Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Zaluzje pionowe i sznurek sterujacy
Żaluzje pionowe to osłona przeciwsłoneczna stosowana w wielu pomieszczeniach biurowych od lat. Inna nazwa, z jaką mogliście się spotkać, to po prostu "wertikale". Jest to doskonałe rozwiązanie do przysłonięcia dużych powierzchni - na przykład w biurach czy salach konferencyjnych. Charakterystyczne pionowe pasy materiału w skuteczny sposób poradzą sobie z dużymi oknami.


Pasy tkaniny wertikali występują w dwóch różnych szerokościach - 89 lub 127 mm. Maksymalna szerokość jednego systemu dochodzi do 5 metrów, natomiast maksymalna wysokość to 4 metry.


Mogą one pełnić funkcję przeciwsłoneczną i najczęściej stosowane są jako rodzaj osłon okiennych. Wykorzystywane są jednak również do podziału powierzchni w pomieszczeniu, gdzie nie ma możliwości postawienia ścianki działowej.


GDZIE SIĘ SPRAWDZĄ ŻALUZJE PIONOWE?

Żaluzje pionowe dzięki swoim zróżnicowanym właściwościom sprawdzą się nie tylko w biurze ale również we wnętrzach mieszkań i domów.  Kolorowe tkaniny wertikali będą atrakcyjne również w naszych salonach. W ofercie mamy również żaluzje pionowe, który panele wykonane z PCV.  takie osłony świetnie sprawdzą się w szpitalach, urzędach i placówkach użyteczności publicznej.

Wertikale głównie sprawdzają się na dużych przeszkleniach, ale również mogą być stosowane do mniejszych okien. 


FUNKCJONALNOŚĆ ŻALUZJI PIONOWYCH


Żaluzje pionowe są funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną, która ochroni nas przed słońcem, a także zapewni elegancki wygląd. Pionowe pasy materiału obracają się o 180 stopni wokół własnej osi. Właśnie w ten sposób regulujemy ilość wpadającego światła do wnętrza.


Do wyboru mamy kilka rozwiązań ściągania pionowej tkaniny. Możemy zsunąć materiał na dowolny bok, do środka lub na zewnątrz. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, a także ostatecznego zastosowania. Oprócz osłonięcia okna verticale mogą również podzielić biuro na mniejsze sektory.

 Wysokość sięgająca do nawet 4 metrów daje ogromne możliwości aranżacyjne. Natomiast maksymalna szerokość żaluzji pionowych może wynosić nawet 5 metrów. 


Przy żaluzjach pionowych nie można zapomnieć jeszcze o jednej ważnej informacji. Verticale możesz zastosować również do skośnych okien, co mocno zwiększa ich funkcjonalność. Żaluzje pionowe skośne jak i te klasyczne produkowane są konkretnie pod dany wymiar Twoich okien.

KOLORY

Bardzo bogata kolekcja kolorów sprawia, że dobierzesz najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie. W naszej ofercie mamy prawie 300 wzorów materiału, dzięki którym w wybrany przez siebie sposób szybko zmienisz design pomieszczenia. Kolory można podejrzeć w naszym kalkulatorze. 

Dzięki wizualizacjom łatwo zauważyć przezierność materiału.  Tam sprawdzisz również cenę, po podaniu orientacyjnej szerokości i wysokości żaluzji.

Wysoka jakość tkanin, różne struktury materiałów pozwalają na zastosowanie żaluzji pionowych w praktycznie większości wnętrz. 


STEROWANIE ŻALUZJAMI PIONOWYMI

Żaluzje pionowe osłoną skutecznie nasze wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem. Obracają się o 180 stopni wokół własnej osi co pozwala sterować ilością wpuszczanego światła oraz schronić się przed niepożądanym wzrokiem przechodniów.

Dzięki odpowiednim uchyleniem lameli można wpuszczać do wnętrza dowolną ilość światła słonecznego.

