Plisy na wymiar - Łódź

Łódź - Plisy - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi Fachowcy w Łodzi

 • Adanrolety logo

  Bratysławska 5B,

  94-032 Łódź

  Adan Łódź

  Jesteśmy firmą realizującą usługi w zakresie sprzedaży i montażu osłon okiennych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci sprawia, że jesteśmy firmą dynamiczną, stale rozwijającą się. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i pragniemy, aby korzystający z naszych usług  byli w pełni usatysfakcjonowani.  Nasze motto brzmi: "Klient nasz Pan". Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, a my staramy się w jak największym stopniu im sprostać. Zapraszamy do kontaktu !

  Cena montażu od 20 zł

 • Konieczny

  Rzgowska 145,

  93-303 Łódź

  Okna Konieczny Łódź

  Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu osłon wewnętrznych i zewnętrznych oraz stolarki okiennej.
  Pomagamy w doborze najbardziej funkcjonalnych, innowacyjnych systemów.
  Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i biznesowym - projektanci wnętrz, architekci, firmy budowlane.
  Zapraszamy !

  Cena montażu od 15 zł

Żaluzje plisowane - co warto wiedzieć

Niezmiennie w ofercie Modnie w Oknie bardzo dużą popularnością cieszą się żaluzje plisowane. Plisy w Łodzi oferują nasi sprawdzeni Doradcy, którzy mają ogromne doświadczenie i już na etapie wstępnego doradztwa zapewniają najwyższą jakość usług.

PODZIAŁ ZE WZLĘDU NA STEROWANIE

Najprostszym i najpopularniejszym podziałem plis jest ich przedstawienie ze względu na rodzaje sterowania. I tak możemy wyróżnić: żaluzje plisowane jednokierunkowe, dwukierunkowe oraz sterowane sznurkiem.

Czym charakteryzują się poszczególne opcje? Sprawdź poniżej.

- plisy dwukierunkowe - zaczynamy od najbardziej popularnego rozwiązania, czyli sterowanego dwukierunkowo. Żaluzje plisowane dwukierunkowe dostępne u naszych Doradców w Łodzi charakteryzują się przede wszystkim tym, że z łatwością zasłonisz wybrany fragment okna.

W jaki sposób? Otóż ustawienie tkaniny możesz regulować zarówno od góry, jak i od dołu. Plisy posiadają ruchome obydwie rynienki. "Harmonijki" - bo w ten sposób również określa się żaluzje plisowane - uchronią nas z powodzeniem przed spojrzeniami z ulicy.

- plisy jednokierunkowe - w odróżnieniu od rozwiązania wymienionego powyżej, plisy jednokierunkowe sterowane są za pomocą tylko i wyłącznie dolnej rynienki. Górna rynna pozostaje nieruchoma. W związku z tym możliwości są znacznie mniejsze.

- plisy sterowane sznurkiem - ostatni, najmniej popularny rodzaj żaluzji plisowanych. Rodzaj, w którym sterowanie odbywa się za pomocą sznurka, bardzo dobrze sprawdza się na dużych przeszkleniach.

DUŻA ILOŚĆ ZALET

O plusach żaluzji plisowanych można powiedzieć naprawdę sporo. Do takich głównych należą:

- płynne sterowanie oraz możliwość zatrzymania tkaniny w dowolnym położeniu,

- możliwość zastosowania dwóch tkanin w jednym systemie,

- bardzo szeroka gama materiałów: transparentnych, półprzezroczystych oraz zaciemniających,

- po zwinięciu plis zajmują one niewielką powierzchnię okna. Zatem w pozycji zwiniętej nasze pomieszczenie może być nadal bardzo widne,

- zabezpieczenie Child Safety - wariant bezpieczny dla najmłodszych,

- 36-miesięczna gwarancja.

BARDZO BOGATY WYBÓR MATERIAŁÓW

Z pewnością jest to jedna z największych zalet plis. Czy wiesz, że w ofercie marki Anwis widnieje ponad 550 najróżniejszych tkanin? Daje to naprawdę ogromne możliwości w aranżacji całego pomieszczenia.

O tym, że w jednym systemie można zastosować dwie tkaniny, pisaliśmy już wcześniej. Ciekawą opcją są jednak również żaluzje plisowane z materiałem o przekroju plastra miodu.

Jest to opcja, która zapewni w środku Twojego wnętrza lepszą barierę termiczną oraz akustyczną. Jest to element odróżniający od tradycyjnych "harmonijek". Ponadto plisy plaster miodu sprawiają, że sznurki oraz linki prowadzące są niewidoczne.

NIETYPOWY KSZTAŁT OKIEN

Jest to kolejny powód, dzięki któremu żaluzje plisowane są tak popularne. Uniwersalność tego rozwiązania polega na tym, że można je zastosować również w oknach o nietypowym kształcie.

Posiadasz okno w kształcie trójkąta, trapezu lub półkola? Z pewnością zatem zastanawiałeś się nad tym, jaką osłonę przeciwsłoneczną zastosować.

Idealnym rozwiązaniem będą właśnie żaluzje plisowane. Oczywiście w tym wypadku należy indywidualnie skonsultować swoje zamówienie i sprawdzić z naszym Doradcą, czy do danego okna z pewnością uda nam się wykonać plisę.

Nasi Doradcy z Łodzi mają na swoim koncie wiele takich realizacji i na pewno ich pomoc będzie nieoceniona.

JESZCZE WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PLIS

Być może jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji pojawiają się u Ciebie dodatkowe pytania. Dlatego jakiś czas temu na naszym blogu Idea Wnętrz stworzyliśmy artykuł, w którym omawiamy wszystkie zalety i wady żaluzji plisowanych.

Zapraszamy na bloga, gdzie wyczerpujemy temat plis. Czyszczenie, systemy sterowania i nie tylko - sprawdź tutaj.

PLISY ŁÓDŹ - ZAMÓW PRÓBKI I UMÓW SIĘ Z DORADCĄ

Od jakiegoś czasu umożliwiamy za pośrednictwem naszego portalu zamówienie darmowych próbek lamel oraz tkanin. Zdajemy sobie sprawę, że bogactwo wyboru jest ogromne i co więcej - czasami ciężko zdecydować się tylko i wyłącznie na bazie zdjęć z realizacji.

Dlatego umożliwiamy w 100 procentach zdalnie zamówienie darmowych próbek. Wystarczy kilka Twoich kliknięć, wybór tkanin lub lamel, a najpóźniej następnego dnia wyjdzie do Ciebie od nas przesyłka.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę fachowca, który wykona precyzyjny pomiar oraz montaż, to oczywiście również jest taka możliwość.

Nasi Doradcy na terenie Łodzi:

ADAN ŁÓDŹ

OKNA KONIECZNY ŁÓDŹ

Możesz z nami skontaktować się również w każdej chwili tutaj: 

+48885779933

witamy@modniewoknie.pl