Moskitiera na drzwi

Moskitiery na drzwi to w ostatnich latach najczęściej wybierane moskitiery. Różnorodność systemów moskitier pozwala na ich montaż na drzwiach tarasowych, balkonowych i przesuwnych. Konstrukcja moskitier drzwiowych wykonana jest z aluminium, dzięki temu produkt ten jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Wszystkie moskitiery Anwis produkowane są na wymiar, dzięki czemu stanowią lepszą ochroną przeciw owadom.

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

MOSKITIERY DRZWIOWE OCHRONIĄ PRZED OWADAMI

Długie ciepłe wieczory przy otwartych drzwiach balkonowych lub tarasowych i dom wolny od komarów, much, meszek i pająków? Jest to możliwe dzięki zastosowaniu moskitiery drzwiowej na wymiar. Idealnie dopasowane pod Twoje potrzeby. Możliwość wyboru najlepszego rozwiązania w bogatej ofercie drzwiowych moskitier marki Anwis.

FUNKCJONALNOŚĆ MOSKITIER DRZWIOWYCH

Różnorodność w doborze moskitiery drzwiowej pozwoli na przysłonięcie każdych drzwi. Modułowa budowa moskitiery rolowanej lub plisowanej pozwala ją składać w system dwuskrzydłowy, dzięki czemu możemy taką siatkę zastosować w miejscach o dużych przeszkleniach, dużych drzwiach na taras, patio czy ogrodów zimowych. Łatwy demontaż i montaż moskitiery drzwiowej pozwoli nam na bezpieczne przechowywanie moskitiery w okresie posezonowym. Choć nie każdy się na to decyduje, to warto wiedzieć, że moskitiery przed okresem zimowym można zdemontować. 

Moskitiery drzwiowe Anwis możesz zastosować zarówno na drzwiach balkonowych, jak i tarasowych. Precyzyjne wykonanie sprawia, że uchronisz swoje wnętrze przed niechcianym gośćmi, jednocześnie mając wciąż zapewnioną cyrkulację powietrza.

Moskitiery na balkon oraz moskitiery na taras - jeśli jesteś w trakcie poszukiwania, to świetnie trafiłaś. Poniżej poznaj więcej szczegółów na temat naszych drzwiowych moskitiery produkowanych na wymiar.
Z CZEGO WYKONANA JEST MOSKITIERA NA DRZWI?

Profil moskitiery wykonany jest z aluminium, a dostępna paleta kolorów pozwala na jego dopasowanie kolorystyczne do każdej stolarki okiennej. Zastosowanie profilu aluminiowego zapewnia stabilność całej konstrukcji. Siatka w moskitierze drzwiowej wykonana jest z włókna szklanego pokrytego warstwą PCV i występuje w kolorze szarym lub czarnym. 

Dla miłośników zwierząt mamy siatkę aluminiową, która jest odporna na ostre pazury. To cenna wskazówka dla każdego, kto kocha m.in. koty.

RODZAJE MOSKITIER DRZWIOWYCH

Moskitiery na drzwi balkonowe i tarasowe znajdujące się w naszej ofercie występują w kilku rozwiązaniach. To na jakie się zdecydujesz zależy od Ciebie. Przed ostatecznym wyborem skonsultuj się z jednym z naszych Doradców, który pomoże w doborze optymalnej opcji.

Oto rodzaje moskitier drzwiowych na wymiar znajdujących się w naszej ofercie:

Moskitiera drzwiowa otwierana – mocowana jest za pomocą zawiasów do futryny lub fasady budynku. Bardzo proste i szybkie do zastosowania rozwiązanie w wielu warunkach montażowych. Specjalne wzmocnienie dolne tzw. kopniak, poprzeczny szpros oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamknięcia dają gwarancję stabilności konstrukcji, 100% szczelność i zabezpieczają siatkę moskitiery przed uszkodzeniem.

