Plisy na wymiar - Cieszyn

Cieszyn - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Cieszynie. O plisach wiedzą wszystko

 • Logo dekorbud

  Zamkowa 18,

  43-400 Cieszyn

  Dekorbud Cieszyn

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem, oraz serwisem osłon okiennych. W swojej ofercie mamy rolety, żaluzje, plisy moskitiery firmy ANWIS której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

  Cena montażu od 20 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Główną zaletą żaluzji plisowanych jest obsługa dwukierunkowa, dzięki której przysłonisz dowolny fragment szyby. Plisa świetnie sprawdzi się w kuchni pełniąc funkcję zazdrostek zasłaniając dolną część okna a odsłaniając górną. W ten sposób my jesteśmy zasłonięci a pomieszczenie jest dobrze doświetlone.

Materiały użyte do produkcji plis są specjalnie zaprasowywane co daje nam efekt trwałej harmonijki. Jest to osłona o bardzo szerokim spektrum zastosowania. Wszystkie plisy robione są dokładnie pod wymiar okna. Nadaje się zarówno do okien standardowych, o dużych gabarytach, o nietypowych kształtach jak i do okien oraz świetlików dachowych. W Cieszynie plisy będziesz mógł zobaczyć u naszego Doradcy firmy Dekorbud.

RODZAJE PLIS

Jednym z podziałów plis Anwis jest sposób w jaki tą plisę podnosimy i opuszczamy. Może to się odbywać za pomocą ruchomej rynny, sznurków, łańcuszka koralikowego, systemu sprężynowego bądź elektrycznie. Największą popularnością wśród żaluzji plisowanych cieszą się systemy dwukierunkowe. Możliwość podniesienia plisy od dołu i opuszczenia od góry pozwala zasłonić dowolny fragment okna. W łatwy sposób możemy osłonić się przed słońcem a pomieszczenie jest nadal dobrze doświetlone.

MONTAŻ PLIS

Plisy możemy montować do okna w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny. Inwazyjny montaż rolet plisowanych polega na przykręceniu ich do listwy przyszybowej w świetle szyby lub na zewnątrz listwy wychodząc już za obrys szyby. Można również montować żaluzje plisowane nieinwazyjnie. Służą do tego specjalne zaczepy montowane na górną część ramy okna. W ofercie Anwis znajdziesz również plisy z możliwością montażu do ściany. Nasz Doradca z Cieszyna firma Dekorbud precyzyjnie pomierzy i zamontuje plisę na Twoim oknie.

KOLORYSTYKA ROLET PLISOWANYCH

Plisy Anwis odznaczają się również mnogością dostępnych materiałów. Różnorodność kolorystyczna, przezierność, stopień zaciemnienia, mnogość struktur pozwoli dobrać odpowiednią roletę plisowaną do Twojego pomieszczenia. W swojej kolekcji Anwis posiada ponad 550 różnych materiałów. Materiały podzielone są na grupy kolorystyczne. W każdej grupie znajdziesz materiały zaciemniające, półzaciemniające i transparentne.

Na naszej stronie możesz zamówić darmowe próbki, które wyślemy do Ciebie listem. W domu możesz sprawdzić wybraną tkaninę.

ILE KOSZTUJĄ PLISY?

Cena żaluzji plisowanej uzależniona jest przede wszystkim od rozmiaru, od wybranego materiału, rodzaju plisy oraz od sposobu sterowania. Wszystkie rolety plisowane robimy dokładnie pod Twój wymiar.

Są one idealnie dopasowane do okna. Te wszystkie detale techniczne możesz omówić z naszym Doradcą w Cieszynie firmą Dekorbud. Jeśli chcesz szybko poznać koszt wybranej plisy możesz to zrobić w naszym kalkulatorze.