Żaluzje pionowe - panel track

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Zasłony panelowe Panel Track są wewnętrzną dekoracją do osłonięcia okna lub ściany. Ogromna ilość wzorów i kolorów do wyboru sprawia, że z łatwością dobierzesz optymalną przesłonę do swojego wnętrza. Jeśli chodzi o to rozwiązanie mogłaś spotkać się również z określeniem żaluzje panelowe.

Zasłonę panelową możesz wykorzystać do przysłonięcia okien w swoim wnętrzu, ale nie tylko. Pełnić mogą one również doskonałą funkcję dekoracyjną. Do obydwu zastosowań możesz dobrać inny rodzaj wysokiej jakości tkaniny. Co więcej, Panel Track doskonale wypełni również funkcję ścianki działowej.

Na dużych przeszkleniach, gdzie występuje nasłonecznienie warto zastosować tkaninę zaciemniającą. Zasłony panelowe zaciemniające to bardzo praktyczne i jednocześnie eleganckie rozwiązanie. Natomiast jeśli zamierzasz wykorzystać zasłony panelowe przesuwne Panel Track jako element dekoracyjny, to zdecyduj się na tkaninę transparentną. Jeśli chcesz uzyskać oryginalny efekt, to warto skorzystać z tej dekoracji okiennej. Nowoczesny design gwarantowany.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Zasłony panelowe na wymiar stanowią doskonałą alternatywę dla żaluzji pionowych. Podobnie jak verticale mogą nie tylko osłonić okna, ale również zostać wykorzystane w biurze do wydzielenia kilku mniejszych sektorów.

Bogaty wybór materiałów sprawia, że ten rodzaj osłony przeciwsłonecznej doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacji klasycznej jak i bardziej nowoczesnej.

Co warto wiedzieć z informacji nieco bardziej technicznych? Często słyszymy pytanie o szerokość tkaniny. Szerokość jednego panelu waha się od 45 cm do 105 cm. Z kolei wysokość maksymalna wynosi 350 cm. A zatem jak widzisz można skorzystać z tego rozwiązania nawet w bardzo wysokich pomieszczeniach.

Zasłony panelowe krótkie? Jeśli chodzi o ten minimalny gabaryt możliwy do produkcji, to wysokość minimalna wynosi 100 centymetrów.
Warto wiedzieć, że zasłonami panelowymi możesz sterować zarówno jednostronnie jak i dwustronnie. W przypadku zsuwania na jedną stronę skrajnie położony element jest stały. To za nim chowane są pozostałe ruchome elementy.

Rolety panelowe w opcji rozsuwania dwustronnego – stałe wtedy są dwa skrajne panele. Wówczas pozostałe chowają się za tymi dwoma stałymi.

Pasy tkaniny poruszają się po górnej szynie, która z kolei wyposażona jest od 2 do 5 torów. Zasłony panelowe nowoczesne skutecznie chronią wnętrze od promieni słonecznych.

STEROWANIE

Tak jak w wielu innych naszych produktach, tak samo w tym przypadku masz możliwość wyboru sterowania. Sterowanie ręczne za pomocą sznurka pozwala na rozsuwanie symetryczne dwustronne. Możesz kierować ustawieniem paneli także przy pomocy sztycy – symetrycznie i niesymetrycznie.

W nowoczesnych zasłonach panelowych na wymiar stosowany jest również napęd elektryczny. W tym wypadku do wyboru mamy zarówno silniki przewodowe jak i radiowe.

Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się u Ciebie, to skonsultuj się z jednym z naszych Doradców. Od momentu doradztwa, poprzez pomiar i finalnie montaż, możesz liczyć na profesjonalną obsługę.
ZASŁONY PANELOWE DO BIURA

Panel Track to rodzaj osłony, która z dużym powodzeniem jest wykorzystywana w pomieszczeniach biurowych. Zasłony panelowe do biura są rozwiązaniem idealnym akurat w takiej przestrzeni.

