Plisy na wymiar - Głogów

Głogów - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Głogowie. O Żaluzjach wiedzą wszystko.

 • Granat

  ul. Długa 42,

  67-200 Głogów

  Granat Głogów Star 5,0

  Działamy na rynku od 1989 roku. W początkowym okresie naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem tradycyjnych osłon okiennych. Jednak rosnące wymagania klientów motywowały do poszerzania naszej oferty. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować następujące produkty: okna, bramy, drzwi, osłony okienne zewnętrzne, osłony okienne wewnętrzne. 

  Współpraca z renomowanymi producentami oraz wieloletnia działalność na rynku polskim pozwalają nam zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

  Cena montażu od 25 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

PLISY – CO TO ZA OSŁONA OKIENNA?

Najczęściej plisy kojarzą nam się z materiałem typu harmonijka zamontowanym w świetle szyby z możliwością opuszczania od góry. I to jest najpopularniejsza forma plis Anwis. Tkanina użyta do produkcji żaluzji plisowanych jest specjalnie zaprasowywana. Dzięki temu tworzą się trwałe fałdki zwane harmonijkami stąd potoczna nazwa tej osłony słonecznej – harmonijki. Materiał - harmonijka umieszczony jest między dwoma rynienkami. Rynienki mogą być jedno lub dwukierunkowe. Jak wygląda taka osłona słoneczna możesz zobaczyć u naszego Doradcy z Głogowa firmy Granat.

RODZAJE PLIS ANWIS

Są różne rodzaje plis. Najczęściej dzielimy je na jedno i dwukierunkowe. Rolety plisowane dwukierunkowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Dzięki możliwości opuszczenia żaluzji plisowanej od góry i podniesienia od dołu możemy przysłonić dowolny fragment okna. Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli chcemy się zasłonić a potrzebujemy dobrze doświetlić pomieszczenie. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość w obrębie jednej rolety plisowanej zastosowania dwóch tkanin. Jeden materiał może być transparentny a drugi zaciemniający w dwóch na przykład rożnych kolorach. Jak słońce mocno świeci a chcesz większego zaciemnienia rozwijasz materiał zaciemniający, jak potrzebujesz więcej światła materiał transparentny. To tak zwana plisa dzień i noc. 

MONTAŻ ŻALUZJI PLISOWANYCH

Najpopularniejszym montażem jest montaż pliski w świetle szyby. Drugim sposobem jest montaż do ramy okna. Taki montaż osłony słonecznej może być inwazyjny, czyli przykręcamy plisę do listew przyszybowych lub nieinwazyjny, gdzie nie ma ingerencji w ramę okna. Bezinwazyjny montaż rolety plisowanej jest możliwy, dzięki specjalnym uchwytom mocowanym na górnej krawędzi ramy okna. W swojej ofercie Anwis posiada również plisy montowane do ściany. Wszystkie plisy Anwis robione są na wymiar. Dzięki temu masz żaluzję plisowaną idealnie dopasowaną do wymiarów Twojego okna.
 
Na terenie Głogowa profesjonalnym pomiarem i montażem zajmuje się nasz Doradca firma Granat.

ILE KOSZTUJĄ PLISY?

Rolety plisowane Anwis robione są na wymiar. Jak znasz szerokość i wysokość na jaką potrzebujesz plisy to cenę szybko sprawdzisz w naszym kalkulatorze.

Możesz również otrzymać wycenę od naszego Doradcy z Głogowa firmy Granat. Nasz Doradca świadczy również usługi pomiaru i montażu.