Rolety plisowane na wymiar - Olsztyn

Olsztyn - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Olsztynie. O Plisach wiedzą wszystko.

 • Sikorskiego 19 lok. 11,

  11-088 Olsztyn

  RollHouse Olsztyn

  Jesteśmy firmą z przeszło sześcioletnim doświadczeniem w kwestii profesjonalnej obsługi klienta w dziedzinie sprzedaży i montażu przesłon okiennych. 
  Tworzymy młody, pozytywny zespół gotowy na nowe wyzwania. Od roku cieszymy się profesjonalnym salonem, gdzie chętnie gościmy naszych klientów.

  Cena montażu od 25 zł

Plisy Olsztyn - co trzeba wiedzieć?

Plisy są rodzajem przesłony okiennej, która jest ceniona za swoją uniwersalność. Wiele różnych rodzajów materiałów oraz funkcjonalności daje ogromne możliwości, jak chociażby zasłonięcie okien o nietypowych kształtach.

RÓŻNE RODZAJE PLIS W OLSZTYNIE

W przypadku tego rodzaju osłony okiennej do wyboru mamy trzy różne opcje sterowania. Zdecydowanie najczęściej wybieraną możliwością są plisy dwukierunkowe. Czym dokładnie charakteryzuje się to rozwiązanie?

Żaluzje plisowane dwukierunkowe posiadają dwie ruchome rynny. Dzięki temu tkaninę możesz ustawić na dowolnym fragmencie okna i zasłonić taką powierzchnię, jaka będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Plisa spełnia funkcję nowoczesnej zazdroski i idealnie uchroni wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów oraz sąsiadów.

Kolejnym rozwiązaniem są plisy jednokierunkowe, w których górna rynna jest nieruchoma. Sterowanie na poziomie góra-dół odbywa się tylko za pomocą dolnej rynienki.

Ostatnią dostępną opcją są plisy sterowane sznurkiem, które świetnie sprawdzą się chociażby do okien o dużym gabarycie. W tym rozwiązaniu warto podkreślić, że zastosowany został system Child Safety, który zapobiega tworzeniu się niebezpiecznej pętli w rozwiązaniach sterowanych łańcuszkiem koralikowym lub sznurkiem.

BARDZO BOGATY WYBÓR MATERIAŁÓW

Plisy są osłoną okienną, którą można dopasować praktycznie do każdego rodzaju pomieszczenia. Jest to możliwe dzięki najnowszej, bardzo bogatej, kolekcji tkanin.

Nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie. Nasza obecna kolekcja liczy sobie ponad 550 materiałów. Oprócz tradycyjnych tkanin plisowanych w tej liczbie zawarte są również tkaniny typu „plaster miodu”; które także są bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Materiały o przekroju „plastra miodu” wykonane są z dwóch warstw tkaniny. Stosując to rozwiązanie zapewnisz sobie lepszą barierę termiczną oraz akustyczną. Jaka jest jeszcze zaleta tego rozwiązania? Istotny wpływ na estetykę całej osłony w tym wariancie ma fakt, że sznurki oraz linki są niewidoczne.

RODZAJE STEROWANIA

Oczywiście zdecydowanie najczęściej spotkasz się z plisami sterowanymi w sposób tradycyjny, ręczny. Istnieje jednak również opcja zastosowania sterowania elektrycznego, które będzie szczególnie przydatne w momencie zakrycia okien w trudnodostępnych lokalizacjach.

PLISY OLSZTYN

Już wiesz, że plisy są rodzajem osłony okiennej, która sprawdzi się w Twoim wnętrzu? Od samego początku warto zdać się na poradę i doradztwo ze strony fachowca z Olsztyna.

Jeśli jednak nie wiesz jaki rodzaj materiału sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu, to zapraszamy do zamówienia darmowych próbek tkanin. Wybierz do pięciu interesujących Cię materiałów i stwórz zgłoszenie – wysyłkę wyjdzie do Ciebie najpóźniej kolejnego dnia.