Plisy na wymiar - Wągrowiec

Wągrowiec - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Wągrowcu. O plisach wiedzą wszystko

 • Default logo

  ul. Wojska Polskiego 2,

  62-100 Wągrowiec

  Verti Wągrowiec

  Największy w regionie salon z przesłonami okiennymi. W ofercie posiadamy wewnętrzne i zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne. Oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalny pomiar i montaż produktów. Poprzez naszą dokładność i terminowość klient jest usatysfakcjonowany i z czystym sumieniem poleca nas dalej. 

  Cena montażu od 20 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Plisy to produkt uniwersalny, który można zamontować w każdym pomieszczeniu i sterować nim na najróżniejsze sposoby. Dostępne w wielu kolorach plisy to hit ostatnich lat, który z pewnością wpasuje się w każdą przestrzeń domową lub biurową. Plisy Wągrowiec - zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami lub naszym Doradcą, firmą Verti.

Harmonijki to świetny sposób, aby dodać trochę osobowości do swojej przestrzeni i sprawić, by Twój salon, sypialnia lub biuro wyglądały tak, jak chcesz. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorów i funkcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

A czym dokładnie są żaluzje plisowane?

RODZAJE STEROWANIA

Żaluzje plisowane dzielimy przede wszystkim na różne rodzaje sterowania. Wyróżniamy plisy sterowane dwukierunkowo, jednokierunkowo oraz sterowane sznurkiem.

Najpopularniejszą wersją są plisy sterowane dwukierunkowo. Wszystko przez największą uniwersalność tego rozwiązania. Za pomocą dwóch ruchomych rynien - górnej i dolnej - zmieniamy ustawienie tkaniny.

Możemy materiał zatrzymać w dowolnym miejscu okna i zasłonić jego wybrany fragment. To właśnie za tę uniwersalność plisy są doceniane szczególnie.

TKANINY

Oczywiście głównym elementem żaluzji plisowanej jest jej tkanina, zwana również potocznie harmonijką. W kolekcji Anwis znajduje się ponad 500 najróżniejszych materiałów, co pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania do każdego pomieszczenia.

Jeśli nie wiesz, jaka tkanina sprawdzi się w Twoim wnętrzu, to po prostu skorzystaj z możliwości zamówienia darmowych próbek. Najpóźniej kolejnego dnia wyślemy je do Ciebie listem.

NIETYPOWE ROZWIĄZANIA

Żaluzje plisowane są doceniane również za to, że są rodzajem przesłony do zadań specjalnych. To dlatego możemy z nich skorzystać na oknach o nietypowym kształcie - jak trapez, półkole lub trójkąt - ale także w oknach dachowych.

Są to indywidualne rozwiązania, które należy wcześniej skonsultować z naszym Doradcą z Wągrowca.

POMIAR I MONTAŻ

Modnie w Oknie to najlepsi Doradcy na terenie całego kraju, również w Wągrowcu. Mierzymy i montujemy wszystkie rodzaje osłon przeciwsłonecznych, od najmniejszych po największe.

Z naszymi doradcami otrzymasz najlepszych fachowców dla Twojego domu lub firmy. Masz dzięki temu gwarancję odpowiedniego wyboru - od doradztwa, po pomiar i finalnie montaż.

KOSZT PLIS

Plisy Wągrowiec - jeśli potrzebujesz właśnie w tym mieście wyceny, to zapraszamy do kontaktu z firmą Verti.

Za naszym pośrednictwem przy użyciu domyślnego kalkulatora możesz również otrzymać precyzyjną wycenę.

Zapraszamy również do kontaktu innymi kanałami:

Telefon: +48885779933
E-mail: witamy@modniewoknie.pl
Doradca Verti Wągrowiec
Formularz kontaktowy