Mafon Kraśnik - wybierz swoje przesłony

Autoryzowany dealer
5,0/5

Dane kontaktowe

Struga 15,
23-200 Kraśnik

+48 530 990 771

Godziny otwarcia

9:00 - 17:00

Czas realizacji zapytań

Realizujemy zapytania w ciągu 2h
od otrzymania wiadomości.

O nas

Firma Mafon została założona w 2001r.  Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem wszelkiego rodzaju osłon okiennych czyli rolet, żaluzji, plis, rolet rzymskich czy rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych,moskitier ale również  okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych i automatyki. Osiemnastoletnia obecność na kraśnickim rynku spowodowała, że staliśmy się rozpoznawalną i wysoko ocenianą firmą.
Posiadamy fachową i wyszkoloną kadrę, która zapewni Państwu miłą, kompletną oraz kompleksową obsługę podczas całego procesu wyboru, wyceny oraz montażu. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń. Z przyjemnością wysłuchujemy opinii naszych klientów i na bieżąco likwidujemy słabe ogniwa.
Nasz cel to satysfakcja naszych klientów. Dowodem na to są liczne referencje od zadowolonych klientów - zarówno indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Obszarem naszej działalności jest Kraśnik i okolice.
Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami. Firma Anwis jest naszym Partnerem od 2004 roku.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z najwyższej jakości usług oferowanych przez naszą firmę oraz odwiedzenia naszego salonu ekspozycyjnego w Kraśniku.

Dodatkowo oferujemy:

Opinie 5,0/5 1 opinia

Napisz do nas