Dlaczego? Nie bez znaczenia jest fakt, że w biurowcach często spotykamy się z dużymi przeszkleniami. Jak wyżej wspomnieliśmy, Panel Track może być wyprodukowany do wysokości 350 centymetrów.

Zasłona panelowa jest również doskonałą alternatywą dla ścianki działowej. Jeśli z różnych względów nie chcesz odgradzać w biurze współpracowników właśnie ściankami, to Panel Track znajdzie tutaj bez problemów swoje zastosowanie.

ZASŁONY PANELOWE DO SALONU

Nie myśl jednak, że zasłony panelowe mogą być tylko i wyłącznie montowane w przestrzeniach biurowych lub restauracjach.

Jest to również świetny wariant do wykorzystania w przestrzeni domowej, na przykład w Twoim salonie. Bogaty wybór materiałów sprawia, że zasłony panelowe mogą sprawdzić się jako elegancka i stylowa osłona w wielu nowoczesnych salonach. 

Zasłony panelowe do salonu, ale nie tylko. Domowy gabinet, pokój gościnny, a nawet dziecięcy – mnogość rozwiązań jest naprawdę ogromna.  Zasłony panelowe doskonale sprawdzą się w aranżacjach, gdzie odgradzasz za ich pomocą część jadalną od salonu.
ZASŁONY PANELOWE ZAMIAST DRZWI

Zasłony panelowe mogą być wykorzystywane również jako alternatywa dla tradycyjnych drzwi w wybranym wnętrzu. Oczywiście nie spełnią w 100 procentach takiej samej funkcji, ale spokojnie możesz je wykorzystać jako odgrodzenie jednego wnętrza od drugiego.

Jest to designerska alternatywa, którą z pewnością możesz przełamać pewne schematy w aranżacji wnętrz.

ZASŁONY PANELOWE NA WYMIAR

Każdy produkt na Modnie w Oknie, w tym oczywiście również Panel Track, to osłony produkowane specjalnie na wymiar Twojego okna. Stosujemy tylko spersonalizowane rozwiązania dla naszych Klientów.

Wycena zasłon panelowych jest możliwa dosłownie w kilka sekund. Wystarczy, że wpiszesz przybliżone wymiary – szerokość oraz wysokość – i to wszystko. Otrzymasz wstępną wycenę. Następnie wybierzemy dla Ciebie najlepszego specjalistę w okolicy, który wykona usługę precyzyjnego pomiaru oraz finalnie montażu.

INNE ROZWIĄZANIA

Zasłony panelowe to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie. Nie jest może tak popularne, jak inne bardziej tradycyjne opcje – na przykład żaluzje drewniane, rolety rzymskie, czy rolety dzień noc, ale w pewnych wnętrzach mogą być najlepszym wyjściem.

Przed ostatecznym wyborem osłony zachęcamy jednak do zapoznania się także z innymi naszymi produktami Anwis.

Zasłony panelowe Anwis w skrócie:

- dowolność łączenia wzorów oraz kolorów w ramach jednego rozwiązania

- możliwość oraz łatwość wymiany miejsc przymocowania poszczególnych paneli. Bardzo przydatna i ciekawa opcja, gdy decydujemy się na wariant z panelami z różnymi wzorami oraz kolorami

- łatwość mocowania pasów panel tracków – na rzep

- bardzo szybki i łatwy montaż, a co za tym idzie również demontaż

- 36 miesięcy gwarancji i zabezpieczenie Child Safety

- różnorodne sposoby montażu – we wnęce okiennej, na ścianie lub do sufitu

- jeśli wolisz bardziej klasyczne rozwiązanie - poznaj nasze verticale pionowe
GDZIE KUPIĆ ZASŁONY PANELOWE PANEL TRACK?

Znajdź Doradcę

Panel track - pomiar i montaż

Nasze realizacje