Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Screnn 1
CO TO SĄ ROLETY SCREEN?

ROLETY TYPU SCREEN to nic innego jak zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne. Czym taka roleta różni się od rolety materiałowej montowanej wewnątrz pomieszczenia?

Głównym elementem takiej rolety jest tkanina wykonana z wysokiej jakości materiałów z włókien szklanych powlekanych PVC. Skład tkaniny pozwala na czyszczenie rolet i ich zwijania gdy są mokre. Tkanina zintegrowana jest z aluminiowymi prowadnicami bocznymi metodą zamknięcia suwakowego zwaną ZIP, dzięki czemu materiał podczas użytkowania jest perfekcyjnie napięty. 

Rura nawojowa tkaniny osłonięta jest skrzynką, która może być owalna, kwadratowa lub ścięta. Skrzynka wykonana jest z ekstrudowanego aluminium co zapewnia uzyskanie dużych gabarytów rolet.

Img 20180613 wa0000 %281%29
Screen 3
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET SCREEN

Roleta screen może być mniej lub bardziej przezierna poprzez zastosowanie w tkaninach oczek o różnej gęstości. Idealnie ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in. przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem i deszczem.

Świetnie sprawdzi się na balkonie, tarasie czy do zabudowy altany. Osłona typu screen dopasowuje się do aktualnej temperatury otoczenia. Wysokiej jakości tkanina zapewnia doskonałą izolację termiczną. Latem daje wytchnienie w postaci schronienia przed intensywnymi promieniami słonecznymi, natomiast zimą chroni wnętrze przed szybko uciekającym ciepłem.

Roleta typu screen pełni również bardzo dobrze funkcję moskitiery, która daje schronienie przed uciążliwymi owadami.

Roleta screen w przeciwieństwie do typowych rolet zewnętrznych zapewnia doskonały, przejrzysty widok bez konieczności jej zwijania. W ten sposób możesz obserwować otoczenie tym samym zwiększając optycznie przestrzeń pomieszczenia.

POMIAR I MONTAŻ ROLET TYPU SCREEN

To skomplikowana i wymagająca doświadczenia czynność.  Osoby wykonujące montaż powinny mieć nie tylko doświadczenie ale i wiedzę związaną ze sztuką budowlaną. Montaż powinien odbywać się w sposób, który nie doprowadzi do uszkodzenia termicznego stolarki, zgodnie z zachowaniem ścisłych zaleceń dokumentacji technicznej producenta stolarki oraz rolet.

Na Modnie w Oknie montaż wykonywany jest tylko przez przeszkolony zespół Doradców. Znajdziesz ich tutaj

Screen 2

Nasze realizacje