Plisy na wymiar - Bytom

Bytom - Rolety Plisowane - Doradcy Modnie w Oknie

Najlepsi fachowcy w Bytomiu. O Żaluzjach wiedzą wszystko

 • Logo aga przezroczyste

  ul. Przemysłowa 11,

  41-902 Bytom

  Aga Bytom

  Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy osłony okienne w zakupie lub razem z pomiarem i montażem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać produkty tak, by uzyskać największe zadowolenie klienta. Jesteśmy dystrybutorem największych marek i przykładamy dużą wagę do jakości i estetyki produktów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która doradzi zmierzy i finalnie zamontuje wybrane produkty. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz na nasze sklepy, gdzie mamy bogatą ekspozycję produktów.

  Cena montażu od 30 zł

Żaluzje plisowane - co trzeba wiedzieć

Plisy w Bytomiu możesz zamówić u naszego sprawdzonego Doradcy - firmy Aga. Żaluzje plisowane niezmiennie cieszą się ogromną popularnością, tak naprawdę z tygodnia na tydzień coraz większą. Plisy Bytom - jak zamówić i dlaczego warto?

DUŻA FUNKCJONALNOŚĆ PLIS

Plisy przede wszystkim dzielimy na sposób ich sterowania. W związku z tym możemy wyróżnić żaluzje plisowane: jednokierunkowe, dwukierunkowe oraz sterowane sznurkiem.

Jakie są podstawowe różnice pomiędzy poszczególnymi wariantami?

W plisach jednokierunkowych musimy pamiętać, że górna rynna jest przymocowana na stałe do ramy okiennej. W związku z tym możemy sterować tkaniną tylko przy użyciu dolnej rynienki. Taki wariant nie pozwala na osłonięcie dowolnego fragmentu okna, co jest możliwe w...

... przypadku plis dwukierunkowych. W tym wariancie tkanina jest sterowana przy użyciu zarówno dolnej, jak i górnej rynienki. Daje to duże możliwości, ponieważ możesz z łatwością osłonić dowolny fragment swojego okna. W mieszkaniach na parterze lub powierzchniach biurowych zlokalizowanych przy ruchliwej ulicy jest to duża zaleta.

Żaluzje plisowane w Bytomiu nasz Doradca oferuje również w wariancie sterowanym sznurkiem. Harmonijki w tym konkretnym zastosowaniu świetnie sprawdzą się chociażby na dużych przeszkleniach.

MATERIAŁY DLA KAŻDEGO

Plisy charakteryzują się ogromną różnorodnością kolorystyczną. W ofercie Anwis znajduje się ponad 550 tkanin do wyboru, co stwarza naprawdę ogromne możliwości aranżacyjne.

Żaluzje plisowane Anwis oferowane przez Doradcę z Bytomia można podzielić na kilka grup kolorystycznych i cenowych.

Materiały dzielimy na transparentne, półprzezroczyste oraz zaciemniające. Na szczególną uwagę zasługują plisy z tkaninami o przekroju plastra miodu. Złożone one są z dwóch warstw materiału, co tworzy lepszą barierę termiczną oraz akustyczną.

W tym wariancie sznurki i linki prowadzące są niewidoczne, co znajduje wielu zwolenników. Ma to duży wpływ na estetykę całej osłony.

PLISY DO RÓŻNYCH OKIEN

Trudno znaleźć drugą tak uniwersalną przesłonę okienną, jak plisy. Żaluzje plisowane sprawdzą się także na oknach o nietypowych kształtach, jak na przykład okna trójkątne, półkola czy w kształcie trapezu.

Ponadto plisy są również dobrym rozwiązaniem do zastosowania na oknach dachowych. Mogą być alternatywą dla tradycyjnych rolet dachowych i ochronią poddasze przed nadmiernym nagrzaniem.

PLISY BYTOM - JAK ZAMÓWIĆ?

Jeśli jesteś zainteresowana plisami i mieszkasz w Bytomiu lub okolicach, to zapraszamy do rozmowy.

Nasz Doradca z Bytomia ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Fachowe doradztwo, precyzyjny pomiar oraz finalnie dokładny montaż.

Jeżeli jesteś na etapie doboru tkaniny, to w kilku prostych krokach możesz zamówić u nas darmowe próbki materiały.

Zapraszamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu z zespołem Modnie w Oknie:

Telefon: +48885779933
E-mail: witaj@modniewoknie.pl
Formularz kontaktowy

Plisy Bytom