Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Elewacyjna
ROLETY ZABEZPIECZAJĄCE PRZED WŁAMANIEM

Chcesz zawsze bezpiecznie czuć się w swoim domu i zależy Ci na zabezpieczeniu swojego majątku przed wandalizmem i włamaniem? Pomyśl o roletach zewnętrznych zabezpieczających. 
Aby roleta zewnętrza pełniła funkcje zabezpieczające przed włamaniem, musi być odpowiednio wyposażona w specjalistyczne wieszaki blokujące, wzmocnione prowadnice oraz napędy elektryczne. Pancerz wykonany z ekstrudowanego aluminium skutecznie utrudni wtargnięcie do Twojego domu włamywacza.
Roleta zewnetrzna
Pancerz zew
ZEWNĘTRZNE ROLETY OKIENNE – OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ 

Rolety zewnętrzne mają wiele zalet, nie tylko zabezpieczają przed włamaniem, ale również poprawiają właściwości energetyczne budynku. Chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń dzięki izolacji promieni słonecznych.  W upalne dni nie ma konieczności uruchamiania klimatyzacji co znacznie zmniejsza wydatki na energię elektryczną. W domu jest chłodno i przyjemnie mimo bardzo wysokich temperatur na zewnątrz.

Przesłaniając okno od strony fasady budynku za pomocą rolet elewacyjnych dbasz o prywatność Twoją i bliskich. Niebagatelnym atutem jest też ochrona przed owadami w ciepłe, letnie wieczory.

Odpowiednio dopasowany system rolet zewnętrznych poprawia izolację stolarki termicznej o co najmniej 25%. Pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety zewnętrznej a szybą tworzy się poduszka powietrzna, która staje się doskonałym izolatorem chroniącym pomieszczenie przed niedogodnymi warunkami atmosferycznymi. Latem roleta zewnętrzna ochroni Twoje mieszkanie przed słońcem, zimą natomiast zabezpieczy dom przed utratą ciepła.
ROLETY ZEWNĘTRZNE – SKUTECZNA OCHRONA PRZED HAŁASEM

Roleta zewnętrzna pełni również rolę ekranu akustycznego, który chroni przed bardzo szkodliwym dla naszego zdrowia hałasem. Pancerz zbudowany jest z aluminiowych, poziomych listew, które wypełnione są pianką poliuretanową. Jeżeli mieszkasz przy ruchliwej ulicy to powinieneś wiedzieć, że skutecznie tłumi on fale dźwiękowe z zewnątrz otoczenia.
Kolory pancerzy
PANCERZ ALUMINIOWY - KOLORYSTYKA

Bogata kolorystyka pancerzy pozwoli Ci dobrać montowaną na zewnątrz domu roletę, która będzie stanowiła ciekawy element aranżacyjny elewacji Twojego domu

Dobrany kolorystycznie aluminiowy pancerz możesz zwijać do skrzynki za pomocą sznurka, taśmy lub silnika. Rolety zewnętrzne produkowane są pod dokładny wymiar Twojego okna, dlatego tak bardzo ważny jest dokładny, profesjonalny pomiar. Roleta, aby spełniała wszystkie funkcje musi być umiejętnie zamontowana. Sugerujemy, żebyś pomiar i montaż pozostawił naszemu doświadczonemu specjaliście.
RODZAJE ROLET ZEWNĘTRZNYCH

W zależności od konstrukcji, sposobu wykonania i miejsca zamontowania wyróżnić można trzy rodzaje rolet:

Rolety elewacyjne

Rolety naokienne

Rolety podtynkowe

Rolety zewnętrzne są najpowszechniejszym i najbardziej skutecznym sposobem na zabezpieczenie Twoich okien. Do tej pory nie wymyślono alternatywnego systemu przesłon okiennych, który spełniałby wszystkie wyżej wymienione kryteria. Mnogość systemów i zastosowań wymaga skonsultowania wyboru u  fachowca, do czego serdecznie Ciebie zapraszamy.

Dodatkowe informacje dotyczące rolet zewnętrznych dostępne są na naszej stronie firmowej.

Nasze realizacje