Plisy na wymiar - Koło

Koło - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Kole. O Żaluzjach wiedzą wszystko

 • Marag logo

  Zegarowa 8,

  62-600 Koło

  Marag Koło

  Jesteśmy firmą zaopatrującą od 18 lat swoich klientów w towary i usługi sprawdzonych wiodących producentów, świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

  Cena montażu od 25 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Żaluzje plisowane zwane potocznie pliskami lub harmonijkami cieszą się niesłabnąca popularnością w ofercie Anwis. Ich duże zainteresowanie wiąże się głównie z ich wszechstronnym zastosowaniem.

Plisy można stosować w oknach standardowej stolarki okiennej, jak i również w oknach o nietypowych kształtach jak koła, trapezy trójkąty. Są też znakomitą osłoną okienną do okien i świetlików dachowych. Duże przeszklenia jak i ogrody zimowe to miejsca, gdzie plisa to doskonały wybór. W doborze odpowiedniej plisy do Twojego przeszklenia pomoże Ci nasz Doradca z Koła firma Marag

PLISY KOŁO

Do produkcji plis używamy specjalnych materiałów. Tkanina jest zaprasowywana i tworzy się z niej materiałowa harmonijka. Stąd też potoczna nazwa plis – harmonijki. Materiał umieszczony jest między dwoma rynienkami. W zależności, które z tych rynienek są ruchome plisy dzielimy na jedno i dwukierunkowe. Największym zainteresowaniem cieszą się plisy dwukierunkowe. Dzięki dwóm ruchomym rynienkom możesz przysłonić dowolny fragment szyby. Taki rodzaj sterowania pozwala opuścić plisę od góry i podnieść od dołu. Jak to działa możesz się przekonać odwiedzając salon naszego Doradcy w Kole firmy Marag.

MONTAŻ PLIS

Najczęstszym sposobem montażu żaluzji plisowanych jest montaż w świetle szyby. Plisy Anwis robione są na wymiar, dlatego można je dopasować do każdego rodzaju okna. Drugim sposobem montażu jest montaż na ramie okna. Montaż może być zarówno inwazyjny jak i nieinwazyjny. Jeżeli nie chcesz ingerować w ramę okna możesz do montażu wykorzystać specjalne uchwyty i zamontować roletę plisowaną bez przykręcania jej do ramy. Przy dużych gabarytach jest możliwość wybrania plis Anwis montowanych do ściany. Nasz Doradca firma Marag z Koła specjalizuje się w montażu osłon okiennych. Świadczy również usługi profesjonalnego pomiaru.

TKANINY DO ROLET PLISOWANYCH

Kolekcja tkanin do plis jest imponująca. Zajdziesz tu tkaniny pojedyncze jak i tak zwane tkaniny plaster miodu – czyli podwójne. Zastosowanie tego rodzaju tkanin pozwala na ukrycie sznurków prowadzących wewnątrz materiału. Plisy Anwis odznaczają się również mnogością kolorów oraz struktur. W ofercie znajdziesz żaluzje plisowane w tkaninach transparentnych, zaciemniających oraz półzaciemniających. Aktualna kolekcja to 550 różnych tkanin.

Jakbyś chciał sprawdzić jak dana tkanina będzie wyglądać na Twoim oknie na naszej stronie możesz zamówić darmowe próbki, które wyślemy do Ciebie listem.

KOSZT PLISY

Głównym parametrem do wyceny jest szerokość i wysokość oraz rodzaj materiału. Wszystkie nasze plisy robione są na wymiar. Wpisując te parametry cenę poznasz korzystając z naszego kalkulatora.

Możesz również w Kole umówić się na wycenę z naszym Doradcą firmą Marag.