Żaluzje pionowe - panel track na wymiar - Białystok

Białystok - Doradcy Modnie w Oknie

Nasi najlepsi partnerzy, kórzy doradzą jaki warianty przesłony wybrać, wykonają pomiar okien i zamontują Twoje nowe osłony okienne.

 • Mikado?1529305692

  Przędzalniana 31 budynek M2,

  15-688 Białystok

  Mikado Białystok

  Naszą firmę tworzą doświadczone osoby, znające specyfikę i zróżnicowane potrzeby klientów. Właściciel mieszkania czy duża firma - każda grupa klientów oczekuje oferty o innym profilu, a my proponujemy im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.
  Nasi klienci nie muszą znać setek rodzajów przesłon okiennych ani sposobów ich montażu. Wystarczy, że my mamy wiedzę, dzięki której każdemu klientowi możemy zaproponować szereg satysfakcjonujących go produktów.
  Jesteśmy uśmiechnięci i otwarci. Zawsze do usług, a ewentualne problemy rozwiązujemy szybko i skutecznie.

  Cena montażu od 75 zł

Żaluzje pionowe - panel track - co warto o nich wiedzieć

Zasłony panelowe Panel Track są wewnętrzną dekoracją do osłonięcia okna lub ściany. Ogromna ilość wzorów i kolorów do wyboru sprawia, że z łatwością dobierzesz optymalną przesłonę do swojego wnętrza. Jeśli chodzi o to rozwiązanie mogłaś spotkać się również z określeniem żaluzje panelowe.

Zasłonę panelową możesz wykorzystać do przysłonięcia okien w swoim wnętrzu, ale nie tylko. Pełnić mogą one również doskonałą funkcję dekoracyjną. Do obydwu zastosowań możesz dobrać inny rodzaj wysokiej jakości tkaniny.

Na dużych przeszkleniach, gdzie występuje nasłonecznienie warto zastosować tkaninę zaciemniającą. Zasłony panelowe zaciemniające to bardzo praktyczne i jednocześnie eleganckie rozwiązanie. Natomiast jeśli zamierzasz wykorzystać zasłony panelowe Panel Track jako element dekoracyjny, to zdecyduj się na tkaninę transparentną. Jeśli chcesz uzyskać oryginalny efekt, to warto skorzystać z tej dekoracji okiennej. Nowoczesny design gwarantowany.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Zasłony panelowe na wymiar stanowią doskonałą alternatywę dla żaluzji pionowych. Podobnie jak verticale mogą nie tylko osłonić okna, ale również zostać wykorzystane w biurze do wydzielenia kilku mniejszych sektorów.

Bogaty wybór materiałów sprawia, że ten rodzaj osłony przeciwsłonecznej doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacji klasycznej jak i bardziej nowoczesnej.

Co warto wiedzieć z informacji nieco bardziej technicznych? Często słyszymy pytanie o szerokość tkaniny. Szerokość jednego panelu waha się od 45 cm do 105 cm. Z kolei wysokość maksymalna wynosi 350 cm. A zatem jak widzisz można skorzystać z tego rozwiązania nawet w bardzo wysokich pomieszczeniach.

Zasłony panelowe krótkie? Jeśli chodzi o ten minimalny gabaryt możliwy do produkcji, to wysokość minimalna wynosi 100 centymetrów.