Moskitiera na okno

To rodzaj siatki, która jest montowana na okno w celu zabezpieczenia domowników przed owadami. Siatka moskitier Anwis wykonana jest z włókna szklanego, w której oczka mają wielkość 1x1 mm. Dzięki tej wielkości zachowana jest swobodna cyrkulacja powietrza. Można cieszyć się świeżym powietrzem w domu bez obaw o niechciane owady w domu. Wszystkie moskitiery na okno marki Anwis wyprodukowane są z profilu aluminiowego, dzięki czemu są trwałe i  wytrzymałe przez wiele lat. Moskitiery okienne przeznaczone są do każdego typu okna PCV, drewno i aluminium.

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

MOSKITIERA NA OKNO - SKUTECZNA I BEZPIECZNA FORMA WALKI Z OWADAMI

Siatki przeciw owadom montowane na oknach to najbardziej ekologiczna i skuteczna forma walki z insektami. Decydując się na moskitiery Anwis, nie używasz środków chemicznych służących do pozbycia się owadów. Moskitiery do okien ochronią Twoje wnętrze przed niechcianymi gośćmi.

Gotowe moskitiery ramkowe na wymiar to też atrakcyjny produkt, jeśli jesteś alergikiem. Stanowią skuteczną barierę. Jeżeli szukasz skutecznej ochrony przed owadami, to powinnaś zamontować moskitierę na okno. Zobacz, jakie są rodzaje moskitier okiennych i czym się różnią poszczególne rozwiązania.

Z CZEGO WYKONANA JEST MOSKITIERA NA OKNO?

Ramka moskitiery wykonana jest z lekkiego i trwałego aluminium, co zapewnia odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zamontowana w ramce siatka wykonana jest z włókna szklanego pokrytego warstwą PCV. Oczka w siatce o wymiarach 1 x 1 mm zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

Ramka do moskitiery jest wykonana z profili PVC lub aluminiowych, na które naciągnięta jest siatka. Precyzyjnie naciągnięcie siatki gwarantuje ogromny komfort w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu zapewniona zostanie szczelna ochrona przed owadami. W upalne dni i długie letnie wieczory ze spokojem będziesz mogła otworzyć swoje okno.

Wysoka jakość komponentów, z których wykonana jest siatka moskitiery przeciw insektom, gwarantuje trwałość naszych moskitier przez długie lata. Masz również możliwość łatwego demontażu przed okresem zimowym, dzięki czemu jeszcze bardziej przedłużysz żywotność swojej moskitiery na okno z ramką.
MOSKITIERY OKIENNE NA WYMIAR - FUNKCJONALNOŚĆ

Komary i uciążliwe muszki to owady, które zawsze znajdą drogę do Twojego mieszkania. Jest to wystarczający powód, aby założyć moskitierę dopasowaną do Twojego okna. Zdaj się na Doradcę Modnie w Oknie. On dokona bardzo precyzyjnego pomiaru, dzięki któremu, moskitiera będzie idealnie przylegała do Twojego okna uniemożliwiają wtargnięcie nieproszonym szkodnikom do Twojego domu.

Od tej pory będziesz mogła się cieszyć pięknem letnich nocy, a Twoje dzieci spokojnym snem bez nieznośnego bzykania nad uchem i uciążliwego swędzenia po ukąszeniach owadów.

Warto dodać, że jeżeli masz rolety zewnętrzne to założenie moskitier okiennych w żaden sposób nie ogranicza ich działania. Moskitiera na okna nie ogranicza również widoczności w świetle szyby. Mnogość oferowanych przez nas rozwiązań sprawia, że dopasujemy z łatwością moskitierę także do Twoich okien. Rolety z moskitierą będą współgrać ze sobą idealnie.

