Check

Cięzko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Roleta w kasecie 2
FUNKCJONALNOŚĆ ROLET MATERIAŁOWYCH W KASETACH

Rolety w prowadnicach montowane są wewnątrz domu, do listew przyszybowych, bezpośrednio na skrzydle Twojego okna. Świetnie wyglądają na oknach z PVC, aluminium i drewna, gdzie po zamontowaniu, stają się jego integralną częścią. Elegancki, opływowy kształt górnej kasety- wykonanej z aluminium - chroni tkaninę po zwinięciu Twojej rolety, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości nie stanowi wielkiego wyzwania.

W momencie rozwijania rolety, tkanina prowadzona jest przez prowadnice aluminiowe, które utrzymują materiał w płaszczyźnie szyby. Dzięki takiemu rozwiązaniu, roleta przylega do okna, nawet przy montażu na oknach uchylnych. W momencie zastosowania tkanin 100% zaciemniających, zwanych blackout, prowadnice uniemożliwiają przenikanie światła słonecznego wzdłuż rolety, co zdarza się przy zastosowaniu rolet wolnowiszących. 

Dzięki mechanizmowi samohamującemu i przy pomocy łańcuszka kulkowego możesz w sposób prosty i intuicyjny regulować wysokość opuszczenia tkaniny.

Ze względu na uniwersalność rolet materiałowych nadają się one niemal do każdego pomieszczenia: biura, salonu, łazienki, sypialni oraz kuchni.


Roleta w kasecie 1
Roleta w kasecie 3
KOLORYSTYKA ROLET Z PROWADNICAMI

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicami jest jedną z bardziej cieszących się popularnością zastosowań wśród osłon przeciwsłonecznych w polskich mieszkaniach. Mnogość kolorów, wzorów tkanin i detali wykończeniowych umożliwia dobranie rolety materiałowej w kasecie do niemal każdego typu aranżacji pomieszczenia. Kompletny osprzęt czyli kaseta i prowadnice występują w kolorach okien dostępnych na rynku. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz nie tylko kolory podstawowe jak biel i brąz, ale również antracyt, szary, anoda silver. Jeśli masz okna drewnopodobne, to możesz wybrać okleinę wśród kolorów: złoty dąb, orzech, mahoń, wiśnia, winchester lub dąb bagienny. Pamiętaj o trzyletniej gwarancji na nasze produkty!
POMIAR I MONTAŻ ROLET MATERIAŁOWYCH W KASECIE Z PROWADNICAMI

Ponieważ prowadnice i kaseta przyklejane są do listw przyszybowych Twojego okna, konieczny jest dokładny pomiar przed instalacją rolety w kasecie. Tutaj ważna jest dokładność i precyzja. Pomyłka o kilka milimetrów może spowodować ciężką pracę rolety lub jej niedziałanie. Z tego powodu nasze rolety produkujemy tylko i wyłącznie na wymiar. Przed dokonaniem Twojego wyboru rolety zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnego Doradcy Modnie w Oknie. Precyzyjnie wymierzy Twoje okna, a po złożeniu zamówienia zamontuje przesłonę. W ten sposób rolety okienne w kasetach będą cieszyć Twoje oko przez długie lata. 

Nasze rolety to produkt wysokiej jakości, dajemy 3 lata gwarancji na każdą przesłonę okienną.  Tkaniny posiadają atesty higieniczne, pozwalające na użytkowanie rolet w miejscach przebywania ludzi. Dzięki normom “Child safe” są bezpieczne dla dzieci.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą oficjalną stronę.