Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Rolety typu screen
CO TO SĄ ROLETY SCREEN?

ROLETY TYPU SCREEN to nic innego jak zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne. Są świetnym rozwiązaniem do zastosowania między innymi na dużych przeszklonych powierzchniach. Czym taka roleta różni się od rolety materiałowej montowanej wewnątrz pomieszczenia?

Głównym elementem takiej rolety jest tkanina typu screen wykonana z wysokiej jakości materiałów z włókien szklanych powlekanych PVC. Skład tkaniny pozwala na czyszczenie rolet screen i ich zwijanie, gdy są mokre. Tkanina zintegrowana jest z aluminiowymi prowadnicami bocznymi metodą zamknięcia suwakowego zwaną ZIP, dzięki czemu materiał podczas użytkowania jest perfekcyjnie napięty. Mamy również system standard - pozbawiony suwaka ZIP - przez co jest tańszą alternatywą.

Rura nawojowa tkaniny osłonięta jest skrzynką, która może być owalna, kwadratowa lub ścięta. Skrzynka wykonana jest z ekstrudowanego aluminium co zapewnia uzyskanie dużych gabarytów rolet. Posługiwanie się systemem ZIP w przypadku rolet zewnętrznych screen jest ogromnym atutem. Technologia zamknięcia suwakowego jest niezwykle wygodna i praktyczna. Roleta typu screen stanowi doskonałe zabezpieczenie przed silnymi podmuchami wiatru. Do tego chroni wnętrza przed insektami oraz zanieczyszczeniami.
Rolety screen w domu
Rolety screen jasne
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET SCREEN

Roleta screen na wymiar może być mniej lub bardziej przezierna poprzez zastosowanie w tkaninach oczek o różnej gęstości. Idealnie ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in. przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem i deszczem. Promienie słoneczne nie będą żadnym problemem, a dodatkowo uzyskasz ochronę przed silnymi podmuchami wiatru.

Tkaniny możemy podzielić ze względu na wartość współczynnika otwarcia: 0%, 1%, 3% oraz 4%. Im niższa wartość, tym materiał przepuszcza mniej światła. Tkaniny o współczynniku otwarcia 0% to tak zwane tkaniny typu blackout, czyli pozwalające na największe zaciemnienie wnętrza.

Najnowsza kolekcja tkanin screenowych obejmuje 47 wzorów, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Osprzęt występuje w 15 kolorach, natomiast w systemie ZIP kolory zamka mają 3 odcienie.

Nowe rolety screen Anwis świetnie sprawdzą się na balkonie, tarasie czy do zabudowy altany. Osłona typu screen dopasowuje się do aktualnej temperatury otoczenia. Wysokiej jakości tkanina zapewnia doskonałą izolację termiczną. Latem daje wytchnienie w postaci schronienia przed intensywnymi promieniami słonecznymi, natomiast zimą chroni wnętrze przed szybko uciekającym ciepłem. Możesz korzystać z uroków widoku na zewnątrz, a jednocześnie mieć większą kontrolę temperatury wewnątrz.

Roleta typu screen pełni również bardzo dobrze funkcję moskitiery, która daje schronienie przed uciążliwymi owadami.

Nowoczesne rolety screen na wymiar, w przeciwieństwie do typowych rolet zewnętrznych, zapewniają doskonały, przejrzysty widok bez konieczności zwijania. W ten sposób możesz obserwować otoczenie, tym samym zwiększając optycznie przestrzeń pomieszczenia.
POMIAR I MONTAŻ ROLET TYPU SCREEN

To skomplikowana i wymagająca doświadczenia czynność. Osoby wykonujące montaż powinny mieć nie tylko doświadczenie, ale i wiedzę związaną ze sztuką budowlaną. Montaż powinien odbywać się w sposób, który nie doprowadzi do uszkodzenia termicznego stolarki, zgodnie z zachowaniem ścisłych zaleceń dokumentacji technicznej producenta stolarki oraz rolet.

