrzne. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów indywidualnych jak i inwestycyjnych. Bacznie śledzimy nowości rynkowe by w trosce o klientów wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

  Zapraszamy do współpracy.

  Cena montażu od 49 zł

 • Logorolbest

  ul. Trakt Brzeski 94/94 a,

  05-077 Warszawa Wesoła

  Rolbest Warszawa

  -

  Cena montażu od 0 zł

 • Logo rolety cmyk

  Al. Krakowska 36B/3,

  05-090 Raszyn

  Rolety Plus Raszyn

  Firma założona w 2001 roku. Niezmiennie specjalizuje się w osłonach okiennych oferując pełen zakres produktów zarówno do wnętrza jak i na zewnątrz budynków. Oferujemy doświadczenie poparte tysiącami realizacji. Szczególną uwagę zwracamy na pomoc klientowi w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej. Klienci to doceniają wracając do nas ponownie i polecając nasze usługi innym. Z tego względu nowi klienci trafiają do nas  głównie z polecenia. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i instytucje oraz firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Cena montażu od 30 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Żaluzje plisowane to bardzo popularny rodzaj wewnętrznej osłony przeciwsłonecznej. Kilka podstawowych informacji: mała powierzchnia przesłonięcia światła okna przy podniesionej żaluzji, możliwość zatrzymania listwy sterującej w dowolnym momencie okna, zabezpieczenia Child Safety. Żaluzje plisowane w Warszawie oferują wszyscy nasi Doradcy.

PRZESŁONIĘCIE DOWOLNEGO FRAGMENTU OKNA

Żaluzje plisowane w najbardziej popularnej wersji występują w sterowaniu dwukierunkowym. Dwie ruchome rynny pozwalają na osłonięcie dowolnego fragmentu okna, co jest ogromną zaletą tego rozwiązania. W mieszkaniach lub biurach na parterze żaluzje plisowane dają efekt nowoczesnej zazdroski, chroniącej przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów.

Powyższe rozwiązanie, wśród Klientów szukających plis, jest zdecydowanie najbardziej popularnym wyborem. Nieco rzadziej stosowane są rolety plisowane jednokierunkowe. Górna rynna jest nieruchoma. Sterowanie tkaniną odbywa się jedynie przy użyciu dolnej rynienki.

Ostatnim rodzajem są plisy sterowane sznurkiem. Jest to zupełnie odrębny system sterowania, również stosowany przez naszych Doradców z Warszawy.

JESZCZE WIĘCEJ INFORMACJI

Co jeszcze decyduje o popularności żaluzji plisowanych? Plisy przy całkowitym podniesieniu żaluzji zasłaniają małą powierzchnię okna.

Dużym plusem jest również możliwość zastosowania dwóch tkanin w jednym systemie. Plisy są świetnym rozwiązaniem do wykorzystania w pokojach dziecięcych. Posiadają zabezpieczenia Child Safety, co jest gwarancją bezpieczeństwa.

Warto dodać, że plisy - podobnie jak inne osłony przeciwsłoneczne marki Anwis – posiadają aż 36 miesięcy gwarancji.

KOLEKCJA MATERIAŁÓW

Plisy marki Anwis znajdujące się w ofercie naszych Doradców z Warszawy zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Bogactwo kolorów oraz materiałów w tym wypadku jest ogromne.

Aktualnie obowiązująca kolekcja tkanin plisowanych obejmuje ponad 550 materiałów. Wśród nich znajdują się również tkaniny „plaster miodu”. W tym wypadku tkanina plisowana wykonana jest z dwóch warstw materiału.

Dzięki temu plisy stanową lepszą barierę termiczną i akustyczną. Dodatkowo w żaluzjach plisowanych z tkaninami typu plaster miodu sznurki i linki prowadzące są niewidoczne. Nie jest to bez znaczenia dla estetyki tejże osłony.

Bogactwo tkanin jest ogromne. Dlatego udostępniamy możliwość zamówienia darmowych próbek materiałów. Zaledwie w kilka sekund możesz wybrać interesujące Cię tkaniny, które zupełnie za darmo wyślemy do Ciebie pocztą.

ŻALUZJE PLISOWANE W WARSZAWIE

Od samego początku wyboru osłony możesz liczyć na fachowe doradztwo naszych specjalistów. Doradztwo, pomiar i montaż – nasi fachowcy przeprowadzą Cię przez wszystkie te kroki.

Na terenie Warszawy oraz okolic możesz skorzystać z usług kilku naszych sprawdzonych Doradców:

- Rolbest Warszawa
-
MK Studio Warszawa
-
Borwis Warszawa
-
Lira dom Warszawa
-
Rolety Plus Raszyn
-
Iskra Pruszków

Nasi Doradcy są do Twojej dyspozycji. Możesz z nami skontaktować się w każdej chwili również tutaj:

+48885779933
witamy@modniewoknie.pl
Formularz kontaktowy