Protect Szczecin - wybierz swoje przesłony

Autoryzowany dealer
5,0/5

Dane kontaktowe

Jagiellońska 76,
70-364 Szczecin

+48 660 174 777

Godziny otwarcia

08:00 - 16:00

Czas realizacji zapytań

Realizujemy zapytania w ciągu 24h
od otrzymania wiadomości.

O nas

Jako Protect Rolety i Żaluzje istniejemy na polskim rynku od ponad 25 lat, stale udoskonalając techniki naszej pracy i utrzymując docenianą przez klientów wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. 

Zajmujemy się produkcją szerokiej gamy nowoczesnych produktów jak między innymi rolety, żaluzje, bramy garażowe, markizy i dla wszystkich naszych produktów oferujemy usługę profesjonalnego montażu oraz możliwość dowozu na życzenie klienta na wybrany adres.

W ramach naszej działalności skupiamy się na zapewnieniu nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również na spełnieniu wszelkich norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa, trwałości oraz estetyki. Nasz zespół specjalistów podejmuje wszelkie działania, aby zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów, wspierając ich w tworzeniu przestrzeni, która jest zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna.

Pracujący w naszej firmie handlowcy po poznaniu Państwa potrzeb pomogą Państwu w doborze idealnego rozwiązania. Nasi doświadczeni monterzy poprowadzą Państwa przez cały proces instalacji naszych produktów niezależnie od ich przeznaczenia i trudności zlecenia. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym biurem obsługi klienta lub odwiedzenia naszej siedziby w Szczecinie.

Dodatkowo oferujemy:

Opinie 5,0/5 1 opinia

Napisz do nas