Na Modnie w Oknie montaż wykonywany jest tylko przez przeszkolony zespół Doradców. Znajdziesz ich tutaj

Szeroka gama kolorów, co pozwoli dostosować roletę do wielu zewnętrznych aranżacji. Tkaniny zawierają włókna szklane i PCV, co znacząco pomaga w ich czyszczeniu. System rolet screen ochroni wybraną powierzchnię od promieni słonecznych oraz niekorzystnych czynników atmosferycznych – to kluczowa charakterystyka tego typu osłony.
Rolety screen ciemne
System screen
STEROWANIE ROLETAMI SCREEN

W przypadku tych rolet mówimy tylko i wyłącznie o sterowaniu elektrycznym. Ustawienie tkaniny screen regulujemy za pomocą pilota lub przełącznika.

Więcej szczegółów na temat najnowszych rozwiązań w ofercie Doradców Modnie w Oknie przeczytasz tutaj:

Roleta screen natynkowa standard

Roleta screen natynkowa zip

Roleta screen podtynkowa zip
PROMOCJA - MOŻESZ OSZCZĘDZIĆ NAWET 1400 ZŁOTYCH

Do końca września dla naszych Klientów mamy ofertę specjalną. Tylko przez najbliższych kilka tygodni możesz zaoszczędzić nawet 1400 złotych. Decydując się na nowe rolety screen Anwis otrzymasz inteligentne systemy zdalnego sterowania roletami w niższej cenie. Osprzęt renomowanej firmy Nice/Elero. Promocja trwa do końca września tego roku. Regulamin znajdziesz tutaj
Screen promo
GDZIE KUPIĆ ROLETY SCREEN NA WYMIAR?

Oryginalne produkty Anwis dostępne u Doradców:

Mikado Białystok
Artroll Bielsko-Biała
Kontur Biłgoraj
Arta Bydgoszcz
Aga Bytom
Małek Bytów
Artex Chełm
Dekorbud Cieszyn
Omega Częstochowa
SDO Częstochowa
Rollhouse Elbląg
Łukasz Ełk
Pol-blinds Gdynia
Granat Głogów
Velab Gorzów Wielkopolski
Raf-Kon Iława
Magnum Color Jelenia Góra
Jaga Katowice
Alutor Kielce
Marag Koło
MK Studio Konstancin-Jeziorna
Agatom Koszalin
Magnum Color Kowary
Majka Kutno
Tomasz Wojtuś Krapkowice
Bramsteel Kraków
Grala House Studio Kraków
Mafon Kraśnik
Nova BP Legionowo
Anwo Lublin
Res Dom Łańcut
Adan Łódź
Okna Konieczny Łódź
Ako Łuków
Małek Miastko
Sunrise Control Mińsk Mazowiecki
Mimark Namysłów
Borzęcki Nowy Targ
Beluno Olkusz
Rollhouse Olsztyn
Vela Toruń
Apis Piła
Rolstyl Piotrków Trybunalski
Noveo Płock
Endodesign Poznań
HelioSun Poznań
Rathal Poznań
Iskra Pruszków
Heliosun Puszczykowo
Bramsteel Raciechowice
Solis Radom
Rolety Plus Raszyn
Maj R. Rawicz
Magas Rumia
Wiolla Rybnik
Ferdo Rzeszów
Res Dom Rzeszów
Nowak Dom Siedlce
Okna Konieczny Sieradz
Sklep Twój Dom Sierpc
Viki Słupsk
Zielski Sochaczew
Nowak Dom Sokołów Podlaski
SUNŻAL Sosnowiec
Multiart Stalowa Wola
Neumann Starogard Gdański
Decor Suwałki
Protect Szczecin
Małek Szczecinek
Domlux Ostrowiec Świętokrzyski
DGM Świnoujście
Magdalena Tarnobrzeg
Sotar Tarnów
NASKK Tychy
Borwis Warszawa
Lira Dom Warszawa
Rolbest Warszawa
Verti Wągrowiec
Allbud Wieliczka
Rol-ex Włocławek
Iwaniczek Wrocław
Okna Konieczny Wrocław
Profil Wrocław
Stef-Bud Wysokie Mazowieckie
Biuro Mazowsze Wyszków
Mako Zamość

Nasze realizacje