Plisy na wymiar - Tarnów

Tarnów - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Tarnowie. O Plisach wiedzą wszystko

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Niesłabnącą popularnością w ofercie Anwis cieszą się plisy. Nasz Doradca z Tarnowa - firma Sotar - oczywiście również montuje żaluzje plisowane. Dlaczego powinnaś zainteresować się tym rozwiązaniem?

Przed laty ten rodzaj osłony przeciwsłonecznej był kompletnie nieznany. Jednak ostatnie lata kompletnie to zmieniły. Żaluzje plisowane są doceniane przede wszystkim za swoją uniwersalność.

A czym dokładnie jest ten rodzaj przesłony okiennej?

PLISY TARNÓW

Plisy w Tarnowie oferuje nasz sprawdzony Doradca - firma Sotar. Żaluzje plisowane to tkanina zamontowana pomiędzy dwoma rynienkami. Wyróżniamy: sterowanie jednokierunkowe, sterowanie dwukierunkowe oraz sterowanie sznurkiem.

Najbardziej popularnym rozwiązanie są żaluzje plisowane dwukierunkowe. W tym wypadku tkaniną operujemy przy użyciu dwóch ruchomych rynien. W związku z tym z łatwością możemy osłonić wybrany fragment okna. Ta uniwersalność jest szczególnie doceniana przez naszych Klientów.

W rozwiązaniu jednokierunkowym ustawienie materiału regulowane jest poprzez dolną rynienkę. Z kolei plisy sterowane sznurkiem to częste rozwiązanie przeznaczone do okien o dużym gabarycie.

TKANINY

Plisy to ogromne bogactwo tkanin. W ofercie Anwis i naszego Doradcy w Tarnowie znajduje się ponad 550 materiałów plisowanych. W tym są również żaluzje plisowane plaster miodu, które stanowią większą barierę akustyczną i termiczną, niż tradycyjne materiały.

Dużym udogodnieniem jest możliwość zastosowania dwóch tkanin w jednym systemie. W takim wypadku materiał transparentny może służyć nam w trakcie dnia, natomiast wieczorem możemy zdecydować się na plisy zaciemniające.

DO JAKICH POMIESZCZEŃ?

Plisy tak naprawdę możemy zastosować w każdym pomieszczeniu naszego wnętrza. Tkanina plisowana sprawdzi się w salonie, kuchni, łazience, czy też pokoju dziecka. W tym ostatnim wypadku ważny jest fakt, że plisy Anwis posiadają zabezpieczenia Child Safety.

Warto również wiedzieć, że plisy w Tarnowie oferowane przez firmę Sotar posiadają 36-miesięczną gwarancję.

ŻALUZJE PLISOWANE W TARNOWIE

Telefon: +48885779933
E-mail: witamy@modniewoknie.pl
Formularz kontaktowy
Sotar Tarnów

Zamów darmowe próbki tkanin żaluzji plisowanych, co zdecydowanie ułatwi Ci ostateczny wybór.