Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

%c5%bcaluzje pionowe
Żaluzje pionowe to osłona przeciwsłoneczna stosowana w wielu pomieszczeniach biurowych od lat. Inna nazwa, z jaką mogliście się spotkać, to po prostu "verticale". Jest to doskonałe rozwiązanie do przysłonięcia dużych powierzchni - na przykład w biurach czy salach konferencyjnych. Charakterystyczne pionowe pasy materiału w skuteczny sposób poradzą sobie z dużymi oknami.

Tkanina występuje w dwóch różnych szerokościach - 89 lub 127 mm. Maksymalna szerokość jednego systemu dochodzi do 5 metrów, natomiast maksymalna wysokość to 4 metry.

Mogą one pełnić funkcję przeciwsłoneczną i najczęściej stosowane są jako rodzaj osłon okiennych. Wykorzystywane są jednak również do podziału powierzchni w pomieszczeniu, gdzie nie ma możliwości postawienia ścianki działowej.

FUNKCJONALNOŚĆ ŻALUZJI PIONOWYCH

Żaluzje pionowe są funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną, która ochroni nas przed słońcem, a także zapewni elegancki wygląd. Pionowe pasy materiału obracają się o 180 stopni wokół własnej osi. Właśnie w ten sposób regulujemy ilość wpadającego światła do wnętrza.

Do wyboru mamy kilka rozwiązań zwijania pionowej tkaniny. Możemy zsunąć materiał na dowolny bok, do środka lub na zewnątrz. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, a także ostatecznego zastosowania. Oprócz osłonięcia okna verticale mogą również podzielić biuro na mniejsze sektory. Wysokość sięgająca do nawet 4 metrów daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Przy żaluzjach pionowych nie można zapomnieć jeszcze o jednej ważnej informacji. Verticale możesz zastosować również do skośnych okien, co mocno zwiększa ich funkcjonalność. Żaluzje pionowe produkowane są konkretnie pod dany wymiar Twoich okien.
KOLORY

Bardzo bogata kolekcja kolorów sprawia, że dobierzesz najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie. W naszej ofercie mamy prawie 300 wzorów materiału, dzięki którym w wybrany przez siebie sposób szybko zmienisz design pomieszczenia.

STEROWANIE ŻALUZJAMI PIONOWYMI

Verticale, tak jak wiele innych naszych osłon, mogą być sterowane ręcznie oraz elektrycznie. Możesz je zwijać oraz regulować ilość światła w pomieszczeniu za pomocą sznurka i pokrętła. Oczywiście jest również możliwość sterowania elektrycznego poprzez zastosowanie silnika przewodowego lub radiowego.

Ta druga opcja nie wymaga żadnych przeróbek w Twoim wnętrzu, a więc nie musisz martwić się kuciem w ścianach w celu poprowadzenia przewodów. 
Oliwkowe verticale
POMIAR I MONTAŻ

W przypadku żaluzji pionowych szynę, na której zawieszony jest materiał, montujemy do sufitu lub do ściany. Mamy w ofercie produkty, których montaż jest bardziej skomplikowany. Jeśli jednak nie czujesz się zbyt pewnie w tym zakresie, to skorzystaj z pomocy jednego z naszych Doradców.

Specjalista poprowadzi cały proces od samego początku, czyli od momentu dokładnego pomiaru do finalnego montażu.

DARMOWE PRÓBKI

Istnieje również możliwość zamówienia darmowych próbek materiałów. Skorzystaj z tej opcji, dzięki czemu łatwiej Ci będzie dobrać najlepszą tkaninę do wnętrza.

Verticale - pomiar i montaż

Nasze realizacje