modnie w oknie - przesłony okienne na wymiar, z montażem.

Circle

postaw pierwszy krok na drodze do
modnych okien

Pytania? Zadzwoń a Dorota – nasza bohaterka wsparcia klienta – z chęcią na nie odpowie.

+48 885 77 99 33

Nasze realizacje

Przesłony okienne – doradzamy, mierzymy, montujemy

Modnie w Oknie powstało z myślą o Państwa wygodzie i zadowoleniu.

Jako przedstawiciele marki ANWIS, która funkcjonuje na polskim i międzynarodowym rynku przesłon okiennych od dziesięcioleci mieliśmy wiele okazji ku temu by wsłuchać się w Państwa potrzeby. Owocem tych doświadczeń jest Modnie w Oknie. Serwis Internetowy dający możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów, od rolet czy plis okiennych po żaluzje fasadowe bądź moskitiery, oraz wyboru firmy, która w profesjonalny sposób pomoże w doborze, pomiarze i montażu przesłon.

Zainspiruj się

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy produkty prezentowane na modniewoknie.pl są polskimi wyrobami?

  Tak. Jesteśmy firmą, która największy nacisk kładzie na jakość surowców, z których wytwarzane są nasze osłony. Wyroby modniewoknie.pl posiadają wszystkie wymagane atesty higieniczne, aprobaty budowlane, certyfikaty zgodności oraz Certyfikat Europejski.
 • Jak stworzyć wycenę?

  Znajdź osłonę, która według Ciebie będzie najbardziej odpowiednia do Twojego wnętrza. Dobierz kolor lameli lub tkaniny i zobacz przewidywany koszt produktu. Następnie wybierz lokalnego Sprzedawcę, który pomoże Ci w realizacji wymarzonego projektu. 
 • Co się dzieje z moją wyceną po wysłaniu zapytania?

  W sytuacji, kiedy wybierzesz Specjalistę i wyślesz wycenę, otrzymuje on maila z Twoim numerem telefonu i produktem, który Cię zainteresował. Po maksymalnie 24 godzinach od wpłynięcia zapytania, dzwoni do Ciebie celem umówienia spotkania.
  W chwili, kiedy wysyłasz wycenę bez wyboru lokalnego Specjalisty, zespół modniewoknie.pl wybiera dla Ciebie najlepszego Partnera, który skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin w celu ustalenia daty spotkania.
 • Czy mogę kupić rolety online na Modnie w Oknie?

  Serwis modniewoknie.pl umożliwia zapoznanie się z ofertą przesłon okiennych, ale nie dochodzi w nim do transakcji sprzedaży ani płatności. Zakup osłon odbywa się u naszych Partnerów po wysłaniu wyceny.

Twój doradca to:

Protect

Dębowa 7
72-123 Rurzyca