Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Paneltrack1
Zasłony panelowe Panel Track są wewnętrzną dekoracją do osłonięcia okna lub ściany. Ogromna ilość wzorów i kolorów do wyboru sprawia, że z łatwością dobierzesz optymalne rozwiązanie do swojego wnętrza. Jeśli chodzi o to rozwiązanie mogłaś spotkać się również z określeniem żaluzje panelowe.

Zasłonę panelową możesz wykorzystać do przysłonięcia okien w swoim wnętrzu, ale nie tylko. Pełnić mogą one również doskonałą funkcję dekoracyjną. Do obydwu zastosowań możesz dobrać inny rodzaj tkaniny.

Na dużych przeszkleniach, gdzie występuje nasłonecznienie warto zastosować tkaninę zaciemniającą. Natomiast jeśli zamierzasz wykorzystać zasłony panelowe Panel Track jako element dekoracyjny, to zdecyduj się na tkaninę transparentną. Jeśli chcesz uzyskać oryginalny efekt, to warto skorzystać z tej nowoczesnej dekoracji okiennej.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Zasłony panelowe Panel Track na wymiar stanowią doskonałą alternatywę dla żaluzji pionowych. Podobnie jak verticale mogą nie tylko osłonić okna, ale również zostać wykorzystane w biurze do wydzielenia kilku mniejszych sektorów. 

Bogaty wybór materiałów sprawia, że ten rodzaj osłony przeciwsłonecznej doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacji klasycznej jak i bardziej nowoczesnej.
Szerokość jednego panelu waha się od 45 cm do 105 cm. Z kolei wysokość maksymalna wynosi 350 cm zatem można skorzystać z tego rozwiązania nawet w dość wysokich pomieszczeniach.

Warto wiedzieć, że zasłonami panelowymi możesz sterować zarówno jednostronnie jak i dwustronnie. W przypadku zsuwania na jedną stronę skrajnie położony element jest stały. To za nim chowane są pozostałe ruchome elementy.

Z kolei w opcji rozsuwania dwustronnego stałe są dwa skrajne panele. Wówczas pozostałe chowają się za tymi dwoma stałymi.

STEROWANIE

Tak jak w wielu innych naszych produktach, tak samo w tym przypadku masz możliwość wyboru sterowania. Sterowanie ręczne za pomocą sznurka pozwala na rozsuwanie symetryczne dwustronne. Możesz kierować ustawieniem paneli także przy pomocy sztycy – symetrycznie i niesymetrycznie. 

W zasłonach panelowych Panel Track na wymiar stosowany jest również napęd elektryczny. W tym wypadku do wyboru mamy zarówno silniki przewodowe jak i radiowe. 

Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się u Ciebie, to najlepiej skonsultuj się z jednym z naszych Doradców. Od momentu doradztwa, poprzez pomiar i finalnie montaż możesz liczyć na profesjonalną obsługę.
Paneltrack33

Panel track - pomiar i montaż

Nasze realizacje