Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Wolnowiszaca 1
ROLETY MATERIAŁOWE WOLNOWISZĄCE

Rolety to idealne rozwiązanie aby w sposób prosty i skuteczny zacieniować wnętrza pomieszczeń. Wyposażone są w sprawdzone mechanizmy a sterowane za pomocą łańcuszka kulkowego. Standardowy łańcuszek wykonany jest z PVC, ale za dopłatą dostępny jest również metalowy.
Cena rolet materiałowych wolnowiszących jest bardzo atrakcyjna na tle innych rozwiązań przesłon przeciwsłonecznych, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością na naszym rodzimym rynku.
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET MATERIAŁOWYCH

Rolety wolnowiszące mają tą przewagę nad roletami w kasecie, że nie muszą być montowane na skrzydle okiennym lub drzwiowym, ale również we wnęce okiennej do ściany lub sufitu. Świetnie sprawdzą się nie tylko jako typowe rolety okienne ale również jako ekran projekcyjny lub przesłona regału czy wnęki.
Wszechstronność zastosowania i prostota rolety sprawia, że jest bardzo chętnie wybierana do Twojego domu. Pasuje do pomieszczenia takiego jak: salon, łazienka, sypialnia czy kuchnia.
Wolnowiszaca 2
ODCIENIE I KOLORY DOPASOWANE DO TWOJEGO WNĘTRZA

To co wyróżnia roletę to materiał. Tkaninę możesz wybrać pośród 300 dostępnych w naszej kolekcji kolorów i wzorów. Materiały mają również różne stopnie przezroczystości: transparentny, przyciemniający oraz zaciemniający. Ich stopień przezierności możesz podpatrzeć na naszym konfiguratorze klikając zmień kolor.
Roleta wolnowisząca to nie tylko materiał, ale również niezawodny mechanizm samohamujący. Możesz dobrać kolor mechanizmu do stolarki okiennej w Twoim domu. Dostępne kolory: biały, kremowy, jasny brąz, szary, antracyt, czarny, orzech, złoty dąb.
Transparency
Wolnowiszaca 3
MONTAŻ ROLET WOLNOWISZĄCYCH

Rolety jak i pozostałe przesłony okienne na Modnie w Oknie produkowane są na wymiar. Wierzymy, że tylko w ten sposób będziesz mogła w pełni cieszyć się zarówno estetyką jak i funkcjonalnością roletki. Odradzamy kupowanie tego typu produktów w marketach budowlanych. Pamiętaj, to nigdy nie jest ten sam produkt. Inny jest mechanizm, jakość tkaniny i wykonania. Wybór pozostawiamy Tobie.
Roletka okienna wolnowisząca dzięki możliwości zastosowania prowadzenia żyłkowego z powodzeniem może być montowana na oknach uchylnych. Wówczas dzięki niewidocznej żyłce tkanina rolety przylega do szyby. Jeżeli nie chcesz wiercić otworów w swoich oknach jest na to sposób. Możesz zdecydować się na montaż bezinwazyjny przy pomocy specjalnych uchwytów.
Z racji długoletniego doświadczenia wiemy, że nikt tak nie wymierzy i nie zamontuje rolet jak doświadczony fachowiec. Dlatego polecamy kontakt z Doradcą Modnie w Oknie, który doradzi wybór najlepszego dla Ciebie produktu, precyzyjnie wymierzy Twoje okna, a po złożeniu zamówienia, zajmie się montażem. Wówczas masz pewność, że twoje roletki w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Będą one cieszyć Twoje oko przez długie lata.

Podejrzyj rolety wolnowiszące tutaj.