Plisy na wymiar - Rumia

Rumia - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Rumi. O plisach wiedzą wszystko.

 • Logo magas

  Dąbrowskiego 25c,

  84-230 Rumia

  Magas Rumia Star 5,0

  Magas od 2000 r. oferuje sprzedaż i montaż nowoczesnych systemów żaluzjowo-roletowych, bram i krat rolowanych oraz markiz.

  Nasze produkty są bezpieczne, zachowują kształt i kolor przez długie lata bez względu na warunki termiczne.

  Cena montażu od 25 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Wszechstronne zastosowanie żaluzji plisowanych sprawia, że są one nadal bardzo popularną przesłoną okienną w ofercie Anwis. Produkt ten znajduje się również w ofercie naszego Doradcy z Rumi.

Plisy to uniwersalne, eleganckie, łatwe w obsłudze i łatwe w czyszczeniu rozwiązanie do zastosowania w Twoim wnętrzu. Zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym i klasycznym mieszkaniu. Wykorzystuje się je niemal do każdego rodzaju okien - standardowych, dachowych i o nietypowym kształcie.

Materiały w plisach tworzą charakterystyczną harmonijkę, dlatego możesz czasami spotkać się właśnie z nazwą "harmonijki".

Żaluzje plisowane Anwis zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym, eleganckim wykorzystaniu ich w domu, biurze, mieszkaniu czy restauracji. Plisy to kontynuacja najnowszych trendów łączących tradycyjne produkty z najwyższej jakości materiałami.

RÓŻNE RODZAJE PLIS

W ofercie Anwis i Doradcy z Rumi znajdują się plisy jednokierunkowe, dwukierunkowe oraz sterowane sznurkiem.

Ten drugi rodzaj jest najpopularniejszym rozwiązaniem ze względu na swoją uniwersalność. Plisy dwukierunkowe pozwalają na osłonięcie dowolnego fragmentu okna. Tkaniną sterujemy przy użyciu dwóch ruchomych rynienek.

Jeśli chcesz dokładnie przekonać się, jak wygląda plisa, jak działa i jakie materiały są do wyboru, to odwiedź nasz salon w Rumi.

MONTAŻ I POMIAR

Chcemy, aby znalezienie profesjonalnego Doradcy zajmującego się pomiarem i montażem osłon okiennych było jak najmniej uciążliwe.

Dlatego zrzeszamy tylko wykwalifikowanych i sprawdzonych profesjonalistów, którzy zapewniają precyzyjny montaż oraz pomiar.

Dodatkowo, nasze bezpłatne konsultacje gwarantują, że otrzymasz dokładnie to, czego chcesz, od pierwszego pomiaru do końcowego montażu. Magas Rumia - nasz Doradca - zapewnia najwyższej jakości usługi.

JAKIE TKANINY W PLISACH?

W przypadku żaluzji plisowanych najnowsza kolekcja tkanin jest naprawdę oszałamiająca. Tkaniny pojedyncze, tkaniny plaster miodu (czyli podwójne) - każdy znajdzie coś dla siebie.

Plisy Anwis występują w najróżniejszych kolorach oraz strukturach. Obecnie to 550 najmodniejszych wzorów.

Jeśli chcesz sprawdzić wybrany kolor, to zamów u nas darmowe próbki tkanin. Wyślemy do Ciebie listem najpóźniej kolejnego dnia.

KOSZTY I KONTAKT

Pamiętaj, że wszystkie nasze produkty są produkowane pod konkretny wymiar okna. Przybliżoną wycenę możesz otrzymać za pośrednictwem naszego kalkulatora.

Polecamy również rozmowę ze specjalistą:

Telefon: +48885779933

E-mail: witamy@modniewoknie.pl

Formularz kontaktowy

Magas Rumia

Telefoniczna konsultacja jest kompletnie bezpłatna.