Dodatkowo warto wiedzieć, że moskitiery można zamontować do okien dachowych. W tym wypadku stosowane są moskitiery rolowane na wymiar, które po zwinięciu pozwalają na swobodne otwarcie okna w celu przewietrzenie pomieszczenia na poddaszu.
RODZAJE MOSKITIER OKIENNYCH I ICH KOLORYSTYKA

Bogactwo kolorów ramek aluminiowych gwarantuje dopasowanie produktu do praktycznie każdego koloru okien, jakie dostępne są na rynku. Stanowiąca wypełnienie siatka na owady dostępna jest w kolorze siwym i czarnym. Siwy kolor jest częściej wybierany niż czarny. Jest to kwestia niewidoczności koloru szarego na twojej szybie.

Moskitiera do okna na wymiar występuje w dwóch rodzajach - moskitiery ramkowe i moskitiery rolowane. Każda z nich znajdzie swoje szczególne zastosowanie w określonych warunkach. Czym się różnią? Sprawdź nasz szczegółowy opis.

MOSKITIERA ROLOWANA – wyposażona w prowadnice i mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Po rozwinięciu siatka montowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy.

Kolory moskitier okiennych rolowanych: biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, winchester). Tak bogaty wybór pozwala dobrać kolor, który idealnie wpasuje się do rodzaju okna, jakie masz w swoim mieszkaniu lub domu. Moskitiery na okna plastikowe i nie tylko.

W przypadku moskitiery rolowanej elementy wykonane z PCV dostępne są w trzech kolorach: białym, brązowym oraz czarnym. Ten typ moskitiery pozwala na osłonięcie dosyć dużych powierzchni. 

Maksymalna szerokość ochrony wynosi 160 centymetrów, natomiast wysokość 240 centymetrów. Całkowita powierzchnia to: 3,84 m2. Moskitiera na komary oraz inne owady - w wersji rolowanej jest równie skuteczna.
MOSKITIERA RAMKOWA – montowana do futryny okiennej za pomocą nieinwazyjnych zaczepów. Najlepiej sprawdzi się na oknach, których otwieranie służy tylko do zapewnienia cyrkulacji powietrza. Moskitiera ramkowa na okno świetnie sprawdzi się na oknach o nietypowych kształtach takich jak trójkąt, trapez czy koło.

Moskitiery na okno występują w wielu wersjach kolorystycznych: biały, brąz, srebrny, antracyt, bazaltowy szary oraz okleiny (złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny). Ta druga opcja jest dostępna tylko i wyłącznie za dodatkową opłatą.

Moskitiera okienna występuje na dwóch profilach – do dyspozycji naszych Klientów mamy rozwiązania na profilu „S” oraz „MR”. W tej pierwszej opcji nie ma możliwości wykonania osłony do okien o kształtach nietypowych. Jest to rozwiązanie do zastosowania tylko i wyłącznie na standardowych otworach okiennych.

Jeśli szukasz moskitiery do okien na wymiar o nietypowych kształtach, to skorzystaj z profilu aluminiowego „MR”. Otwiera on cały szereg dodatkowych możliwości. Moskitiera w oknie w kształtach trójkąta, półkola, ale nie tylko. 

Jest cały szereg możliwości, które najlepiej skonsultować z jednym z naszych Doradców. Dokładne ceny w tym przypadku są już ustalane indywidualnie, ponieważ wszystko zależy od rozwiązania, jakie Państwo potrzebujecie.

Skuteczna ochrona przed owadami w ciepłe dni zapewnia duży komfort. Dlatego skorzystaj z rozwiązania dostarczanego przez naszych Doradców, przedstawicieli Anwis. Jak zmierzyć moskitierę okienną? Jak zamontować moskitiery okienne? 

Montowanie moskitiery na zamówienie przez fachowca zapewnia 100-procentową satysfakcję z ostatecznego efektu. Najpierw oczywiście następuje pomiar moskitiery okiennej. Następnie dochodzi profesjonalny montaż moskitiery na wymiar.
GDZIE KUPIĆ MOSKITIERY OKIENNE NA WYMIAR?

Znajdź Doradcę

Moskitiera rolowana okienna - pomiar i montaż

Nasze realizacje