Verticale, tak jak wiele innych naszych osłon, mogą być sterowane ręcznie oraz elektrycznie. Możesz je zwijać oraz regulować ilość światła w pomieszczeniu za pomocą sznurka i pokrętła. Oczywiście jest również możliwość sterowania elektrycznego poprzez zastosowanie silnika przewodowego lub radiowego.

Ta druga opcja nie wymaga żadnych przeróbek w Twoim wnętrzu, a więc nie musisz martwić się kuciem w ścianach w celu poprowadzenia przewodów. 

Verticale w kolorze oliwkowym
POMIAR I MONTAŻ


W przypadku żaluzji pionowych szynę, na której zawieszony jest materiał, montujemy do sufitu lub do ściany. Mamy w ofercie produkty, których montaż jest bardziej skomplikowany. Jeśli jednak nie czujesz się zbyt pewnie w tym zakresie, to skorzystaj z pomocy jednego z naszych Doradców.


Specjalista poprowadzi cały proces od samego początku, czyli od momentu dokładnego pomiaru do finalnego montażu.


DARMOWE PRÓBKI

Istnieje również możliwość zamówienia darmowych próbek materiałów. Skorzystaj z tej opcji, dzięki czemu łatwiej Ci będzie dobrać najlepszą tkaninę do wnętrza.

GDZIE KUPIĆ VERTICALE?

Jeżeli masz ochotę kupić żaluzje pionowe Anwis skorzystaj z naszego formularza lub znajdź je u poniższych Doradców.
GDZIE KUPIĆ VERTICALE?

Mikado Białystok
Artroll Bielsko-Biała
Kontur Biłgoraj
Arta Bydgoszcz
Aga Bytom
Małek Bytów
Artex Chełm
Dekorbud Cieszyn
Omega Częstochowa
SDO Częstochowa
Rollhouse Elbląg
Łukasz Ełk
Pol-blinds Gdynia
Granat Głogów
Velab Gorzów Wielkopolski
Raf-Kon Iława
Magnum Color Jelenia Góra
Jaga Katowice
Alutor Kielce
Marag Koło
MK Studio Konstancin-Jeziorna
Agatom Koszalin
Magnum Color Kowary
Majka Kutno
Tomasz Wojtuś Krapkowice
Bramsteel Kraków
Grala House Studio Kraków
Mafon Kraśnik
Nova BP Legionowo
Anwo Lublin
Res Dom Łańcut
Adan Łódź
Okna Konieczny Łódź
Ako Łuków
Małek Miastko
Sunrise Control Mińsk Mazowiecki
Mimark Namysłów
Borzęcki Nowy Targ
Beluno Olkusz
Rollhouse Olsztyn
Vela Toruń
Apis Piła
Rolstyl Piotrków Trybunalski
Noveo Płock
Endodesign Poznań
Rathal Poznań
Studio Rolety Poznań
Iskra Pruszków
Bramsteel Raciechowice
Solis Radom
Rolety Plus Raszyn
Maj R. Rawicz
Magas Rumia
Wiolla Rybnik
Ferdo Rzeszów
Res Dom Rzeszów
Nowak Dom Siedlce
Okna Konieczny Sieradz
Sklep Twój Dom Sierpc
Viki Słupsk
Zielski Sochaczew
Nowak Dom Sokołów Podlaski
SUNŻAL Sosnowiec
Multiart Stalowa Wola
Neumann Starogard Gdański
Decor Suwałki
Protect Szczecin
Małek Szczecinek
Domlux Ostrowiec Świętokrzyski
DGM Świnoujście
Magdalena Tarnobrzeg
Sotar Tarnów
NASKK Tychy
Borwis Warszawa
Lira Dom Warszawa
Rolbest Warszawa
Verti Wągrowiec
Allbud Wieliczka
Rol-ex Włocławek
Okna Konieczny Wrocław
Perfecta Wrocław
Profil Wrocław
Stef-Bud Wysokie Mazowieckie
Biuro Mazowsze Wyszków
Mako Zamość

Verticale - pomiar i montaż

Nasze realizacje