Plisy na wymiar - Tarnobrzeg

Tarnobrzeg - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Tarnobrzegu. O plisach wiedzą wszystko

 • 1. logo

  Warszawska 227 (oś Zakrzów),

  39-400 Tarnobrzeg

  Magdalena Tarnobrzeg

  Magdalena Wystrój i dekoracja okna. Rok założenia firmy 1993 .
  Kompleksowe usługi dekoracji okna od pomiaru poprzez projekt i doradztwo do montażu włącznie.
  Nasz asortyment to : firany, zasłony, karnisze, ręczniki, pościel, rolety , żaluzje, moskitiery.  
  Markowy produkt i profesjonalna usługa to My.
  Od ponad 23 lat działamy w branży dekoracji okna . Od kilkunastu lat sprzedajemy markowe produkty firmy Anwis.
  Posiadamy status  sprzedawcy :  Super Salon Anwis  , w którym prezentujemy szeroką gamę rolet i osłon okiennych tego producenta.
  Oferujemy gwarancje na wszystkie produkty  -  36 miesięcy.     Zapraszamy do współpracy.

  Cena montażu od 22 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Plisy Tarnobrzeg - jeśli jesteś na etapie poszukiwania, to musisz skorzystać z usług naszego sprawdzonego Doradcy. Konkretnie w tym mieście i jego okolicach działa nasz specjalista, czyli firma Magdalena.

JAK DZIELIMY PLISY?

Wyjaśnijmy sobie może na początku, czym dokładnie są żaluzje plisowane. Jest to rodzaj przesłony okiennej, którą popularnie nazywamy również "harmonijką". Tkaninę po złożeniu składa się właśnie w charakterystyczną harmonijkę, stąd ta nazwa.

Żaluzje plisowane, według najpopularniejszego podziału, dzielimy na:

- plisy dwukierunkowe - inaczej nazywane również plisy góra dół. Sterowanie dwukierunkowe otwiera ogromne możliwości przed ich użytkownikami. Otóż w tym wariancie rynny górna i dolna są ruchome. Dzięki temu bez najmniejszych problemów masz możliwość osłonięcia dowolnego fragmentu okna, co stanowi olbrzymią zaletę w wielu domowych aranżacjach. Wówczas plisy stanowią tak zwaną "zazdrostkę".

- plisy jednokierunkowe - sterowanie dwukierunkowe nie jest oczywiście jedynym wariantem. Żaluzjami plisowanymi możemy również sterować jednokierunkowo. I wtedy ruchoma pozostaje dolna rynienka, natomiast górna jest na stałe przymocowana do okna.

- plisy sterowane sznurkiem - rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim do dużych gabarytów. Plisy sterowane sznurkiem stanowią udaną alternatywę dla pozostałych dwóch rozwiązań.

OGROMNE BOGACTWO TKANIN

Podstawową i główną częścią każdej żaluzji plisowanej jest jej tkanina. I w tym wypadku Klienci z Tarnobrzegu i okolic mają ogromny wybór. Ponad 550 najróżniejszych tkanin, które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych.

Tkaniny plis w ofercie Anwis i Magdalena Tarnobrzeg posiadają certyfikaty OEKO-TEX. Oznacza to, że są wykonane z surowców spełniających najwyższe wymagania i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Materiały transparentne, półprzezroczyste oraz zaciemniające - wybór jest ogromny. Do okien dachowych zalecamy, aby skorzystać z plis duo. Wykonane są one z dwóch warstw materiału i mają przekrój plastra miodu. Materiał dodatkowo może być pokryty warstwą aluminium, co stanowi skuteczniejszą barierę termiczną i akustyczną.

PLISY DO NAJRÓŻNIEJSZYCH POMIESZCZEŃ

Żaluzje plisowane możesz zastosować w najróżniejszych pomieszczeniach swojego wnętrza. Nadadzą się do pokoju dziecięcego ze względu na najróżniejsze barwy tkanin, a także fakt posiadania certyfikatu Child Safety.

Dodatkowo plisy będą również świetnym wariantem do wykorzystania w sypialni ze względu na możliwość zastosowania materiałów zaciemniających. Właśnie w takim wnętrzu mogą one sprawdzić się najlepiej.

Warto zaznaczyć również to, że wśród plis Anwis dostępnych u Doradcy w Tarnobrzegu znajdują się tkaniny odporne na wilgoć i pleśń. Materiały przeciwdrobnoustrojowe okażą się świetnym wyborem do takich wnętrz, jak przedszkola, przychodnie czy też domy opieki.

ZALETY PLIS - PODSUMOWANIE

- łatwość sterowania

- dwie tkaniny w jednym systemie? Żaden problem

- ponad 550 materiałów do wyboru

- niewielka powierzchnia przysłonięcia okna w pozycji zwiniętej

- zabezpieczenie Child Safety

- aż 36-miesięczna gwarancja

- możliwość zamówienia darmowych próbek tkanin

- możliwość zastosowania na oknach o nietypowym kształcie

PLISY TARNOBRZEG

Magdalena Tarnobrzeg - to nasz sprawdzony od lat Doradca. 

Możesz również w każdym momencie skontaktować się z nami tutaj:

+48885779933

witamy@modniewoknie.pl