Zastosowanie samozamykacza pozwoli na samoczynne i komfortowe zamykanie moskitiery. Tak zwany „kopniak” usadowiony na dole moskitiery sprawia, że przy otwieraniu nogą nie zdewastujemy zamocowanej siatki przeciw owadom. To bardzo cenna funkcjonalność, która w codziennym użytkowaniu spisuje się rewelacyjnie.
Moskitierę w tej opcji możesz otwierać przy użyciu klamki lub gałki. Siatka do wyboru w kolorze szarym, czarnym lub aluminiowa. Maksymalny wymiar moskitiery drzwiowej otwieranej wynosi: 130 centymetrów szerokości oraz 230 centymetrów wysokości.

Moskitiera drzwiowa rolowana – najczęstsze rozwiązanie do drzwi balkonowych lub tarasowych. Wyposażona jest w prowadnice aluminiowe, wałek z systemem sprężynowym, który pozwala zwijać i rozwijać siatkę moskitiery do kasety oraz listwę magnetyczną, dzięki której mamy szczelne zamknięcie. Możemy zdecydować się na moskitierę rolowaną jednostronną. 

Wówczas będziemy mogli zasłonić fragment drzwi balkonowych lub tarasowych do szerokości 150 centymetrów. Maksymalna wysokość może dochodzić do 240 centymetrów.

Jednak w przypadku wyboru dwustronnej opcji, zasłonimy już nawet 3-metrowy otwór. Zatem jest to bardzo dobre rozwiązanie do osłonięcia dużych przeszkleń. Za dodatkową – niewielką opłatą – jest możliwość skorzystania ze spowalniacza, który zwiększy jeszcze bardziej komfort z użytkowania. 

Kapitalne rozwiązanie do zastosowania na przykład na dużych drzwiach tarasowych.

Moskitiera drzwiowa plisowana – inaczej zwana moskitierą harmonijkową. Siatka moskitiery wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa PET, napinana za pomocą specjalnych sznurków co sprawia, że konstrukcja jest mocna a moskitiera prowadzi się lekko i stabilnie. Moskitiera może być montowana sama lub w futrynie. Świetnie nadaje się do okien przesuwnych typu HS.
Siatka plisowana po zwinięciu chowa się w profilu aluminiowym. To bardzo istotne, ponieważ całość nie zabierze Ci zbyt wiele miejsca po złożeniu. Maksymalny wymiar do zastosowania w tym wypadku, to 190 centymetrów szerokości oraz 260 centymetrów wysokości.

W przypadku moskitiery plisowanej możesz zastosować system dwuskrzydłowy. Wtedy maksymalna wysokość może dojść do nawet 380 centymetrów.

MONTAŻ MOSKITIER DRZWIOWYCH

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie wybrać możesz skorzystać z naszej pomocy. Uzupełnij prosty formularz zgłoszenia a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i wesprze w podjęciu najlepszej decyzji.
 
Zapraszamy również na oficjalną stronę marki ANWIS. Jeśli chodzi o moskitiery, to mamy bardzo bogaty wybór i z łatwością zasłonisz zarówno swoje okna i drzwi. Jak zmierzyć moskitierę drzwiową? Jak zamontować moskitierę drzwiową? Jeśli są to pytania, które sobie zadajesz, to zaufaj naszemu Doradcy. On pomoże Ci w całym procesie. Moskitiery drzwiowe ceny - na temat precyzyjnej wyceny więcej przeczytasz poniżej.

MOSKITIERY DRZWIOWE CENA

Ile kosztują moskitiery drzwiowe? Moskitierę drzwiową na wymiar można kupić już od 428 złotych. Jednakże w zależności od rodzaju, moskitiery mogą kosztować znacznie więcej. Ostateczny wybór należy skonsultować z Doradcą.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie kosztu jest skorzystanie z dostępnego na naszej stronie konfiguratora. Wystarczy wpisać orientacyjną szerokość i wysokość produktu. Następnie dokonać wyboru i wreszcie zyskać świetną ochronę przeciw owadom. 

Warto zadbać o zaopatrzenie się w moskitierę przed sezonem, aby już od pierwszych wiosennych ciepłych wieczorów nie myśleć o natrętnych insektach. Ochroń już dziś swój dom moskitierą na balkon lub taras.
GDZIE KUPIĆ MOSKITIERĘ DRZWIOWĄ?

Znajdź Doradcę

Moskitiera na drzwi otwierana - pomiar i montaż

Nasze realizacje