Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Wolnowiszaca 1
ROLETY MATERIAŁOWE WOLNOWISZĄCE

Rolety wolnowiszące to idealne rozwiązanie, aby w sposób prosty i skuteczny zacieniować wnętrza pomieszczeń. Wyposażone są w sprawdzone mechanizmy a sterowane za pomocą łańcuszka kulkowego. Standardowy łańcuszek wykonany jest z PVC, ale za niewielką dopłatą dostępny jest również metalowy.

Cena rolet materiałowych wolnowiszących jest bardzo atrakcyjna na tle innych rozwiązań przesłon przeciwsłonecznych, dzięki czemu cieszą się one dużą popularnością na naszym rodzimym rynku.

Warto pamiętać o tym, że w przypadku rolet wolnowiszących możesz zdecydować się również na tkaniny typu blackout. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu osiągniesz całkowite zaciemnienie swojego pomieszczenia. Rolety wewnętrzne przymocowane do wnęki okiennej sprawdzą się doskonale. Jako producent rolet marki Anwis możemy zapewnić, że to rozwiązanie jest niezmiennie bardzo popularne. Rolety materiałowe wolnowiszące produkowane są na wymiar.
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET MATERIAŁOWYCH

Rolety wolnowiszące mają tą przewagę nad roletami w kasecie, że nie muszą być montowane na skrzydle okiennym lub drzwiowym, ale również we wnęce okiennej do ściany lub sufitu. Świetnie sprawdzą się nie tylko jako typowe rolety okienne, ale również jako ekran projekcyjny lub przesłona regału czy wnęki.

Wszechstronność zastosowania i prostota rolety sprawia, że jest bardzo chętnie wybierana do Twojego domu. Pasuje do pomieszczenia takiego jak: salon, łazienka, sypialnia czy kuchnia. Dobranie rozwiązania do każdej z tych lokalizacji jest proste ze względu na to, że posiadamy bogaty wybór materiałów w różnych kolorach. W związku z tym z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Warto pamiętać, że rolety wolnowiszące absolutnie nie są przeznaczone jedynie do naszych domów i mieszkań. Sprawdzają się one doskonale także w pomieszczeniach biurowych. Możliwość zasłonięcia nawet dużych gabarytów sprawia, że tę osłonę przeciwsłoneczną można wykorzystać również w gabinetach. Jest to produkt pod wymiar danego okna.
Wolnowiszaca 2
ODCIENIE I KOLORY DOPASOWANE DO TWOJEGO WNĘTRZA

To co wyróżnia roletę to materiał wysokiej jakości. Tkaninę możesz wybrać spośród 300 dostępnych w naszej kolekcji kolorów i wzorów. Materiały mają również różne stopnie przezroczystości: transparentny, przyciemniający oraz zaciemniający.

Ich stopień przezierności możesz podpatrzeć na naszym konfiguratorze klikając zmień kolor. Zatem przed wyborem warto sprawdzić, jak dana tkanina wyglądałaby bezpośrednio na Twoim oknie.

Roleta wolnowisząca to nie tylko materiał, ale również niezawodny mechanizm samohamujący. Możesz dobrać kolor mechanizmu do stolarki okiennej w Twoim domu. Dostępne kolory: biały, kremowy, jasny brąz, szary, antracyt, czarny, orzech, złoty dąb. W związku z tym z łatwością znajdziesz opcję pasującą do okna.
Transparency
Wolnowiszaca 3
MONTAŻ ROLET WOLNOWISZĄCYCH

Rolety jak i pozostałe przesłony okienne na Modnie w Oknie produkowane są na wymiar. Wierzymy, że tylko w ten sposób będziesz mogła w pełni cieszyć się zarówno estetyką jak i funkcjonalnością roletki. 

Odradzamy kupowanie tego typu produktów w marketach budowlanych. Pamiętaj, to nigdy nie jest ten sam produkt. Inny jest mechanizm, jakość tkaniny i wykonania. Wybór pozostawiamy Tobie, ale z pewnością poczujesz różnicę w użytkowaniu.

Roletka okienna wolnowisząca dzięki możliwości zastosowania prowadzenia żyłkowego z powodzeniem może być montowana na oknach uchylnych. Wówczas dzięki niewidocznej żyłce tkanina rolety przylega do szyby. Jeżeli nie chcesz wiercić otworów w swoich oknach jest na to sposób. Możesz zdecydować się na montaż bezinwazyjny przy pomocy specjalnych uchwytów. 

I to właśnie montaż bezinwazyjny jest jednym z powodów, przez który rolety wolnowiszące są tak popularne. Sposób montażu prosty nawet dla laika oraz atrakcyjna cena sprawiają, że właśnie ten rodzaj roletki wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. I nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.
STEROWANIE ROLETAMI WOLNOWISZĄCYMI

Jeśli chodzi o sposoby sterowania, to w przypadku rolet wolnowiszących mamy spory wybór. Oczywiście najpopularniejszą i najbardziej tradycyjną formą jest sterowanie łańcuszkiem, który wykonany jest z PVC. Za dopłatą możemy także zdecydować się na łańcuszek metalowy. Co najważniejsze, możesz wybrać czy łańcuszek ulokować z prawej czy z lewej strony.

Dodatkowo dostępne jest również sterowanie elektryczne. Nie ma nawet konieczności kucia ścian i przygotowywania przewodów, ponieważ jeśli chcesz, możesz skorzystać z silnika bateryjnego. W tej opcji otrzymasz ładowarkę, którą naładujesz swój silnik raz na około trzy miesiące. To wystarczy, aby materiał bez problemów poruszał się w płaszczyźnie góra-dół.

Z racji długoletniego doświadczenia wiemy, że nikt tak nie wymierzy i nie zamontuje rolet jak doświadczony fachowiec. Dlatego polecamy kontakt z Doradcą Modnie w Oknie, który doradzi wybór najlepszego dla Ciebie produktu, precyzyjnie wymierzy Twoje okna, a po złożeniu zamówienia, zajmie się montażem. Wówczas masz pewność, że twoje roletki w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Będą one cieszyć Twoje oko przez długie lata.

Podejrzyj rolety wolnowiszące tutaj.

Roleta wolnowisząca - pomiar i montaż

Nasze realizacje