Rolety screen na wymiar - Pruszków

Pruszków - Doradcy Modnie w Oknie

Nasi najlepsi partnerzy, kórzy doradzą jaki warianty przesłony wybrać, wykonają pomiar okien i zamontują Twoje nowe osłony okienne.

 • Logo iskra

  Powstańców 18,

  05-800 Pruszków

  Iskra Pruszków Star 5,0

  Firma Iskra założona została w 1980r. Naszym klientom zapewniamy produkty wysokiej jakości i maksymalnej użyteczności przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Jakość naszej pracy i produktów jest poparta 30- letnim doświadczeniem w branży.

  Jeżeli szukasz najlepszych przesłon okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych, stolarki drzwiowej, stolarki okiennej, solidnego montażu bardzo dobrze trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie na 140 m2 pokazaliśmy wszystkie dostępne rozwiązania dotyczące rolet, markiz, moskitier, drzwi, okien w tym okna przesuwne z niskim progiem HS oraz uchylno przesuwne PSK. Salon wyposażony jest w kącik dla dziecka tak więc przyjazd z dzieckiem nie jest już problemem dla rodzica.

  Słowo uczciwość i solidność jest w naszej firmie najważniejsze. Nasi klienci mogą być pewni stałego serwisu i fachowego doradztwa począwszy od pomiaru aż do montażu zamówionych produktów. 

  Cena montażu od 30 zł

Rolety screen - co warto o nich wiedzieć