Plisy na wymiar - Rzeszów

Rzeszów - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Rzeszowie. O Plisach wiedzą wszystko.

 • Logo resdom

  pl. Wolności 7,

  35-073 Rzeszów

  Res Dom Rzeszów

  Firma RES DOM działa na rynku od ponad 10 lat. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą okien drzwi i rolet, wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie od konsultacji z technologiem przez pomiar, zamówienie i realizacje. Szeroki wachlarz dostępności oferowanego towaru pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta, a wykwalifikowana kadra montażowa sprawi, że towar ten będzie nam służył funkcjonalnością przez długie lata.

  Cena montażu od 30 zł

 • 53724380 2113238448760500 3509812721279303680 o

  al. gen. Władysława Sikorskiego 45D,

  35-304 Rzeszów

  Ferdo Rzeszów

  -

  Cena montażu od 0 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Myślisz o zastosowaniu żaluzji plisowanych na swoim oknie? To świetny wybór. Jest to bardzo popularny rodzaj przesłony okiennej, który posiada w swojej ofercie nasz Doradca z Rzeszowa.

RÓŻNE RODZAJE PLIS

Plisy możemy podzielić na trzy podstawowe grupy, które są uzależnione od rodzajów sterowania. Absolutnie najpopularniejszym rozwiązaniem są plisy dwukierunkowe, w których sterowanie odbywa się za pomocą ruchomej rynny górnej oraz dolnej.

Dzięki temu możesz osłonić dowolny fragment okna, co jest niezwykle wygodne. Regulujesz ustawienie tkaniny i bezproblemowo uchronisz się przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Idealny rodzaj osłony okiennej do zastosowania na parterze.

Klienci naszego Doradcy z Rzeszowa mogą zdecydować się także na plisy jednokierunkowe. W tym rozwiązaniu górna rynna jest nieruchoma. Ustawienie tkaniny regulujesz przy pomocy tylko dolnej rynny. Ostatnim rozwiązaniem są plisy sterowane sznurkiem, które świetnie sprawdzają się na oknach o dużym gabarycie.

WIELE MATERIAŁÓW DO WYBORU

Plisy są typem osłony okiennej, którą można dopasować praktycznie do każdej aranżacji. Klasyczne lub nowoczesne wnętrze, kuchnia, pokój dziecięcy, salon – to bez znaczenia. Mnogość tkanin sprawia, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

W ofercie firmy Anwis, a co za tym idzie naszego Doradcy z Rzeszowa, występuje prawie 300 materiałów najwyższej jakości. Ciekawą opcją są materiały o przekroju plastra miodu. Doceniane są one z kilku względów. Przede wszystkim zapewniają lepszą barierę termiczną oraz akustyczną (dwie warstwy materiału).

Ponadto warto pamiętać o tym, że w przypadku tkaniny o przekroju plastra miodu sznurki oraz linki prowadzące są niewidoczne. Ma to duży wpływ na estetykę całej osłony okiennej.

GDZIE MOŻESZ ZASTOSOWAĆ HARMONIJKI?

Plisy, czyli inaczej żaluzje plisowane lub harmonijki, są osłoną okienną, która sprawdzi się w wielu aranżacjach okiennych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to zapraszamy do naszego tekstu na blogu – Rodzaje plis (poradnik).

ŻALUZJE PLISOWANE W RZESZOWIE

W przypadku doradztwa, pomiaru i montażu żaluzji plisowanych w Rzeszowie, zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym Doradcą. Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś pytania, to czekamy tutaj:

- telefon: +48885779933
- e-mail: witamy@modniewoknie.pl